BURSA MATBAA - REKLAM  

+90 543 213 12 29 

 burmatsan@gmail.com

BURSA MATBAA REKLAM HİZMETLERİ  Tıkla"   Tıkla      

Bursa Baskılı Tişört

Firmanıza özgü tişört tasarımlarını mağazamız ve  websitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Uluyol, küçük sanyii, organize sanayi, gibi vektörlerin yer aldığı tişörtler artık mağazamızda. Bursa Tişört baskı etiketine sahip ürünler bu kategoriye özgüdür. Mağazamız üzerinden temin edebileceğiniz bu ürünleri kapıda ödeme seçeneğiyle, bursa baskılı tişört kredi kartı seçeneğiyle beraberinde 3 aya kadar taksit seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

Tişörtlerimiz Hakkında

Mağazamızda yer alan tişörtlerimiz, renkli kumaşların yanında; beyaz ve siyah kumaşa sahiptir. Ayrıca Pamuklu ve polyester olmak üzere iki farklı kumaş türü mevcuttur. Bursa baskılı tişört illerimiz V Yaka ve Sıfır Yaka’dır.  Mağazamızda yer alan ürünlerin çoğunu bay ve bayanlar kullanabilirler.Tişört ve aksesuarlarımız unisextir. Tişörtlerin imalatında ahtapot baskı ve dijital baskı yöntemleri kullanılmaktadır.Sinema filmleri, dizi, müzik grupları, ve diğer özel tasarım tişörtlere online mağazamızdan göz atabilirsiniz. 

Dijital Tişört Baskı Bursa Renkli Baskı Yapımı

Dijital Tişört Baskı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimize baskı hizmeti vermekteyiz. Dilediğiniz görseli tişört üzerine basabiliyoruz. Bizi diğer baskı yapan firmalardan ayıran en iyi özellik baskı yaptığımız tişörtün kumaş kalitesi ve baskı sonrası ürün garantisidir. Renkli baskılarımız da, tişört baskısında solma,boya akması,yıpranma yaşanmaz. 500 yıkamaya kadar tişörtlerimiz yıpranmaz.Eğer uygun sıcaklıkta tişörtü ters çevirip yıkarsanız yıllarca yeni almış gibi kalite kaybı yaşamadan kullanabilirsiniz. Size özel tasarım üretebiliriz.

En ucuz Fiyatta Baskıyı yapıyoruz

Türkiye ve diğer ülkeler dahil en ucuz fiyatta baskıyı biz yapıyoruz. Üretici olduğumuz için boya ve kumaş masrafımız bulunmuyor. Ayrıca ürünlerimize kullanım – iade garantisi veriyoruz. Baskı solması, kumaş yıpranması sorunu asla yaşamayacaksınız. Baskı fiyatı her şey dahil 24,90 TL‘dir. Sadece beyaz kumaşa baskı yapıyoruz.

T-shirt Baskısını Nasıl Yapıyoruz?

T-shirt baskılarını sıcak press ile özel makinesine ile yapıyoruz. Ürünleri baskı sonrası ambalajlı ve garantili şekilde kargo firmamıza teslim ediyoruz. Dilerseniz mağazadan da teslim alabilirsiniz. Bize göndereceğiniz görseli tişört üzerine tam boyutta basacağız. Dilerseniz ön yüzüne, dilerseniz arka yüzüne veya her iki yüze de baskı yapabiliriz. Baskı görsellerini bize This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresinden gönderebilirsiniz. Size özel müşteri sayfası açacağız ve ürün takibi kargo takibini buradan takip edebileceksiniz. Ayrıca kargoya vermeden önce, baskı sonrası ürün görselini size göndereceğiz. Eğer onaylarsanız kargoya teslim edeceğiz. Onaylamadan önce hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.

Design by: www.bursalimatbaa.com