MATBAA - REKLAM  

+90532 316 55 31 

 info@bursalimatbaa.com

BURSA MATBAA

 Tıkla"   Tıkla      

Kategori:

 

İnegöl’deki Matbaanız

 

Matbaa Hizmetleri

 

Yazının ortaya çıktığı gün matbaacılık da ortaya çıkmıştır. Yazı insan hayatının vazgeçilmez bir unsurudur. Medeniyetin gelişmesi yine aynı şekilde yazı sayesinde olmuştur. Günümüzde de her türlü bilgiye ulaşım kolaylığının olması matbaacılık sektörünün genişleyip büyümesi sayesinde olmuştur. Günümüzde de matbaa sektörünün vazgeçilemeyecek derecede önemli hizmetleri mevcuttur. Her yerde kolayca matbaa hizmetlerine ulaşılabilmektedir. Özellikle İnegöl’da matbaa hizmetlerine ulaşmak oldukça kolaydır. Matbaa İnegöl ilinde çok sık karşılaşılabilecek hizmet türlerinden biridir.

 

matbaa fiyatları 

İnegöl’de Matbaa Hizmetleri

 

           Matbaa İnegöl ilinde çeşitli türde hizmetler vermektedir. Bunlara örnek olarak; grafik tasarımı, katalog oluşturma, broşür yapımı, antetli kağıt üretimi, zarf üretimi, bloknot üretimi, dergi tasarımı ve basımı, defter üretimi, dosya üretimi, kişiye özel kartvizit üretimi ve kurumsal kimlik üretimi gibi çeşitli ürünler verilebilir. Matbaa İnegöl önemli işler için de isteğe göre ürün basımı yapabilmektedir. Örneğin grafik tasarımı alanında görsel bir iletişim aracı olarak grafikler kullanılmaktadır. İstenilen duruma göre değişik ve farklı şekillerde grafikler tasarlanıp basılmaktadır.

 

Katalog ürünleri ise genellikle tanıtım ürünleri olarak kullanılır ve firmaların sıkça tercih ettiği bir yöntemdir. Katalog sayesinde firmanın daha kolay ve hızlı bir şekilde tanıtılması sağlanır. İstenilen konsepte göre üretilen katalogların özellikleri de değişmektedir. Kimi kataloglar geniş boyutta olabilirken kimisi de daha küçük çaplı ve kapsamlı olmaktadır. Firmaların istediği özelliklere göre uygun formatta katalog üretimi yapılmaktadır. Bazı kataloglar için özel bir uğraş ve tasarım gerekmektedir. Örneğin bir firma kendini tanıtmak amacıyla ilgi çekici bir katalog siparişi verebilmektedir. Bunun için tasarımcılar özel bir çaba ile firmaların isteği doğrultusunda özel kataloglar üretebilmektedir.

 

Kitlelere ulaşmanın bir diğer yolu da broşürlerdir. Matbaa İnegöl broşür üretimini de gerçekleştirmektedir. Yine firmaların ihtiyaçlarına göre değişik çeşitlerde broşür üretimi yapılmaktadır. Broşürler kitle iletişim araçları arasında önemli bir yere sahiptir. Sosyal bir mesaj verilmek istendiğinde ve kitlelere hitap edildiği zaman broşürler kullanılmaktadır. Matbaa İnegöl her türlü broşür üretimini gerçekleştirmektedir. Broşürler istenilen ebatta, renkte ve şekilde olabilmektedir.

 

Kurumsal veya bireysel yazışmalarda kullanılan zarflar da yine bir matbaa ürünüdür. Özellikle yazışma gerektiren alanlarda zarflar sıkça kullanılmaktadır. Matbaa İnegöl her türlü zarf üretimini de gerçekleştirmektedir. Dergiler sosyal hayatın vazgeçilmezlerinden biridir. Her kitleye seslenen başka türlerde dergiler mevcuttur. Matbaalarda dergi basımı da yapılmaktadır. Bu dergi basımları firmaların istediği boyutta, renkte ve şekilde olabilmektedir. Dergiler ulaşması kolay olan haberleşme ve iletişim araçlarından biridir. Dergiler haftalık, aylık veya daha uzun süreli olabilmektedir. Dergilerde kullanılacak kâğıt firma tarafından seçilebilmektedir. Dergilerde genellikle matbaalar tarafından kuşe kâğıt kullanılmaktadır fakat bu firma isteğine göre değişken olabilmektedir. Matbaacılık önemli ve vazgeçilmez bir sektördür. Okul ve eğitim için de materyal basımı gerçekleştiren matbaa eğitimde de önemli bir yere sahiptir.

 

İnegöl Matbaacılık İle Kendinizi Belli Edin

 

Kendinizi belli etmek, yaptığınız işi en iyi şekilde insanlara göstermek ve işinize gösterdiğiniz ciddiyeti, kullandığınız gereçlerle teşhir etmek günümüzde çok önemli. Yaşadığımız zamandaki küresellik, kendinizi ve yaptığınız işi tüm iyi yönleriyle belli etmeyi zorunlu kılıyor. Ayrıca insanların belli bir hizmet arayışında güven ve kaliteyi hissedebilmeleri için firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz her açıdan yapmalısınız. İnegöl Matbaa size işte bu yolda yardımcı olmak için var.

 

 HİZMETLERİMİZ

 

           İnegöl Matbaa, bahsettiğimiz tanıtım alanında size baskı ile gerçekleştirebileceğiniz kartvizit, antetli kağıt ve broşür gibi birçok seçenek sunar. Ayrıca kurumsal kimlik oluşumu ile sektörde belli olmanızı, farkınızı yansıtmanızı, işinize profesyonelce yaklaştığınızı göstermenizi sağlar.

 

 1 – Katalog

 

Kullanıcıların, şirketinizin sağladığı ya da son dönemde üzerinde durduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi almaları için bir katalog yaptırabilirsiniz. İnegöl matbaa, kataloğun oluşturulan alan ile ilgili olması, yaratıcı ve kullanışlı olması için çalışır.

 

 2 – Broşür

Yüksek insan sayısına ulaşması için broşür ideal bir tanıtım ve iletim yoludur. İnegöl Matbaa, tanıtım yapılacak şeyle uyumlu, dikkat çekici ve yaratıcı broşür seçeneklerine ulaşmanızı sağlar.

 

 3 – Antetli Kağıt

 

Firmanızın yazışmalarına resmiyet katacak, firmanıza ve işinize değer verdiğinizi gösteren önemli bir öge antetli kağıttır. Kurumsal kimlik sağlanmasında önemlidir. Titizlikle ve iyi bir işçilikle hazırlanması için İnegöl Matbaa ‘ya güvenebilirsiniz.

 

 4 – Zarf

 

Kurumsal kimlik için önemli olan bir diğer öge de antetli zarftır. Resmi yazışmalarınızın vazgeçilmez bir parçası.

 

 5 – Bloknot

 

Firmanızın tanıtımı için çok önemli bir araçtır. Bloknot kağıtlarınızın kullanımda yaygınlaşması, size büyük avantaj sağlayacaktır nitekim firmanızın adı kullanıcıların aklında kalacaktır. Böylece güvenilir ve sağlam bir poz çizmiş olacaksınız. Bloknot boyutları ve üzerindeki yazı miktarı belli bir orana uymalıdır. İnegöl Matbaa bu oranlamalar konusunda ve daha birçok konuda uzman kadrosuyla size yardımcı olacaktır.

 

 6 – Dergi

 

Tasarımı, ulaştırmak istediğiniz izlenim ve beklentilerinizdeki görünüm için İnegöl Matbaa ‘ya başvurduğunuzda birlikte çalışarak aklınızdaki dergiyi yaratabilirsiniz

 

 7 – Defter

 

Boyutları, kapağı ve yapılacak insan kitlesine göre uygun defterler oluşturuyoruz. İşletmeler, okullar, kreşler ya da kişiye göre ayrı tasarımlar.

 

 8 – Dosya

 

Kurumsal kimlik için şirketinizin logosunu üstünde bulunduran cepli dosyalar önemli bir ögedir. İnegöl Matbaanın size gönderdiği örnek dosyalarda uygun olanını seçtiğinizde üretime başlıyor ve şirketinize uygun dosyalar üretiyoruz.

 

 9 – Kartvizit

 

Yaşadığımız dijital çağa rağmen önemli bir yere sahip kartvizitleri sizi ve şirketinizi yansıtacak şekilde üretmeye özen gösteriyoruz.

 

İnegöl Bursa Matbaa Basım - Baskı ve Tasarım Hizmetleri

 • Katalog, broşür, el ilanı, föy vb. tanıtım ve reklam dökümanlarının matbaa basımı ve tasarımı
 • Etiket, karton kutu, karton çanta, ambalaj kağıdı vb. ambalaj ürünlerinin matbaa basımı ve tasarımı
 • Ajanda, takvim, bloknot, küp blok vb. promosyon ürünlerinin matbaa basımı ve tasarımı
 • Fatura, sevk irsaliyesi, gider pusulası, adisyon, serbest meslek makbuzu vb. maliye anlaşmalı işlerin matbaa basımı ve tasarımı (İnegöl için)
 • Kartvizit, dosya, klasör, diplomat zarf, buklet zarf, vb. kurumsal dökümanların matbaa basımı ve tasarımı
 • Düğün, nişan, nikah, açılış ve kokteyl davetiyerinin matbaa basımı ve tasarımı
 • Afiş, poster, dön kart vb. reklam ve tanıtım ürünlerinin matbaa basımı ve tasarımı
 • Kitap, dergi, gazete, yıllık, andıç, vb. süreli ve süresiz yayınların matbaa basımı ve tasarımı
 • Kısacası kağıt üzerinde görmek istediğiniz herşeyi, tasarlıyor ve matbaa basımını yapıyoruz.
 • Ayrıca reklam ajansımızca web tasarım, fuar stand, araç giydirme, tanıtım filmi vb. reklam konularında hizmet verilmektedir.

İnegöl reklam ajansları, Bursa reklam ajansları, Bursa matbaa, reklam ajansı Bursa, reklam ajansı İnegöl, matbaalar Bursa, matbaalar ankar

Kategori:

MATBAA FİRMALARI

 

Bursa'da eski ve önemli mesleklerden birisi de matbaa mesleğidir. Bursa Matbaa bu sebeple teknolojinin de gelişmesi ile birlikte matbaacılık mesleği de gelişmiştir. Bursa Matbaa Günümüzde geldiğimiz noktada matbaacılık mesleği büyük oranda bilgisayar teknolojilerinin etkisi altında kalmıştır. Bu sayede basım ve çoğaltma işlemleri oldukça kolay hale gelmiştir.

Matbaacılık mesleği iletilmek istenen bir mesajın yazıya dökülmesi ve kağıt üzerinde cisimleşmesini ifade etmektedir.

Matbaa Firmaları

Matbaacılık mesleğini Bursa'da günümüzde matbaa firmaları yapmaktadır. Peki Bursa matbaa firmaları ne iş yapmaktadır? Bu sorunun cevabı oldukça kapsamlıdır. Zira dergi, kitap, gazete, broşür, roman vb. tüm yazılı ürünlerin basımları matbaalar tarafından yapılmaktadır. Ancak matbaa firmalarının işleri bunlar ile sınırlı değildir. Basım işlerinin yanı sıra Bursa matbaa firmaları tasarım işleri de yapmaktadır. Bu tasarım işi ise oldukça zahmetlidir. Öyle ki bir dergi veya bir kitabın tüm sayfalarının ayrı ayrı tasarlanması gerekmektedir. İşte oldukça zahmetli olan bu iş de matbaa firmaları tarafından yapılmaktadır.

Tasarım işlemlerinden sonra tasarımı yapılan metinler bilgisayarlara aktarılarak bilgisayar da birleştirme işlemleri yapılır. Birleştirme işlemi tasarımı yapılan tüm metinleri biraraya getirilmesi ve baskıya hazır hale getirilmesidir. Baskıya hazır hale getirilen metinlerden bir örnek hazırlanarak baskıyı yaptıracak kişi ya da kuruma gönderilir. Böylelikle son değişiklik ve düzenlemeler yapılarak ürün baskıya tam olarak hazırlanır. Tüm bu işlemler bittikten sonra da ürünün baskısı yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Bursa Matbaa firmalarının yaptığı işler arasında yukarıda saydığımız unsurlar yer almakta iken bunların yanı sıra baskı çeşitleri de bulunmaktadır. Bu baskı çeşitlerini ikiye ayırabilmek mümkündür. bunlardan Bursalı Matbaa baskı olurken ikincisi de serigrafi baskıdır. Bu baskıların ayrıntılarını sizler için derledik ve sizlere aktarmaktayız.

Ofset

Ofset baskı tanımlamalarını birçok yerde görmüşsünüzdür. Özellikle büyük kırtasiye ve fotokopicilerde genelde ofset yazmaktadır. Ofset baskı aynı zamanda düz baskı adı ile de anılmaktadır. Serigrafi ile kıyaslandığında daha basit bir teknik olduğunu söylemek mümkündür. Zira bu yöntem bildiğimiz kitap, dergi, broşür, ambalaj kağıdı vb. baskılarda sıkça kullanılmaktadır. Ancak bu baskı çeşidi o kadar da kolay bir şekilde yapılmamaktadır. Bu baskı yönteminde su ve mürekkepler kullanılır. Bu maddelerin ortak bir şekilde matbaa makinelerinde çalıştırılması ile yapılan bu yöntem oldukça teknik bir konudur. Dolayısıyla bu konuda iyi bir şekilde eğitim almış kişilerden oluşan ekiplerin matbaa işlerinde yer alması ve profesyonel bir şekilde bu işlemleri yerine getirmesi gerekmektedir.

BURSA’DA MATBAA FİRMALARI

Bursa'da matbaa basım hizmeti de sunan reklam ajansımız, grafik tasarım çalışmalarını hazırladığı tüm işlerin matbaa basımı konusunda da hizmet sunar. Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı tüm matbaa işlerinin üretimi  bilgisayarlı renk denetim sistemiyle çalışan Bursa matbaa baskı tesislerinde yapılır.
Matbaa işlerinin baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası üretim aşamalarında uzman matbaa personeli ile baskı sırasında oluşacak tüm sorunların önüne geçilir. 
Reklam ajansımız bünyesinde grafik tasarım çalışmaları hazırlanarak matbaa basımına alınan işleriniz özel renk kodları ve renk karışım yüzdelerine uygun bir biçimde basılır. Ayrıca Bursa maliye anlaşmalı olan matbaamızda fatura, sevk irsaliyesi, gider makbuzu, adisyon, serbest meslek makbuzu vb. maliye anlaşmalı matbaa evraklarının basımı hızlı bir biçimde gerçekleştirilir. Matbaamızın Bursa'da olması sebebiyle maliye anlaşmalı evrakların basımı için sadece Bursa vergi dairelerine bağlı firmalar için hizmet verilmektedir.
Tam sistem hizmet prensibiyle çalışan matbaamızda, işlerinizi için uygulacak cilt, laminasyon, selofan, lokal lak, varak yaldız vb. baskı sonrası lokasyon işlemleri Bursa'da matbaamız bünyesinde gerçekleştirilir. Müşterilerine hızlı, ekonomik çözümler sunmak için çalışan Bursalı Matbaa Reklam Bursa'da matbaa basım hizmetini de ajans bünyesinde sunar.

MATBAA BURSA

Tasarımları reklam ajansımızca hazırlanmış olan matbaa işlerinin dijital ortamdan nihai somut şeklini alması için  baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası üretim aşamalarını tamamlaması gerekmektedir. Bursa'daki matbaamızda tüm üretim aşamaları teknolojik makine parkı ve itinalı işçilik ile tarafımızdan titizlikle yürütülmektedir . Firmamız  matbaa ürünlerini ile ilgili Bursa'da A’dan Z’ye tüm üretim taleplerine cevap verebilecek bir üretim kapasitesiyle müşterine hizmet sunmaktadır.
 

 

 

MATBAA FİRMALARI

Matbaa Bursa merkezli firmamız kaliteyi size uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Broşür’den, kartvizite, multimedya baskı’dan, fatura/irsaliye’ye kadar tüm basım işleriniz için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Günümüz teknolojisine uygun baskı cihazlarımızla kaliteyi uygun fiyatlarda sunuyoruz. Baskı öncesinde basım için hazırlanan grafik tasarımlarına 3D Mock Up özelliğe ile göz atma fırsatı ile ürününüzü daha iyi görebileceksiniz.

 

 

Bursa Matbaa

Bursa matbaa hizmetlerimizden online olarak hizmet alabilirsiniz. Eğer grafik çalışmanız hazır ise This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine gönderim yapabilirsiniz. Matbaa Bursa kelimesi ile kaliteyi yan yana getiriyor cebinizi yakmıyoruz.  Bursa matbaa hizmetleri alanında kendini kanıtlamış firmamız sizleri bekliyor.

Bursa matbaa en gelişmiş baskı teknikleri ve pazarlama-promosyon ürünleri ile sizlere hizmet vermektedir. Yenilenen ve gelişen baskı tekniklerini takip ederek çalışan dinamik ekibi ile Bursa matbaa’dan kurumsal kimliği yansıtan tüm ofis ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Geniş hizmet yelpazesi ile ürün kalitesi konularında taviz vermeden çalışmalarını sürdüren Bursa matbaa merkezimizde fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu ve kartvizit gibi temel ihtiyaçlarınızı kolaylıkla edinebilirsiniz.

Her geçen gün pazarlama ve promosyon sektörünün hizmet ağı genişlemektedir. Çalışma alanlarının çeşitlenmesi pazarlama ve promosyon ürünlerinin rağbet görmesini sağlamıştır. Çünkü bu ürünler müşteri bazlı değerlendirme yapıldığında marka algısı yaratan ve bilinirlik oluşturan ürünlerdir. Firmanız adına üretilmesini istediğiniz tüm ürünler Bursa matbaa merkezi üzerinden tasarım ekibi ile düzenlenir ve basıma-üretime hazırlanır. Profesyonel şekilde çalışan ve yaratıcı promosyon- pazarlama ürünleriyle sektöründe öncü olan Pacci Reklam ile ürünleriniz 1. kalite baskı malzemeleri ile hazırlanır. Üretimi sağlanan tüm ürünler sizlere katılacağınız toplantı, seminer ya da fuar etkinliklerinde markanızı tanıtmanızı ve bir algı oluşturmanızı sağlayacaktır.

Çalışma hayatında yapılan işin süreci ve bunun sonucunda ortaya çıkan ürünün kalitesi oldukça önemlidir. Pacci Reklam olarak hayata geçirmek istediğiniz pazarlama ve promosyon ürünlerinizi en hızlı ve kaliteli şekilde üretmekteyiz. Bursa matbaa merkezimiz ile tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılamak adına özenle çalışıyoruz. Baskı teknolojilerini takip ederek sizleri yenilikler ile buluşturuyoruz.

Bursa matbaa merkezimiz sizlere anlaşmalı matbaa hizmeti de sunuyor. Bu sayede işleriniz sizi tamamen tanıyan profesyonel bir ekip tarafından tasarlanmış oluyor. Pazarlama ve promosyon ürünleri hakkındaki sorularınız ve bilgilendirme süreci ile ilgili bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Matbaa

Bursa Matbaa, günümüzün en önemli teknolojik gelişimi arasında yer alan baskı yöntemlerini profesyonel şekilde sunmaktadır. Bir çok baskılı ürün grubunda en kaliteli malzemeler ile farkını ortaya koyan Bursa matbaa teknolojik gelişmelere karşı kendini yenilemektedir. Bursa matbaa merkezimiz baskılı ürün gruplarında 1. Kalite malzemeye sahip olmak için baskı teknolojisini her an ilerlemekte ve yeniliklerle buluşmaktadır.

Hizmet dalları altında bir çok baskılı üretim yapabilme imkanına sahip olan merkezimizde firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan bir çok ofis malzemelerini temin edebilirsiniz. Baskılı ürün siparişlerinizde, grafik tasarım ekibimiz tarafından destek verilmektedir. Bu sayede daha profesyonel ve koordineli ilerleme ile proje daha hızlı ilerlemektedir. Ayrıca tüm anlamıyla istenilen ürün hakkında, gerekli tüm bilgilendirmeleri yaparak danışmanlık hizmetide sunmaktadır. Bursa matbaaları arasında kaliteli üretim hizmeti ile farkını ortaya koyan matbaa merkezimiz promosyon ürünleri ve hediyelik setlerde çözüm ortağınız olmaktadır.

Bursa Matbaa ile anlaşma sağlayarak firmanızın tüm gerekli ofis malzemeleri, fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu ve kartvizit gibi temel ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Tüm bu projeler esnasında kaliteli iş ve zaman faktörü her firma için büyük önem teşkil etmektedir. Bunun bilincinde yürütülen tüm çalışmalar, kaliteli işlerin en hızlı süre içerisinde çıkartılması için planlamalar yapılarak işleme başlanmaktadır. A’dan Z’ye firmanızın kurumsal kimliğini yansıtacak kalem, defter, usb, bloknot ve yaka kartı gibi ihtiyaçlarınız Pacci reklam ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Hizmetlerimiz altında yer alan baskılı ürün gruplarında, kurumsal kimliğinizi yansıtan logo ve sloganları yayınlayabilirsiniz. Ayrıca bu tür ürünlerde fuar, tanıtım, toplantı ve seminer gibi alanlarda yeni kişiler veya firmalar ile çözüm ortaklığı sağlayabilmek için kendinizi akılda kalıcı bırakacak araç olarak kullanabilirsiniz. Başlıca bir firmanın baskılı ofis ihtiyaçlarında aklınıza gelebilecek tüm ürün yelpazesine sahip olan Bursa Matbaa ile hızlı, keyifli ve profesyonel çözümlere ulaşırsınız. Gerekli bilgilendirme ve destek için hemen bizimle iletişime geçebilir, sorularınıza hızlı ve açık cevaplar alabilirsiniz. Önderler çok garip varlıklardır.

urumsal kimlik çalışmalarımız da sizleri tasarımlarımızla matbaa Bursa alanında markalaştırıyoruz. Bursa Matbaa merkezli firmamız Türkiye’nin her yerine kargo lojistik ağı ile hizmetimizi ulaştırıyoruz. 40 sayfaya kadargrafik tasarım ücreti almıyoruz. Kreatif ve özgün çalışmalar ile farkınızı ortaya koyun ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla alın. Farkınızı tüm müşterileriniz görsün ve markalaşmak yoluna ilk adımınızı bizimle atın. Kartvizit, broşür, katalog gibi basım hizmetlerimiz için lütfen fiyat teklifi isteyin. Limitsiz Ajans Matbaa Bursa kurumsal bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Bursa Matbaa alanında bir çok web sitesi açarak google’da üst sıralarda rast gelebileceğiniz Limitsiz Ajanstamamen kendisine ait dijital baskı makinaları ile diğer ajanslardan farklı olarak fiyatları daha aşağıda tutmaktadır.Matbaa Bursa alanında mutlaka fiyat teklifi almadan geçmeyin.

1-Yapılacak tasarımda Bursa grafik tasarımı yer almasını dilediğiniz verileri (ad yol tarifi, logo..) e- mail ile bize gönderiyorsunuz.

2-Size birden çok alternatifli tasarımı hazırlayıp seçiminiz amaçlı sizlere dönüyoruz.

3-Beğendiğiniz bir tasarımı Bursa matbaa olarak onaylıyor ya da bir daha düzeltmeler istek ediyorsunuz.

4-Onayladığınız işin ödemesini yapıyorsunuz. Tediye dahil olmak üzere buraya civarı tüm işlemler söylemeye sebep yok dönemin kolaylığı web üzerinden.

5-Onayladığınız ve ödemesini yaptığınız işiniz, işin türüne yönelik sitemizde anlatılan zamanda, basılıp hazırlıklı ediliyor.

6-İşiniz kargo Bursa katolog, Bursa broşür, Bursa kartvizit vb. ile adresinize gönderiliyor.

Yukarda belirtilenler evrensel iş akışıdır. E-mail yazışmaları mahaline SKYPE eklenip hemen karşılıklı yazışarak dizayn yaptırmak ya da büromuza uğrayıp tasarımı surat yüze hazırlamak da mümkündür.

Sizin Sorumluluğunuz: Yaptırdığınız işteki verilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Lütfen bu noktaya sıkı uyarı ediniz. Bize telefon numaralarınızı gerçek verdiniz, ancak Matbaa Bursa dizayn yaparken hata meydana geldi. Telefonun doğrusunu bilmediğimiz amaçlı hata oluştuğunu fark edemiyoruz. Ya Da, gönderdiğiniz verileri kopyala yapıştır yolu ile aynen alıyoruz. Matbaa Bursa siz bariz bir hata yaptınız diyelim. Dizayn yaparken içeriğe uyarı edemediğimizden yazdığınız hata tasarıma aynen yansıyacaktır. Hazırlanan tasarımlar, baskıya verilmeden öncesinde onayınıza sunulmaktadır. Bursa Matbaa işe onay vermeden öncesinde tüm verileri muayene etmeniz gerekir. Onay alınıp iş basıldıktan ardından, içerik ile alakalı hiçbir sorumluluk onay edilemez. Tekrar bastırmak amaçlı işin tam ücretini tekrar ödemeniz gerekir.

Bilgisayar monitörlerinin nitelik ölçümleme farklılıkları sebebi ile oluşabilecek kalite kayıpları www.bursaofsetmatbaa.net ‘un sorumluluğunda değildir. Gönderilecek dosyaların baskıya uyumlu şekilde CMYK nitelik formatında hazırlanması ve uyumlu Grafik Dosya Formatında kayıt edilmiş olması, müşterilerimizin sorumluluğundadır. Bursa Matbaa sevk edilen dosyaların müşteriye ilişkin meydana geldiğini onay eder ve yalnızca müşterinin talebi doğrultusunda baskıda kullanılmasını sağlar.

Matbaa Bursa ahlak dışı, yakışıksız işler basılmaz. Bizim bilip bilemediğimiz kanun dışı, ad, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. Matbaa Bursa basılan işlerin içeriğinden ötürü www.bursaofsetmatbaa.net hiçbir şekilde sorumlulukları olan tutulamaz. Bursa Matbaa uyumlu görmediği işleri basmama hakkını gizli tutmaktadır.

Bizim sorumluluğumuz: Stres hatalarından ya da bozuk baskıdan Bursa Matbaa sorumludur. Bu Şekilde vaziyetlerde, her hangi bir ek para ödemeniz laf konusu olmadan işiniz tekrar basılır.

 

Kategori:

 Bursa Broşür Fiyatları bursalimatbaa.com

 

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
Broşür 01  80 gr 1.Hamur 2000 15X21 A5  Tek Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok   80 TL
Broşür 02  80 gr 1.Hamur 2000 21X30 A4 Tek Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok  135 TL
             
Broşür 03  Parlak Kuşe 130 gr 1000 15X21 A6 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok   200 TL
Broşür 04  Parlak Kuşe 130 gr 1000 15X21 A5 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok   200 TL
Broşür 05  Parlak Kuşe 130 gr 1000 21X30 A4 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok   400 TL
Broşür 06  Parlak Kuşe 130 gr 1000 30X42 A3 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok   800 TL
             
Broşür 03  Parlak Kuşe 130 gr 2000 15X21 A6 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok   200 TL
Broşür 04  Parlak Kuşe 130 gr 2000 15X21 A5 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok   250 TL
Broşür 05  Parlak Kuşe 130 gr 2000 21X30 A4 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok   500 TL
Broşür 06  Parlak Kuşe 130 gr 2000 30X42 A3 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok 1000 TL
             
Broşür 03  Parlak Kuşe 130 gr 5000 10X21 A6 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok   350
Broşür 04  Parlak Kuşe 130 gr 5000 15X21 A5 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok   350 TL
Broşür 05  Parlak Kuşe 130 gr 5000 21X30 A4 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok   700 TL
Broşür 06  Parlak Kuşe 130 gr 5000 30X42 A3 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok  1400 TL
             
Broşür 03  Parlak Kuşe 130 gr 10000 10X21 A6 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok   350 TL
Broşür 04  Parlak Kuşe 130 gr 10000 15X21 A5 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok   700 TL
Broşür 05  Parlak Kuşe 130 gr 10000 21X30 A4 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok  1400 TL
Broşür 06  Parlak Kuşe 130 gr 10000 30X42 A3 Çift Yön Çok Renkli Broşür Baskı Fiyatı Yok  2800 TL

Bursa Broşür Fiyatları Broşür baskı 

 • Fiyatlarımıza kırım ücreti dahil değildir. bursa Broşür
 • 2000 adete kadar basılı dökümanların çift veya tek kırım (katlama) işlemi için ilave 50 TL alınır.
 • 2000 adeti geçen her 1000 adet için ilave 20 TL alınır.
 • Fiyatlarımız; grafik, film, baskı, kağıt dahil paket teslimdir.
 • Broşür ve katalog fiyatlarımıza 1 saatlik grafik ücreti dahildir. 1 saati aşan çalışmalarda her 1 saatlik çalışma için 20 TL ilave ücret alınır.
 • Adetlerimiz brüt olarak hesaplandığı için %3± fire payımız vardır.
 • Fiyatlarımıza %18 Kdv dahil değildir

 

Broşür BASKI Bursa – Bursa Broşür BASKI

Bursa Broşür baskı ve Broşür baskı Bursa bir firma açısından iletişimi en uygun reklam ürünüdür Broşürlerde öncelikle grafik tasarım yapılırken firmanın öncelik ürünlerinin fotoğrafları çekilerek ve tanıtım yazıları yazılarak hazırlanmaktadır. bursalimatbaa.com

Bursa Broşür

Bugün Broşür tasarımlarındaki çeşitlilik; gerek ebatlarında, gerek malzemesinde, gerekse baskı adedinde diğer tanıtım materyallerine göre oldukça fazladır. Bu çeşitlilik Broşürün ne için kullanıldığına bağlı olarak belirlenmektedir. Çok alışıldık bazı form, kâğıt ve baskı kullanıldığı gibi bazen Broşür bir ürünün şekli ve malzemesi ile de üretilebilmektedir. Örneğin bir kumaş firmasına, kumaşa veya kumaş desenli bir kâğıda basılmış bir Broşür yapılabildiği gibi bir gitar festivaline gitar şeklinde kesilmiş çok sayfalı bir Broşür de hazırlanabilir. Dağıtım yollarının çeşitliliğine örnek olarak insört tasarımları da gösterilebilir.

Bursa Broşür BASKI

Tüm bu çeşitlilik maliyeti de etkilediğinden yapılacak çalışmanın amaca uygunluğu çok titizlikle düşünülmelidir.

Bütün olarak değerlendirildiğinde Broşür ve katalog tasarımları en başından itibaren şu kriterler düşünülerek hazırlanmalıdır.

Duyuru ve reklamlarınız amaçlı en pahalı olmayan tanıtım aracıdır. Rengarenk veya çok rengarenk olarak kullanılabilir. Çoğunlukla ilan veya reklam vurgulanır. Ne civarı yalın olursa amacınıza o civarı pratik ulaşır. Bursa Broşür baskı, çoğunlukla birinci hamur veya kuşe kağıda basılır ve isteğe yönelik ebatlandırılır. En çok kullanılan ebatlar A5 ve A4’dür. Broşürnın maksadı pekçok kişiye doğruca erişmek amaçlı kullanılır. Vurgulanacak fotoğraf veya yazılar alaka cazip olmalı ve pratik anlaşılmalıdır. Kullanacağımız renkler kullandığımız ürünler nesneler vs. ile bir tüm olmalıdır. Mübalağalı renklerden uzak durulmalıdır.İyi kurgulanmış Broşür tasarımı; firmanız ve markanızı müşteriye gerçek yansıtacak,sektördeki öbür firmalardan ayrılmanızı sağlayacaktır. Amacını tam anlamıyla yansıtan Broşür tasarımı ileriye yönelik sadık alıcı sağlayacaktır. Broşür baskı Bursa tasarımında müşterinin olumlu duygusu ve kabullenişi tasarım ile gerçek orantılıdır. Bursa Broşür baskı tasarım akılda kalmasını imkanı sunan basit faktör kurgudur. Kurgunun nitelik, şekil ve tasarım bütünlüğünün dökümü uzmanlıktır.Broşür tasarımında uyarı edilmesi gerekli olan hususlar şunlardır:

Broşür BASKI Bursa

1- Broşür hazırlarken çalışmalarımızdan hep kenarlardan bir cm hisse vermeliyiz. Bu bölgeler işaretlenmeli ve tüm tasarım bu kısıtlar dâhilin de kalacak biçimde yapılmalıdır. Hep baskıda kesim hissesi bırakılmalıdır.
2- El ilanlarımızda en boy oranları standart olmalıdır.
3- Tasarımlar en az 300 dpi çözünürlükte yapılmalı.
4- Renkler CMYK olarak çalışılmalı ve basım esnasındaki nitelik farklılıkları göz önünde bulundurulmalı. Gerekiyorsa nitelik düzeltmeleri yapılmalıdır.
5- Kullandığımız ürünler ön tasarıda olmalıdır, nedeni ise bir Bursa Broşür Baskı duyurusunda etki ürünü ön tasarıya çıkarmaktır. Yazılarımıza pek kontur (stroke) vermemeliyiz.
6- Kullandığımız içerik karakterlerimizi kişilerin zorlanmadan okuyabileceği içerik karakterlerinden seçmeliyiz. Tersi halde eline alınca okumadan kaldırıp atabilir.
7- Broşür Baskı Bursa hazırlarken emelimiz reklamdır. O yüzden kullandığımız slogan ve kullanılan ürünsloganla uygun olmakla birlikte anında hemen benzer boyutlarda olmalı göz yormamalıdır.Anlattığımız kriterler de bir Broşür tasarımı şu biçimde olabilir:

Broşür ve Broşür gibi ürünlerle yapılan tanıtımların, özellikle de küçük ve orta ölçekli işletmeler için son derece büyük getirileri olduğu artık bir sır değil. Ancak Broşür ve Broşür gibi marka reklamını uzun vadede yapan araçların tasarımı ve dağıtımı süreçlerinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Sadece tasarımın iyi olması ya da sadece müşterilerinize doğru yer ve doğru zamanda ulaşabiliyor olmanız, başarılı bir strateji için yeterli olmayacaktır. Müşterilerinize sunacağınız ürün ve hizmetler tam da onların istedikleri ölçütte olsa ve tasarımınız son derece ilgi çekici ve başarılı olsa bile dağıtım sürecinde yaşayacağınız aksaklıklar, pazarlama stratejilerinize gölge düşürebilir. Biz de bu yazımızda Bursa Broşür ve Bursa Broşür ile pazarlama ve tanıtım yaparken kaçınmanız gereken en önemli 5 hatadan bahsedeceğiz. Keyifli okumalar. bursalimatbaa.com/bursa-matbaa-fimalari/brosur-fiyatlari.html

 

Broşür ve Broşür Pazarlamasında Bunları Asla Yapmayın!

Broşür ve Broşür gibi araçları yanlış yerlerde dağıtmak

Yapılan araştırmalara göre Bursa Broşür fiyatları ve Bursa Broşür Fiyatları Broşürlerin yanlış lokasyonlarda dağıtılması, bu ürünlerin başarısını %40 oranında düşürüyor. Örneğin, bir yabancı dil kursunun el ilanlarını sanayi merkezlerinin yoğun oranda yer aldığı bir muhitte dağıtmak, çok da başarılı bir sonuç vermeyecektir. Ya da doğa dostu teknolojiler sunan bir markanız varsa el ilanlarınızı ilkokul ve ortaokul düzeyindeki okul binalarının olduğu bir lokasyonda dağıtmanızın hiçbir anlamı yoktur. Öncelikle hedef kitlenizin profilini belirlemeli ve sonrasında bu hedef kitlenin hangi lokasyonlarda yoğun olarak konumlanmış olduğunu tespit etmelisiniz.

Cezbedici hiçbir promosyon ya da indirim sunmamak

Pazarlama ve dağıtım süreçlerine ait başarının diğer %40’lık dilimini de, Broşür ve Broşür ile sunmakta olduğunuz promosyon ya da indirimin cezbediciliği oluşturuyor. Firmanızı zarara uğratmayacak ölçüde cazip fırsatlar, indirimler ya da promosyonlar sunduğunuz zaman müşterilerinizin sizin firmanızı tercih etmemesi için hiçbir sebep kalmıyor. Kendinizi müşterilerinizin yerine koyun: Uzun zamandır ihtiyaç duyduğunuz bir üründe %50 oranında indirim olduğunu duysanız, o markaya koşa koşa gitmez miydiniz? Sadece tanıtım amacıyla bu ürünleri kullanıyor olsanız bile ilgi çekici bir teklif ya da promosyon sunmanız gerek. Yoksa Broşürnız ya da Broşürleriniz müşteriler için sıradan bir kağıt parçasından başka bir anlam ifade etmez.

Kalitesiz tasarım ve baskı kullanmak

İlk iki maddede bahsettiğimiz gibi %40’lık başarı dağıtılan lokasyon, diğer %40’lık başarı da cazip tekliflerle ilgili. Peki, geriye kalan %20’lik başarıyı nasıl sağlayacağız. Cevap çok basit: kaliteli tasarım ve baskıyı tercih ederek. Hemen her blog yazımızda, tasarım ve baskı aşamasında kaliteden ödün verilmemesi gerektiğini mutlaka belirtiyoruz. Kaliteli bir izlenim bırakmak istiyorsanız, kaliteli bir tasarım yapmalı ve kalitesi baskı malzemesi kullanmalısınız. Özellikle de Broşürler, kaliteli kağıt üzerine bastırılmalıdır. Bu ürünlerin sağlamlığını ve ilgi çekiciliğini artırmak istiyorsanız, lak, selefon ya da UV kaplama gibi baskı sonrası ürünleri tercih edin. Bu tür uygulamalar, tercihinize göre mat ya da parlak bir bitiş sunacak ve görsel olarak daha kaliteli bir imaj bırakmanıza yardımcı olacaktır.

Yeterli sayıda baskı almamak

Katalog ya da magnet gibi ürünlerle kıyasladığınız zaman Broşür ve Broşürlerin kesinlikle çok daha fazla sayıda bastırılması gerektiğini hemen fark edebilirsiniz. Yapıları ve kullanım amaçları doğrultusunda, Broşür ve Broşür gibi ürünlerde daha geniş kapsamlı bir hedef kitleye ulaşabilmeniz için çok sayıda baskı almanız gerekir. Bu ürünlere yapacağınız yatırımları ve ayıracağınız bütçeyi hafife almayın. Ne kadar çok dağıtım yaparsanız, o kadar çok kâr elde edersiniz. Bu yüzden, Broşür ve Broşür gibi ürünlerin “maliyet etkin” yöntemler olduğunu bile söyleyebiliriz çünkü bu ürünler, hem kısa vadede hem de uzun vadede markanızın kârlılık düzeyini artırmış olacaktır.

Kampanya ve promosyonları düzenli olarak tekrar etmemek

Düzenli tekrar, pazarlama alanında hayati önem taşıyan bir kavramdır. Hedef kitlenize düzenli aralıklarla ulaşabilmeniz ve yine düzenli olarak dikkatlerini kendi markanıza doğru çekebilmeniz, sizi mutlaka başarıya götürecektir. Markanızı ya da ürünlerinizi sıklıkla gören müşterileriniz, size giderek daha çok güven duymaya başlayacak ve mutlaka ürünlerinizi bir şekilde tercih edecektir. Pazarlama ve dağıtım süreçlerinde düzenli tekrarlar yaparsanız, markanızı, tabiri caizse, hedef kitlenizin aklına kazımış olacaksınız.

Broşür ve Broşür Pazarlamasında Kaçınmanız Gereken 5 Ölümcül Hata

Broşür ve Broşür gibi ürünlerle yapılan tanıtımların, özellikle de küçük ve orta ölçekli işletmeler için son derece büyük getirileri olduğu artık bir sır değil. Ancak Broşür ve Broşür gibi marka reklamını uzun vadede yapan araçların tasarımı ve dağıtımı süreçlerinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Sadece tasarımın iyi olması ya da sadece müşterilerinize doğru yer ve doğru zamanda ulaşabiliyor olmanız, başarılı bir strateji için yeterli olmayacaktır. Müşterilerinize sunacağınız ürün ve hizmetler tam da onların istedikleri ölçütte olsa ve tasarımınız son derece ilgi çekici ve başarılı olsa bile dağıtım sürecinde yaşayacağınız aksaklıklar, pazarlama stratejilerinize gölge düşürebilir. Biz de bu yazımızda Broşür ve Broşür ile pazarlama ve tanıtım yaparken

 

Bursa Broşür fiyatları çalışmalarında tasarım işlerinin önemi ne kadar büyükse kullanılacak olan kağıt boyutlarının da değeri o kadar fazladır. Bunun nedeni yapılacak olan tasarım çalışmalarında kullanılacak olan kağıdın boyutlarına göre değişkenlik göstermesidir. Bir tasarımcı tarafından tasarımı yapılacak olan Broşürlerin hangi boyutlarda kullanılacağı sektörle de alakalı bir konudur. Günümüzde tek yüzlü, ikiyüzlü ve çok sayfalı olarak hazırlanabilen Broşürlerin en büyük ölçüler A2 kağıt boyutlarıdır. A2 kağıdın ölçüsü 40 x 60 cm olmasından dolayı oldukça detaylı çalışmalar yapılabilir. Konusunda uzman olan tasarımcıların yapacakları çalışmalar ile şekil alacak olan kağıtlar genellikle reklam çalışmalarında kullanılır. Market önlerinde veya dükkan köşelerinde kullanılabilen Broşürlerde genelde A2 boyutundadır. En büyük Broşür kağıdı olan A2 kağıtlar en az kullanıma sahip olan kağıtlar olarak göze çarpar. Broşür denildiğinde daha küçük kağıtlar akla geldiği için en çok kullanılan Broşür ölçüleri de Broşür şeklinde hazırlananlardır. Bu sebeple en çok kullanılan Broşür kağıt ölçüleri genel olarak daha küçük kağıt ebatlarına sahiptir. Broşür şeklinde olan küçük ölçüler A6 (10 x 15 cm) veya A5 (14 x 20 cm) ölçülerinde olur. Küçük ölçülerde yapılmasının nedeni Broşürlerin kişiler tarafından daha çabuk algılanmasını sağlamaktır. Bu durumda en çok kullanılan Broşür ölçüleri sorusu kadar standart ölçüler nelerdir sorusu da tasarımcılar için önemlidir.

Tasarımda Broşür Ölçülerinin Önemi

Kullanılacak olan alana göre Broşür kağıtlarının boyutları değişkenlik göstereceği için, tasarımcıların öncelikle çalışma alanlarını belirlemeleri gerekir. Buna göre yapılacak olan tasarımlarda ne kadar görsellik kullanacağına karar verecek olan tasarımcıların hangi Broşür ölçüsünü nerede kullanacağını da bilmeleri gerekir. Her çalışmada kullanılacak olan kağıtların boyutuna daima çalışmadan önce karar verilmesi gerekilir. Bunun nedeni çalışma sırasında tasarım programlarına kağıt boyutlarının girilmesi ve tasarımın kağıdın boyutuna göre şekillenmesidir. Tasarımda Broşür ölçülerini öneminin büyük olmasından dolayı çalışma alanı hakkında bilgi sahibi olması gereken tasarımcılar, ancak bu şekilde başarılı tasarım çalışmalarına imza atabilir. Günümüzde tasarımcıların en sık kullanılan Broşür ölçülerini bilmeleri ve en doğru kağıt seçimlerini kullanmaları şarttır. Tasarım çalışmalarında görsellik kullanan tasarımcılar için daha önemli olan Broşür ölçüleri, kullanılacak olan görsellerin çözünürlük ayarlarını da etkiler.

En Çok Kullanılan Broşür Ölçüleri

Günümüzde Broşürler tanıtım ve reklam amaçlı olarak kullanıldığı için Broşür şeklinde tasarıma sahip olanlar daha fazla tercih edilir. Tasarımcılar “standart Broşür ölçüleri nelerdir?” sorusuna en çok kullanılan Broşür ölçülerini verecektir. En sık kullanılan Broşür kağıdı ölçüleri A5 (15 x 21 cm) ve A4 (29,7 x 21 cm) ölçüleri olduğuna göre standart Broşür ölçüsü de A5 ve A4 olacaktır. Zaten küçük ölçülerde hazırlanacak olan Broşür tasarımları daima daha etkili olur. Hem görselliğin hem de içeriğin sığabileceği tasarımlar kişilere daha çabuk ulaşan tasarımlardır. Oldukça etkili bir çalışma gerektiren Broşür tasarımları her zaman için standartlara uygun şekilde, yapılması gerektiği gibi yapılır. Daha iyi bir iş çıkaracak olan tasarımcılar ve diğerleri yapacakları tasarımlarda bu ölçüleri kullanır ama içeriği başarılı olan amacına ulaşır. Ayrıca bu ölçüler seri baskıya da verilebildiği için daha ekonomik olarak basılma imkanına sahiptir.

Tanıtım Çalışmalarına Kullanılan Broşür Ölçüleri

Etkin olarak kullanılan reklam ve tanıtım çalışmaları Broşürler ile desteklenebilir. Yapılacak olan Broşür tasarımları genellikle destekleyici olarak kullanılsa da bazı durumlarda direkt reklam aracı olarak da kullanılabilir. Bazen A3 (30 x 40 cm) bazen de A2 (40 x 60 cm) kağıt ölçüleri tercih edilir. Çalışma yapılacak olan alanlara göre çeşitli Broşür boyutları kullanılabilir. Etkin bir seçim yapan dizaynırlar doğru kağıt boyutu tercih eder. Bu nedenle, uzman bir tasarımcı ile çalışan firmalar her zaman için en doğru kağıt boyutunu kullanmış olur. Büyük kağıtlar ile görsel çalışmalar yapabilen firmalar daha küçük boyutta alacakları baskılar ile de afiş veya Broşür şeklinde çalışmalar yapabilir. Bu durumda “standart Broşür ölçüleri nelerdir?”sorusunda akla ilk olarak gelen A4 ve A5 kağıt boyutları, yerini sektöre göre çelişkiye bırakır. Yani her sektör için standart ölçü değişim gösterir. Broşür çalışmaları ilkelerinde hedef kitleye ulaşacak olan tasarımcıların yapacakları tasarımlar ve kullandıkları kağıt boyutları da bu sebeple oldukça önemli konulardır. Ayrıca Broşür çalışmalarına kullanılacak olan renkler de boyutlara göre değişkenlik göstereceği için tasarımcıların kesinlikle en doğru kağıt boyutlarını tercih etmesi gerekir. Bu sayede kişinin tasarım zekası ve yeteneği de ortaya çıkmış olur. Zaten konudan konuya ya da sektörden sektöre farklılık gösteren detaylar net şekilde ortaya çıkmaktadır. Bu kolaylık içinde tasarım yapan kişinin yanlış bir boyut seçmesinin oranı çok azdır. Bu durumda ortaya çıkabilecek ürün için kullanılan ilk detay hazırlanmış olur. Diğer detaylar ise kullanım amacına ve renklere uygun şekilde hazırlanır. Çoğu zaman dizaynır kendi işine odaklanırken detayları bütün olarak düşünür. Ancak uzaktan kendi bakış açısı ile değil de Broşürü eline alan kişinin bakış açısı ile ona sunmak istediklerini aktarması gerekir. Küçük bir alanda büyük işler başarmak buna denir.{Broşür|Broşür baskı|Broşür baski|Broşür bastır|Broşür siparişi|baskı Broşür|Broşür matbaa|cafe Broşür|Broşür bastırmak|Broşür baskı siparişi|a4 Broşür|online Broşür siparişi|a5 Broşür|Broşür istanbul|Broşür Bursa|Broşür bursa|broşür baskı Fiyatları|Broşür Fiyatları|A5 Broşür Fiyatları|A4 Broşür Fiyatları|A6 Broşür Fiyatları|Broşür Baskı Fiyatları|Ucuz Broşür|Acele Broşür|Acil Broşür|Acil Broşür Baskı|Acil Broşür Basan Yerler}

 

 

Kategori:

 

KARTVİZİT FİYATLARI MODELLERİ 

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K21 Tuale 280 gr 100 8X5 Tekyön Çok Renkli Fantazi Kartvizit Yok 35 TL
K22 Tuale 280 gr 100 8X5 Ön Arka Çok Renkli Fantazi Kartvizit Yok 50 TL
K23 Tuale 280 gr 500 8X5 Tekyön Çok Renkli Fantazi Kartvizit Yok 60 TL
K24 Tuale 280 gr 500 8X5 Ön Arka Çok Renkli Fantazi Kartvizit Yok 75 TL

 

BURSA Acil Kartvizit (ertesi gün teslim)

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K25 Tuale 280 gr 500 8X5 Çiftyön Tekrenk Fantazi Kartvizit Yok 30 TL
K26 Tuale 280 gr 1000 8X5 Çiftyön Tekrenk Fantazi Kartvizit Yok 45 TL

Kartvizit

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K01 Kuşe / Fantazi 100 8X5 Kartvizit Yok 10 TL
K02 A.Bristol 250 gr 500 8X5 Selefonlu Kartvizit Parlak 15 TL
K03 A.Bristol 250 gr 1000 8X5 Selefonlu Kartvizit Parlak 20 TL
K04 A.Bristol 250 gr 1000 8X5 Tekyön Çok Renkli Arkası Tekrenk Selefonlu Kartvizit Yok 25 TL
K05 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Kartvizit Yok 30 TL
K06 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Karvizit Çift Taraflı Çok Renkli Yok 50 TL
K08 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Kartvizit Tek Taraflı Çok Renkli + Altın Yaldız Yok 95 TL
K07 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Kartvizit Tek Taraflı Çok Renkli + Hologram Yaldız Yok 95 TL
K09 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Kartvizit Tek Taraflı Çok Renkli + Gofre Parlak 85 TL
K10 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Ön Arka Çok Renkli Parlak Selefonlu Parlak 35 TL
K11 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tekyön Çok Renkli Mat Selefonlu (Arkası Tek Renk Siyah) Mat 30 TL
K12 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tekyön Çok Renkli Mat Selefonlu + Kabartma Kısmi Lak Mat 50 TL
K13 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Çift Yön Çok Renkli Mat Selefonlu Mat 60 TL
K14 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Ön Arka Çok Renkli Mat Selefonlu + Kısmi Lak Mat 80 TL
K15 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Ön Arka Çok Renkli Mat Selefonlu + Kabartma Kısmi Lak Mat 110 TL
K16 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tek Yön, Gofreli, Yaldızlı, Mat Selefonlu Kartvizit Mat 100 TL
K17 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tek Yön Çok Renkli, Mat Selefon + Kısmi Lak + Gofre lı Kartvizit Mat 120 TL
K18 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tek Yön, Çok Renkli, Mat Selefon + Flok Baskılı Kartvizit Mat 190 TL

Özel Kesim Kartvizit

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K19 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Köşeleri Oval Kesim, Ön Arka Çok Renkli+ Kısmi Laklı Kartvizit Mat 120 TL
K20 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Çift Yön, Özel Kesim, Ön Yüz Altın Yaldız+ Kısmi Laklı Kartvizit Mat 180 TL

Listedeki kartvizitlerin basılmış halleri ofisimizdeki kataloğumuzda mevcuttur.

 

 

BURSA KARTVİZİT FİYATLARI MODELLERİ FİRMALARI

Kartvizit Modelleri

Kurumsal kimliğiniz, sektörünüz, unvanınız gibi detayları barındıran kartvizitler, ne kadar doğru seçilirse, getirecekleri olumlu etkiler de o kadar çok olur. Kartvizit modellerine karar verirken öncelikle sektör araştırması yapmanız faydanıza olacaktır. Eğer reklam, tasarım, mimarlıkla ilgili bir alanda hizmet veriyorsanız, kartvizitinizin ilk görüşte bunu belli etmesi gerekir. Özel kesim kartvizitler, şeffaf kartvizitler bu gibi sektörler için oldukça uygundur. Fark yaratan, sıra dışı ve akılda kalıcı etkiler bırakmak; tasarımla, yazarlıkla veya reklamcılıkla uğraşan insanların ilk yeteneği olmalı. Bunu fark yaratan bir kartvizit modeli seçerek ortaya koyabilirsiniz.

Finans, hukuk, muhasebe gibi alanlar için daha klasik ve şık detaylar barındıran kartvizitler doğru seçim olacaktır. Bir avukatın, müşterisine güven veren ve tecrübesini ortaya koyan bir kartvizit modeline ihtiyacı vardır. Önce sektör araştırması yapıp, daha sonra kabartmalı kartvizit veya kadife kartvizit gibi tercihlerden yana seçiminizi yapabilirsiniz.

Online matbaa bursaofsetmatbaa.net üzerinden sipariş verebileceğiniz kartvizit modelleri, organize matbaa kalitesinde basılır ve adresinize ulaştırılır. Üstelik her zaman en kaliteli malzemeler kullanılır ve kartvizitlerinizin dayanıklı olması sağlanır. Kartvizit fiyatları da Bidolubaskı kalitesi için oldukça uygundur. Kartvizitin modeline göre kartvizit fiyatı da değişkenlik gösterir. Profesyonel matbaa ekibi ile bursaofsetmatbaa.net, isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Sipariş vermeden önce tek yapmanız gereken, doğru bir şekilde kartvizit baskı üzerinde yer alacak detayları belirlemek, ölçüleri bildirmek ve online olarak matbaa ile iletişime geçmektir. Ürünlerin kalitesinden emin olmak için, bursaofsetmatbaa.net “Numune Kutusu” ile size yardımcı olur. Kartvizit örnekleri görmek isterseniz, siparişi tamamlamadan önce adresinize numuneleri iletir ve karar vermenizi kolaylaştırır. Kaliteden emin olduktan sonra online kartvizitsiparişinizi site üzerinden kolaylıkla verebilirsiniz.Kabartma

Bursa KARTVİZİT BASKI, KARTVİZİT BASKI Bursa

Bursa Kartvizit Baskı, Kartvizit Baskı Bursa Günümüzde insanları kurumsal olarak gösteren bir nevi kişi bilgisini yansıtan bir araçtır firmanın tüm imajıda olabilir, baskılı evraklarından biri de. ama genel olarak ilk izlenimi oluşturur.

Bursa KARTVİZİT BASKI, KARTVİZİT BASKI Bursa

Bursa Kartvizit Baskı, Kartvizit Baskı Bursa Günümüzde insanları kurumsal olarak gösteren bir nevi kişi bilgisini yansıtan bir araçtır firmanın tüm imajıda olabilir, baskılı evraklarından biri de. ama genel olarak ilk izlenimi oluşturur.

Bursa KARTVİZİT

Kartvizit Tasarımlarında Genel olarak 8 x 5 cm ebatlarında kullanılır. çünkü cüzdan, dosya içi, kartvizitlik gibi objelerde ayrılan alan budur. 350 gr kuşe kağıt, 240 gr fantazi kağıt, basılacak kağıda göre bazı sınırlamalar mevcuttur. kuşe kağıda ön-arka trigromi baskı mümkündür. ve üzeri selefon laminasyon kaplama ve özel kesim olarak ta uygulanır Bursa Matbaa olarak Fantazi kağıtta trigromi baskı kağıt yüzeyindeki girintiler çıkıntılar sebebiyle yapılmaz. genelde fantazi kağıda pantone baskı yapılır. fantazi kağıt üzerindeki girinti çıkıntılar sebebiyle yoğun zemin kullanılmaz. yoğun zemin kullanımında boya zemini doldurmayacağı için forse arttırılabilir yada boya daha bir iki tur fazla verilebilir. fantazi kağıtların ön ve arka yüzeyi farklılık gösterir. arka yüzey ön yüzeye göre daha düz bir satıh oluşturur.

Amerikan bristol kağıt ön yüzey düz bir satıh iken arka yüzey pütürlü bir yüzeye sahiptir. kartvizit baskısında arka yüzeye tek renk baskı daha uygundur.

Masaüstü yayıncılıkta yoğun olarak basılan materyal olan Bursa Kartvizit Baskı oparant yönleri olsada kurumsal kimliğindeğişmez bir parçasıdır.

Genel olarak sahibinin ismi ve soyismi, ilişkili bulunduğu kurum, unvanı ve kontakt bilgilerinin bulunduğu tasarımlardır.

Çoğunlukla Bursa Kartvizit Baskı baskıları bristol kartona yapılmaktadır. Bursa Kartvizit Baskı amaçlı sık sık kullanılan ebatlar: eni amaçlı 5 -5,5 cm,boyu amaçlı 8-9 cm dir.

Bursa Kartvizit Baskı, müessesesel kimliğin bölünmez tek parçası meydana geldiği amaçlı bu doğrultuda hazırlanması gerekiyor. Firma logoları amaçlı belirlenmiş renklerin pantone numaraları matbaa ile paylaşılmalıdır. Kartvizitler, profesyonelliğin kısa tek ifadesidir. İş müzakerelerine başlamadan öncesinde kartvizitlerin değişimi nihai derece mühimdir.

KARTVİZİT BASKI Bursa

Renkli Bursa Kartvizit, Temel gorunusunun yaninda görüntü bakimindan gösterişli tek reklamdir.gunumuzde firmalar tanitima ayirdiklari rakamlari kistikca farkinda olmadan piyasalarini rakip firmalara kaptirmaktadirlar. Kriz donemlerinde reklamdan tasarrufa gitmek talep eden firmalara (ki öneri edilmiyor profesyonel goruslere gore) en azindan kartvizitlerindeki imajlarini duzeltmeleri ve en kucukte olsa kartvizitle reklam yapmalarini öneri ediyoruz.Renkli kartvizitin digerlerine gore ustunlugu, Rengarenk olmasi Kagidinin en guzel kalitede(350 gr kuse)olmasi Firmanizin urunlerinin fotoğraflarla gosterilmesi Temel kartvizitlerden ek olarak hesapli olmasi(toplu basildigi icin) Arka Baskisin olmasi islanmamasi icin Selefon kaplama olmasi
Neden Bursa Kartvizit Baskı?
Günümüzde stress, kağıt, film giderleri her geçtiğimiz gün artarken, e-kartvizit`i dilediğiniz sayıda bastırarak hem tek verilerin her an güncel olmasını sağlarsınız hem tek de düşük maaliyetle kuvvetli tanıtımın keyfini yaşarsınız. e-kartvizit içerdiği kapsam durumundan karşılaştırıldığında onlarca sayfa katalog büyüklüğünde tek içerikle müşterilerinize bilgiyi en çabuk biçimde ulaştırırken, yalnızca pratik taşınabilen tek CD boyutundadır. Hatta kullanıcı kolaylığıyla gerçek bilgiye kısa sürede alaka cazip tek formülle ulaşımı sağlayıp. minik tek Cdnin içinde barındırdığınız geniş bilgi yardımıyla arşivlemede kocaman tek kolaylık olanağı sağlar. İnteraktif yapısıyla neşeli tanıtımı ön tasarıya çıkatan İnteraktif Cdler, firma tanıtımlarında yepyeni tek boyut açtı.

KARTVİZİT BASKI Bursa

Firmamız dijital ortamda tanıtım gerçekleştirmenin en etkili yöntemlerinden biri meydana gelen Multimedya CD hazırlanmasında en yepyeni teknolojileri kullanmaktadır. Tanıtım projelerinde sanal görüntü imalatı ya da mimari görselleştirme benzeri canlandırma çalışmaları kullanılabilmektedir

Bursa KARTVİZİT

Basit gorunusunun yaninda görüntü bakimindan gösterişli tek reklamdir.gunumuzde firmalar tanitima ayirdiklari rakamlari kistikca farkinda olmadan piyasalarini rakip firmalara kaptirmaktadirlar. Kriz donemlerinde reklamdan tasarrufa gitmek talep eden firmalara (ki öneri edilmiyor profesyonel goruslere gore) en azindan kartvizitlerindeki imajlarini duzeltmeleri ve en kucukte olsa kartvizitle reklam yapmalarini öneri ediyoruz.Renkli kartvizitin digerlerine gore ustunlugu,
Renkli olmasi
Kagidinin en guzel kalitede(350 gr kuse)olmasi
Firmanizin urunlerinin fotoğraflarla gosterilmesi
Basit kartvizitlerden ek olarak hesapli olmasi(toplu basildigi icin)
Arka Baskisin olmasi
islanmamasi icin Selefon kaplama olmasi

 

Bursa KARTVİZİT

 

Laklı Kartvizit Hakkında

Kartvizit seçimi, iş hayatınızdaki kritik anlardan biridir. Kartınızın nasıl olacağına karar verdiğiniz süreçte bol bol araştırma yapıp, kendi sektörünüzden örneklere bakmanızda fayda var. Kartvizit modelleri arasında karar vermek ne kadar zorsa, onları bir çırpıda baskıya gönderip teslim almak da o kadar kolay. Organize matbaa kalitesinde hizmet veren bursaofsetmatbaa.net ile iletişime geçip, kartvizitlerinizi hızlıca adresinize teslim alabilirsiniz.

Kabartma laklı kartvizitlerde, kartınızın üzerinde istediğiniz bir bölüm kabartmalı olarak basılır. İster adınızı isterseniz de logonuzu kabartmalı bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Gofreli kartvizit olarak da bilinen kabartma kartvizitler için sipariş vermek oldukça kolay. Tasarımı, bilgileri ve ölçüleri belirledikten sonra, bursaofsetmatbaa.net’a detayları iletmeniz yeterli. Profesyonel ekibi ile bursaofsetmatbaa.net, isteklerinizi eksiksiz karşılar. 350 gr. kabartma kartvizitler, görüştüğünüz kişilerde işinizden önce kartvizitinizin konuşulmasını sağlar. Ayrıca, kabartma kartvizitler, oval kesim olarak da sipariş verebilirsiniz. Farklı kesimlerdeki kartvizitler, klasiklerin içinden sıyrılmayı başarır.

Müşterilerinizin üzerinde olumlu bir etki bırakmak için kartvizit seçimi sırasında özenli davranmanız gerekir. Kartvizit fiyatları ve modelleri arasında, çalıştığınız sektöre uygun bir tercih yapıp, karakterinizi yansıtan bir model seçimi yaparsanız, doğru bir adım atmış olursunuz. Özellikle reklam, tasarım gibi alanlarda çalışanların, kartvizitlerindeki kabartma etkisi, sektöre hakimiyetinizi ve fark yaratmayı seven bir kişiliğiniz olduğunu ortaya koyar. Organize matbaa kalitesinde baskı yapan bursaofsetmatbaa.net, “Yeni nesil matbaa” sloganı ile hem yenilikçi çizgilerini hem de geleneksel matbaacılık anlayışını koruyor.

Nasıl Kartvizit Seçmelisiniz?

-Logonuzun nasıl konumlanacağı oldukça önemli. Boyutunu da ideal ölçülerde tutmalısınız. Aksi halde kartınızın üzerinde kötü bir görüntü oluşabilir.

-Dijital çağda yaşadığımız için kartvizitinizin sıra dışı olması size puan kazandırır. Fark yaratan bir etki bırakacak dokunuşlardan kaçınmayın.

-Kartınızda yer alacak bilgilere dikkat etmelisiniz. Bilgi karmaşası veya bilgi eksikliği gibi hatalar yapmamak için kartvizit örneklerini incelemenizde fayda var.

Sıvama Kartvizit Hakkında

Firmanızı, yaptığınız işi ve vizyonunuzu tam anlamıyla yansıtacak kartvizit tasarımına karar vermek ciddi bir iştir. Ne kadar etkileyici ve dikkat çekici bir kartvizit sahibi olursanız, görüştüğünüz kişilerde o kadar yoğun bir etki bırakırsınız. Kartvizit modelleri içinde en kaliteli ve dayanıklı seçeneklerden biri de sıvamalı kartvizitlerdir. Organize matbaa kalitesinde baskılar yapan bursaofsetmatbaa.net’dan sipariş verebileceğiniz sıvama kartvizitmodellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir. İki kart birbirine sıvanarak birleştirilir böylece kartınız daha kalın ve kaliteli olur. Bu sayede asla kırılmaz veya kolay kolay yırtılmaz.

Firmanız için bir kurumsal kimlik oluştururken, kartvizit tasarımı ve kalitesini göz önünde bulundurarak, online matbaa hizmeti sunan bursaofsetmatbaa.net’da kartvizitleriniz organize matbaa kalitesinde basılır. Bu sayede, müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olur.

bursaofsetmatbaa.net üzerinden kartvizit fiyatlarını inceledikten ve hangi kartviziti kullanacağınıza karar verdikten sonra, profesyonel ekip tüm ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılar. “Yeni nesil matbaa” sloganı ile çalışan bursaofsetmatbaa.net, hem yeni nesil teknolojileri hem de geleneksel matbaa yöntemlerini kullanır.

Kartvizit Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

-Renk ve yazı karakterlerinin, yaptığınız iş ile uygunluğuna dikkat etmeniz gerekir. Reklamcılık ya da eğlence gibi sektörler için renkli ve farklı tasarımlar tercih ederken; hukuk, finans gibi alanlar için daha ciddi görünümlü, klasik çizgilerdeki seçeneklerden yararlanmalısınız.

-Logo boyutunuz ve kartın üzerinde yer vereceğiniz bilgileri doğru seçmelisiniz. Fazla kalabalık veya az bilgi içeren kartvizitler kullanışsız olabilirler.

-Baskı adedine de doğru karar vermelisiniz. Çok sık toplantı yapıyor ve yeni müşterilerle buluşuyorsanız hem aksaklık yaşamamak hem de ekonomik bir çözüm üretmek adına tek seferde fazla sayıda kartvizit bastırmanız faydanıza olacaktır.

Mercan Matbaa olarak müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle ofset baskı hizmeti vermekteyiz. Ürün yelpazelerimizin sürekli olarak artması ile teknik altyapımızı bu noktada sürekli yenilemekteyiz. Müşterilerimizden gelen farklı ürün taleplerine de cevap verebilmek için dijital matbaa olarak ta bilinen dijital baskı üzerine de hizmet vermektedir.

Perpa’da bulunan ofisimizde acil kartvizit hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kartvizitlerimiz:

 • Acil Parlak Selefonlu Tek Yönlü
 • Acil Parlak Selefonlu Arkası Tek Renk
 • Acil Parlak Selefonlu Çift Yönlü
 • Selefonsuz Kart
 • Mat Selefonlu Kartvizit Tek Yönlü
 • Mat Selefonlu Kartvizit Çift Yönlü
 • Tuale Cinsi Fantazi Kart Tek Yönlü
 • Kısmi Laklı Mat Selefonlu Tek Yönlü
 • Kısmi Laklı Mat Selefonlu Çift Yönlü
 • Kısmi Laklı Gofreli Mat Selefonlu Kabartmalı
 • Özel Kesim Kartvizit
 • Özel Kağıt Kartvizit

 

acil kartvizit bursa, bursa acil kartvizit, bursa kartvizit, çok acil kartvizit, kartvizit bursa, 

Kategori:

cepli dosya

Cepli Dosya Fiyat Listesi

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
D01 A.Bristol 250 gr  500 22.5X32 Tek Ön, Çok Renkli Cepli Dosya Parlak 600 TL
D01 A.Bristol 250 gr 1000 22.5X32 Tek Ön, Çok Renkli Cepli Dosya  Parlak 900 TL
D02 M.Kuşe 300 gr 500 22.5X32 Tek Ön, Çok Renkli Cepli Dosya  Mat 650 TL
D02 M.Kuşe 300 gr 1000 22.5X32 Tek Ön, Çok Renkli Cepli Dosya  Mat 1000 TL

Bursa CEPLİ DOSYA

Sunum  Dosyası özellikle işletmeler için kullanılmaktadır. Cepli Dosya şirketinize kurumsal kimliğe kavuşmasında onemli basamaklardan biridir.

Sunum Dosyası üzerinde neler bulunmalı ?

Sunum Dosya üstünde şirket logonuz veya işletme içinde ayrılan bölüm için bölüme özel baskılar yaptırabilirsiniz.Elimizde örneği bulunan dosyaları Bursa MATBAA OFSET olarak size gönderiyoruz size uygun olan dosya ve tasarımı seçip bizi bilgilendirdikten sonra üretim aşamasına başlıyoruz. isteğe bağlı özel kesim, varak yaldız, gofre , lak, kabartma lak, kumlu lak,gibi özellikler de kulanıla bilir

Dosya Siparişi

Dosya siparişinizi en kısa sürede hazırlıyoruz. Hazırlardığımız taslağı siz müşterilerimize onaylattıktan sonra üretime başlıyoruz. Termin süresinde Bursa Matbaa olarak size ulaştırıyoruz.

Sunum Dosyası ve Cepli Dosya Basımı ve Cepli Dosya Yapımı ;
Firmanızın müessesesel tasarımının mühim bir parçası da Cepli Dosyadır. Sunum Dosyalarına sektörel olarak tabirimizde cepli dosya denir. Grafik Dizayn ekibimiz aracılığıyla firmanızın müessesesel yapısına yönelik tasarlaanan Sunum Dosyası ve Cepli Dosyalar firmanızın profosyonel olarak ihtiyaçlarına yanıt verebilecek seviye de üretimleri yapılmaktadır. Cepli Dosya bir bir sürü amaç ta kullanılabilmektedir. Kağıt gramajları, renkler, selefon, özel kesim, lak, gofre, istenilen seviyede üretim gerçekleştirebilir.
Cepli Dosya tasarımlarıda tane, ebad, kağıt özelliği, nitelik ,ek iççilik istekleriniz belirtilip bizimle kontakt kurunuz.
2020 Cepli Dosya (Sunum Dosya) Fiyatlarımızı İncelediniz mi ?

BURSA CEPLİ DOSYA BASKI

Sunum dosyaları, cepli dosyalar firmaların müşterilerine öneri verirken ya da bizzat kendilerini anlatırken önce tanışmada verdikleri, içerisinde öneri durumda olan antetli kağıtların ve şirket ile ilgili CD’lerin, verilerin olduğu dosyalara sunum dosyası ya da cepli dosya diyoruz. İç kapakta CD, kartvizit ilave eden, içerisine konulan evrakları, Bursa cepli dosya baskı ve kağıtları düşürmeyecek bir gsm yer almaktadır. Genel olarak kalın kağıtlardan ve evrak çantalarına sığacak boyutlarda basılmaktadır. Genelde sunum dosyalarında, cepli dosyalarda ön yüzlere stress istenilmektedir. Bursa Cepli Dosya Fiyatları ancak dosya içerisine ayrıyeten stress istenilirse fiyatları belli bir süre artmaktadır.

CEPLİ DOSYA MODELERİ

Sadece dış yüzey baskılı olursa fiyatı uygun fiyatı olmaktadır. Sunum dosyalarında, cepli dosyalarında çoğunlukla Kuşe kağıtlar ya da Amerikan Bristol kağıtlar kullanılmaktadır. Amerikan Bristol kağıtların arka yüzeyine stress yapılamadığından, çoğunlukla tek surat stress ifade edilecek durumda olan sunum dosyalarında, cepli dosyalarında kullanmak ek olarak sıkı netice vermektedir. Genellikle, 300-350 gr. düzeyinde kağıt kullanmak lazımdır. İçinde taşınacak durumda olan antetli kağıt ya da CD’lerin korunması tarafından kalın kağıt seçmekte yarar vardır. Kalın kağıtlar katliam uygulamasıyla ek olarak harika durmaktadırlar. Kağıt kartelalarından ek olarak çeşitli kağıtlar da seçilerek stress yapılabilmektedir. Sunum dosyaları, cepli dosyaları amaçlı, Lak, Selefon, Bursa cepli dosya baskı varak stress ya da gofre istenilebilmektedir. Bu stil uygulamalar sunum dosyalarını, cepli dosyalarını ek olarak dekoratif ve kalifiye işaret etmektedir. Çoğunlukla, sunum dosyalarının içerisinde yer alan kapaklarda ve dosyanın görselliğinde çeşitli kesim de istenilebilmektedir. Grafik tasarımda yapılmış durumda olan, çeşitli tarzlarda çalışmalar ile inanılmaz tasarımlar meydana çıkabilmektedir. Dosya üst kısmına temizleme nitelik atılarak dia ya da logo yerleştirilmesi, hologram stress ya da kabartma(gofre)sunum dosyalarının baskılarında bir sürü dekoratif etkiler yaratmaktadır. Grafik tasarımda, PC üstünde yapılmış durumda olan dosya yerleşmesinde olabildiğince az ve renklerin kullanıldığı tasarımlarda, logonuza en pek uyan rengi görebilir ve stress ardından dosyanızın ne türlü gözükeceği ile ilgili düşünce alabilirsiniz.

CEPLİ DOSYA BASKI

Böylelikle içiniz huzurlu bir biçimde sunum dosyanızı, cepli dosyalarınızı bastırabilirsiniz.
Firmanızın müessesesel kimliği içerisinde durumda olan sunum dosyaları, sizin kalitenizi ve tarzınızı belirlediğinden bir sürü mühim bir imtiyaz yaratmaktadır. Gelişen piyasa ekonomisinin bozukluğu ve iş koşullarının kilosu, bizleri öbür firmalar ile rekabete götürmektedir. Tüm müessesesel baskılı materyalleriniz, bu konularda sizlere öbür firmalardan ek olarak çeşitli bir idrak ve bakış açısı getirecektir. Sunum dosyalarında, kalifiye stress yapan ve nitelik kartelasının her tonunu başarıyla uygulayan Bursa Matbaa olarak hep yanınızdayız.

CEPLİ DOSYA BASKI BURSA

Cepli Dosya Üretiminden ekstra işçilikler
Sunum dosyalarınıza stress dışarısında çeşitli uygulamalar da yapabilmekteyiz. Bu Uygulamalar;
Laminasyon (Parlak, Mat)
Lak
Gofre
Varak

Cepli Dosya Siparişleriniz amaçlı Gereken Bilgiler:
Boyut
Adet
Kağıt Gramajı
Kaç Nitelik Stress olduğu
Laminasyon olup olmadığı

Cepli Dosya Basımı Fiyatları

Cepli dosyalar iş dünyasının vazgeçilmez ofis malzemeleri arasındadır. Firmanızın tüm tanıtım unsurlarını bir arada toplayabileceğiniz, pratik ve kullanımı çok kolay olan cepli dosyalar, farklı tasarım ve renklerde karşımıza çıkmaktadır. Cepli dosya fiyatları genelde firmanın yaptırmak istediği ebata, renge ve tasarıma göre değişmektedir.
Cepli dosya baskılarında birçok yöntem kullanılmaktadır. Eğer belirli bir bütçe ayırdıysanız ve sade bir tasarıma sahip olmak istiyorsanız tek renk kullanmanızı önerir, ayrıca firmanızın adres, isim , logo gibi bilgilerini sadece ön ve arka kapağa bastırmanızı tavsiye ederiz. Fakat cepli dosyaların içerisine yaptıracağınız ekstra baskılar kesinlikle sizin pazarlama anlamında daha çok işinize yarayacak, ayrıca müşterilerin gözünde daha güçlü ve tarz sahibi bir firma olarak hatırlanacaksınız. Tabiki ceplerin üstüne , dosyanın içine yaptıracağınız özel baskılarda, Bursa cepli dosya baskı fiyatları yükseltecektir.

Bursa Cepli dosya Fiyatları piyasada firmadan firmaya değişebilmekte olup, kaliteli bir firma seçmeden önce örneklerini incelemenizi ve kararınızı sonra vermenizi öneririz. Ayrıca cepli dosyalarınızın kimler ve ne için kullanılacağını iyi belirlemeniz gerekmektedir. Zira cepli dosya içinde taşınacak belgeler için yeterince büyük olmalıdır. Standart olarak 22 cm ye 32 cm olan cepli dosya basımı talep edilir. Bu ölçülerde bir dosyanın ayrıca iş çantasına girmeside düşünülmüştür. Ayrıca cepli dosya baskısında kullanılacak kağıt çok ince olursa , taşınacakları kaldıramayabilir. Genelde dış yüzeye selefon uygulanmakta ve cepli dosyanın kolayca zarar görmesini engellemektedir.
Cepli dosya basımı sipariş etmeden önce , dosyanın içine neler konacağını iyi düşünmeniz lazım. Tüm materyalleri almalı ve ayrıca dosyanın tüm baskılarıda rahatça gözükmelidir. Doğru tasarıma karar verildikten sonra da, en az 1000 tane olmak üzere sipariş verilir.Seri üretim yapıldığı için cepli dosya fiyatları da minimum bir adet üstünden verilmektedir. http://ceplidosyafabrikasi.com/

cepli dosya, karton cepli dosya, cepli dosya sipariş, cepli dosya fiyatları, cepli dosya fiyat, kurumsal cepli dosya, baskılı cepli dosya

Kategori:

 

KARTVİZİT FİYATLARI MODELLERİ 

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K21 Tuale 280 gr 100 8X5 Tekyön Çok Renkli Fantazi Kartvizit Yok 35 TL
K22 Tuale 280 gr 100 8X5 Ön Arka Çok Renkli Fantazi Kartvizit Yok 50 TL
K23 Tuale 280 gr 500 8X5 Tekyön Çok Renkli Fantazi Kartvizit Yok 60 TL
K24 Tuale 280 gr 500 8X5 Ön Arka Çok Renkli Fantazi Kartvizit Yok 75 TL

 

BURSA Acil Kartvizit (ertesi gün teslim)

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K25 Tuale 280 gr 500 8X5 Çiftyön Tekrenk Fantazi Kartvizit Yok 30 TL
K26 Tuale 280 gr 1000 8X5 Çiftyön Tekrenk Fantazi Kartvizit Yok 45 TL

Kartvizit

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K01 Kuşe / Fantazi 100 8X5 Kartvizit Yok 10 TL
K02 A.Bristol 250 gr 500 8X5 Selefonlu Kartvizit Parlak 15 TL
K03 A.Bristol 250 gr 1000 8X5 Selefonlu Kartvizit Parlak 20 TL
K04 A.Bristol 250 gr 1000 8X5 Tekyön Çok Renkli Arkası Tekrenk Selefonlu Kartvizit Yok 25 TL
K05 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Kartvizit Yok 30 TL
K06 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Karvizit Çift Taraflı Çok Renkli Yok 50 TL
K08 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Kartvizit Tek Taraflı Çok Renkli + Altın Yaldız Yok 95 TL
K07 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Kartvizit Tek Taraflı Çok Renkli + Hologram Yaldız Yok 95 TL
K09 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Kartvizit Tek Taraflı Çok Renkli + Gofre Parlak 85 TL
K10 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Ön Arka Çok Renkli Parlak Selefonlu Parlak 35 TL
K11 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tekyön Çok Renkli Mat Selefonlu (Arkası Tek Renk Siyah) Mat 30 TL
K12 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tekyön Çok Renkli Mat Selefonlu + Kabartma Kısmi Lak Mat 50 TL
K13 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Çift Yön Çok Renkli Mat Selefonlu Mat 60 TL
K14 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Ön Arka Çok Renkli Mat Selefonlu + Kısmi Lak Mat 80 TL
K15 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Ön Arka Çok Renkli Mat Selefonlu + Kabartma Kısmi Lak Mat 110 TL
K16 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tek Yön, Gofreli, Yaldızlı, Mat Selefonlu Kartvizit Mat 100 TL
K17 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tek Yön Çok Renkli, Mat Selefon + Kısmi Lak + Gofre lı Kartvizit Mat 120 TL
K18 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tek Yön, Çok Renkli, Mat Selefon + Flok Baskılı Kartvizit Mat 190 TL

Özel Kesim Kartvizit

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K19 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Köşeleri Oval Kesim, Ön Arka Çok Renkli+ Kısmi Laklı Kartvizit Mat 120 TL
K20 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Çift Yön, Özel Kesim, Ön Yüz Altın Yaldız+ Kısmi Laklı Kartvizit Mat 180 TL

Listedeki kartvizitlerin basılmış halleri ofisimizdeki kataloğumuzda mevcuttur.

 

BURSA KARTVİZİT FİYATLARI MODELLERİ FİRMALARI

Kartvizit Modelleri

Bursa Matbaa Kurumsal kimliğiniz, sektörünüz, unvanınız gibi detayları barındıran kartvizitler, ne kadar doğru seçilirse, getirecekleri olumlu etkiler de o kadar çok olur. Kartvizit modellerine karar verirken öncelikle sektör araştırması yapmanız faydanıza olacaktır. Eğer reklam, tasarım, mimarlıkla ilgili bir alanda hizmet veriyorsanız, kartvizitinizin ilk görüşte bunu belli etmesi gerekir. Özel kesim kartvizitler, şeffaf kartvizitler bu gibi sektörler için oldukça uygundur. Fark yaratan, sıra dışı ve akılda kalıcı etkiler bırakmak; tasarımla, yazarlıkla veya reklamcılıkla uğraşan insanların ilk yeteneği olmalı. Bunu fark yaratan bir kartvizit modeli seçerek ortaya koyabilirsiniz.

Finans, hukuk, muhasebe gibi alanlar için daha klasik ve şık detaylar barındıran kartvizitler doğru seçim olacaktır. Bir avukatın, müşterisine güven veren ve tecrübesini ortaya koyan bir kartvizit modeline ihtiyacı vardır. Önce sektör araştırması yapıp, daha sonra kabartmalı kartvizit veya kadife kartvizit gibi tercihlerden yana seçiminizi yapabilirsiniz.

Online matbaa bursaofsetmatbaa.net üzerinden sipariş verebileceğiniz kartvizit modelleri, organize matbaa kalitesinde basılır ve adresinize ulaştırılır. Üstelik her zaman en kaliteli malzemeler kullanılır ve kartvizitlerinizin dayanıklı olması sağlanır. Kartvizit fiyatları da Bidolubaskı kalitesi için oldukça uygundur. Kartvizitin modeline göre kartvizit fiyatı da değişkenlik gösterir. Profesyonel matbaa ekibi ile bursaofsetmatbaa.net, isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Sipariş vermeden önce tek yapmanız gereken, doğru bir şekilde kartvizit baskı üzerinde yer alacak detayları belirlemek, ölçüleri bildirmek ve online olarak matbaa ile iletişime geçmektir. Ürünlerin kalitesinden emin olmak için, bursaofsetmatbaa.net “Numune Kutusu” ile size yardımcı olur. Kartvizit örnekleri görmek isterseniz, siparişi tamamlamadan önce adresinize numuneleri iletir ve karar vermenizi kolaylaştırır. Kaliteden emin olduktan sonra online kartvizitsiparişinizi site üzerinden kolaylıkla verebilirsiniz.Kabartma

Bursa KARTVİZİT BASKI, KARTVİZİT BASKI Bursa

Bursa Kartvizit Baskı, Kartvizit Baskı Bursa Günümüzde insanları kurumsal olarak gösteren bir nevi kişi bilgisini yansıtan bir araçtır firmanın tüm imajıda olabilir, baskılı evraklarından biri de. ama genel olarak ilk izlenimi oluşturur.

Bursa KARTVİZİT BASKI, KARTVİZİT BASKI Bursa

Bursa Kartvizit Baskı, Kartvizit Baskı Bursa Günümüzde insanları kurumsal olarak gösteren bir nevi kişi bilgisini yansıtan bir araçtır firmanın tüm imajıda olabilir, baskılı evraklarından biri de. ama genel olarak ilk izlenimi oluşturur.

Bursa KARTVİZİT

Kartvizit Tasarımlarında Genel olarak 8 x 5 cm ebatlarında kullanılır. çünkü cüzdan, dosya içi, kartvizitlik gibi objelerde ayrılan alan budur. 350 gr kuşe kağıt, 240 gr fantazi kağıt, basılacak kağıda göre bazı sınırlamalar mevcuttur. kuşe kağıda ön-arka trigromi baskı mümkündür. ve üzeri selefon laminasyon kaplama ve özel kesim olarak ta uygulanır Bursa Matbaa olarak Fantazi kağıtta trigromi baskı kağıt yüzeyindeki girintiler çıkıntılar sebebiyle yapılmaz. genelde fantazi kağıda pantone baskı yapılır. fantazi kağıt üzerindeki girinti çıkıntılar sebebiyle yoğun zemin kullanılmaz. yoğun zemin kullanımında boya zemini doldurmayacağı için forse arttırılabilir yada boya daha bir iki tur fazla verilebilir. fantazi kağıtların ön ve arka yüzeyi farklılık gösterir. arka yüzey ön yüzeye göre daha düz bir satıh oluşturur.

Amerikan bristol kağıt ön yüzey düz bir satıh iken arka yüzey pütürlü bir yüzeye sahiptir. kartvizit baskısında arka yüzeye tek renk baskı daha uygundur.

Masaüstü yayıncılıkta yoğun olarak basılan materyal olan Bursa Kartvizit Baskı oparant yönleri olsada kurumsal kimliğindeğişmez bir parçasıdır.

Genel olarak sahibinin ismi ve soyismi, ilişkili bulunduğu kurum, unvanı ve kontakt bilgilerinin bulunduğu tasarımlardır.

Çoğunlukla Bursa Kartvizit Baskı baskıları bristol kartona yapılmaktadır. Bursa Kartvizit Baskı amaçlı sık sık kullanılan ebatlar: eni amaçlı 5 -5,5 cm,boyu amaçlı 8-9 cm dir.

Bursa Kartvizit Baskı, müessesesel kimliğin bölünmez tek parçası meydana geldiği amaçlı bu doğrultuda hazırlanması gerekiyor. Firma logoları amaçlı belirlenmiş renklerin pantone numaraları matbaa ile paylaşılmalıdır. Kartvizitler, profesyonelliğin kısa tek ifadesidir. İş müzakerelerine başlamadan öncesinde kartvizitlerin değişimi nihai derece mühimdir.

KARTVİZİT BASKI Bursa

Renkli Bursa Kartvizit, Temel gorunusunun yaninda görüntü bakimindan gösterişli tek reklamdir.gunumuzde firmalar tanitima ayirdiklari rakamlari kistikca farkinda olmadan piyasalarini rakip firmalara kaptirmaktadirlar. Kriz donemlerinde reklamdan tasarrufa gitmek talep eden firmalara (ki öneri edilmiyor profesyonel goruslere gore) en azindan kartvizitlerindeki imajlarini duzeltmeleri ve en kucukte olsa kartvizitle reklam yapmalarini öneri ediyoruz.Renkli kartvizitin digerlerine gore ustunlugu, Rengarenk olmasi Kagidinin en guzel kalitede(350 gr kuse)olmasi Firmanizin urunlerinin fotoğraflarla gosterilmesi Temel kartvizitlerden ek olarak hesapli olmasi(toplu basildigi icin) Arka Baskisin olmasi islanmamasi icin Selefon kaplama olmasi
Neden Bursa Kartvizit Baskı?
Günümüzde stress, kağıt, film giderleri her geçtiğimiz gün artarken, e-kartvizit`i dilediğiniz sayıda bastırarak hem tek verilerin her an güncel olmasını sağlarsınız hem tek de düşük maaliyetle kuvvetli tanıtımın keyfini yaşarsınız. e-kartvizit içerdiği kapsam durumundan karşılaştırıldığında onlarca sayfa katalog büyüklüğünde tek içerikle müşterilerinize bilgiyi en çabuk biçimde ulaştırırken, yalnızca pratik taşınabilen tek CD boyutundadır. Hatta kullanıcı kolaylığıyla gerçek bilgiye kısa sürede alaka cazip tek formülle ulaşımı sağlayıp. minik tek Cdnin içinde barındırdığınız geniş bilgi yardımıyla arşivlemede kocaman tek kolaylık olanağı sağlar. İnteraktif yapısıyla neşeli tanıtımı ön tasarıya çıkatan İnteraktif Cdler, firma tanıtımlarında yepyeni tek boyut açtı.

KARTVİZİT BASKI Bursa

Firmamız dijital ortamda tanıtım gerçekleştirmenin en etkili yöntemlerinden biri meydana gelen Multimedya CD hazırlanmasında en yepyeni teknolojileri kullanmaktadır. Tanıtım projelerinde sanal görüntü imalatı ya da mimari görselleştirme benzeri canlandırma çalışmaları kullanılabilmektedir

Bursa KARTVİZİT

Basit gorunusunun yaninda görüntü bakimindan gösterişli tek reklamdir.gunumuzde firmalar tanitima ayirdiklari rakamlari kistikca farkinda olmadan piyasalarini rakip firmalara kaptirmaktadirlar. Kriz donemlerinde reklamdan tasarrufa gitmek talep eden firmalara (ki öneri edilmiyor profesyonel goruslere gore) en azindan kartvizitlerindeki imajlarini duzeltmeleri ve en kucukte olsa kartvizitle reklam yapmalarini öneri ediyoruz.Renkli kartvizitin digerlerine gore ustunlugu,
Renkli olmasi
Kagidinin en guzel kalitede(350 gr kuse)olmasi
Firmanizin urunlerinin fotoğraflarla gosterilmesi
Basit kartvizitlerden ek olarak hesapli olmasi(toplu basildigi icin)
Arka Baskisin olmasi
islanmamasi icin Selefon kaplama olmasi

 

Bursa KARTVİZİT

 

Laklı Kartvizit Hakkında

Kartvizit seçimi, iş hayatınızdaki kritik anlardan biridir. Kartınızın nasıl olacağına karar verdiğiniz süreçte bol bol araştırma yapıp, kendi sektörünüzden örneklere bakmanızda fayda var. Kartvizit modelleri arasında karar vermek ne kadar zorsa, onları bir çırpıda baskıya gönderip teslim almak da o kadar kolay. Organize matbaa kalitesinde hizmet veren bursaofsetmatbaa.net ile iletişime geçip, kartvizitlerinizi hızlıca adresinize teslim alabilirsiniz.

Kabartma laklı kartvizitlerde, kartınızın üzerinde istediğiniz bir bölüm kabartmalı olarak basılır. İster adınızı isterseniz de logonuzu kabartmalı bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Gofreli kartvizit olarak da bilinen kabartma kartvizitler için sipariş vermek oldukça kolay. Tasarımı, bilgileri ve ölçüleri belirledikten sonra, bursaofsetmatbaa.net’a detayları iletmeniz yeterli. Profesyonel ekibi ile bursaofsetmatbaa.net, isteklerinizi eksiksiz karşılar. 350 gr. kabartma kartvizitler, görüştüğünüz kişilerde işinizden önce kartvizitinizin konuşulmasını sağlar. Ayrıca, kabartma kartvizitler, oval kesim olarak da sipariş verebilirsiniz. Farklı kesimlerdeki kartvizitler, klasiklerin içinden sıyrılmayı başarır.

Müşterilerinizin üzerinde olumlu bir etki bırakmak için kartvizit seçimi sırasında özenli davranmanız gerekir. Kartvizit fiyatları ve modelleri arasında, çalıştığınız sektöre uygun bir tercih yapıp, karakterinizi yansıtan bir model seçimi yaparsanız, doğru bir adım atmış olursunuz. Özellikle reklam, tasarım gibi alanlarda çalışanların, kartvizitlerindeki kabartma etkisi, sektöre hakimiyetinizi ve fark yaratmayı seven bir kişiliğiniz olduğunu ortaya koyar. Organize matbaa kalitesinde baskı yapan bursaofsetmatbaa.net, “Yeni nesil matbaa” sloganı ile hem yenilikçi çizgilerini hem de geleneksel matbaacılık anlayışını koruyor.

Nasıl Kartvizit Seçmelisiniz?

-Logonuzun nasıl konumlanacağı oldukça önemli. Boyutunu da ideal ölçülerde tutmalısınız. Aksi halde kartınızın üzerinde kötü bir görüntü oluşabilir.

-Dijital çağda yaşadığımız için kartvizitinizin sıra dışı olması size puan kazandırır. Fark yaratan bir etki bırakacak dokunuşlardan kaçınmayın.

-Kartınızda yer alacak bilgilere dikkat etmelisiniz. Bilgi karmaşası veya bilgi eksikliği gibi hatalar yapmamak için kartvizit örneklerini incelemenizde fayda var.

Sıvama Kartvizit Hakkında

Firmanızı, yaptığınız işi ve vizyonunuzu tam anlamıyla yansıtacak kartvizit tasarımına karar vermek ciddi bir iştir. Ne kadar etkileyici ve dikkat çekici bir kartvizit sahibi olursanız, görüştüğünüz kişilerde o kadar yoğun bir etki bırakırsınız. Kartvizit modelleri içinde en kaliteli ve dayanıklı seçeneklerden biri de sıvamalı kartvizitlerdir. Organize matbaa kalitesinde baskılar yapan bursaofsetmatbaa.net’dan sipariş verebileceğiniz sıvama kartvizitmodellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir. İki kart birbirine sıvanarak birleştirilir böylece kartınız daha kalın ve kaliteli olur. Bu sayede asla kırılmaz veya kolay kolay yırtılmaz.

Firmanız için bir kurumsal kimlik oluştururken, kartvizit tasarımı ve kalitesini göz önünde bulundurarak, online matbaa hizmeti sunan bursaofsetmatbaa.net’da kartvizitleriniz organize matbaa kalitesinde basılır. Bu sayede, müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olur.

bursaofsetmatbaa.net üzerinden kartvizit fiyatlarını inceledikten ve hangi kartviziti kullanacağınıza karar verdikten sonra, profesyonel ekip tüm ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılar. “Yeni nesil matbaa” sloganı ile çalışan bursaofsetmatbaa.net, hem yeni nesil teknolojileri hem de geleneksel matbaa yöntemlerini kullanır.

Kartvizit Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

-Renk ve yazı karakterlerinin, yaptığınız iş ile uygunluğuna dikkat etmeniz gerekir. Reklamcılık ya da eğlence gibi sektörler için renkli ve farklı tasarımlar tercih ederken; hukuk, finans gibi alanlar için daha ciddi görünümlü, klasik çizgilerdeki seçeneklerden yararlanmalısınız.

-Logo boyutunuz ve kartın üzerinde yer vereceğiniz bilgileri doğru seçmelisiniz. Fazla kalabalık veya az bilgi içeren kartvizitler kullanışsız olabilirler.

-Baskı adedine de doğru karar vermelisiniz. Çok sık toplantı yapıyor ve yeni müşterilerle buluşuyorsanız hem aksaklık yaşamamak hem de ekonomik bir çözüm üretmek adına tek seferde fazla sayıda kartvizit bastırmanız faydanıza olacaktır.

Mercan Matbaa olarak müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle ofset baskı hizmeti vermekteyiz. Ürün yelpazelerimizin sürekli olarak artması ile teknik altyapımızı bu noktada sürekli yenilemekteyiz. Müşterilerimizden gelen farklı ürün taleplerine de cevap verebilmek için dijital matbaa olarak ta bilinen dijital baskı üzerine de hizmet vermektedir.

Perpa’da bulunan ofisimizde acil kartvizit hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kartvizitlerimiz:

 • Acil Parlak Selefonlu Tek Yönlü
 • Acil Parlak Selefonlu Arkası Tek Renk
 • Acil Parlak Selefonlu Çift Yönlü
 • Selefonsuz Kart
 • Mat Selefonlu Kartvizit Tek Yönlü
 • Mat Selefonlu Kartvizit Çift Yönlü
 • Tuale Cinsi Fantazi Kart Tek Yönlü
 • Kısmi Laklı Mat Selefonlu Tek Yönlü
 • Kısmi Laklı Mat Selefonlu Çift Yönlü
 • Kısmi Laklı Gofreli Mat Selefonlu Kabartmalı
 • Özel Kesim Kartvizit
 • Özel Kağıt Kartvizit

 

acil kartvizit bursa, bursa acil kartvizit, bursa kartvizit, çok acil kartvizit, kartvizit bursa, 

Design by: www.diablodesign.eu