BURSA MATBAA - REKLAM  

+90 543 213 12 29 

 burmatsan@gmail.com

BURSA MATBAA REKLAM HİZMETLERİ  Tıkla"   Tıkla      

Bursa Matbaa
Bursa Matbaa

BURSA MATBAA FİRMALARI

 

Bursa'da eski ve önemli mesleklerden birisi de matbaa mesleğidir. Bursa Matbaa bu sebeple teknolojinin de gelişmesi ile birlikte matbaacılık mesleği de gelişmiştir. Bursa Matbaa Günümüzde geldiğimiz noktada matbaacılık mesleği büyük oranda bilgisayar teknolojilerinin etkisi altında kalmıştır. Bu sayede basım ve çoğaltma işlemleri oldukça kolay hale gelmiştir.

Matbaacılık mesleği iletilmek istenen bir mesajın yazıya dökülmesi ve kağıt üzerinde cisimleşmesini ifade etmektedir.

bursa matbaaMatbaa Firmaları

Matbaacılık mesleğini Bursa'da günümüzde matbaa firmaları yapmaktadır. Peki Bursa matbaa firmaları ne iş yapmaktadır? Bu sorunun cevabı oldukça kapsamlıdır. Zira dergi, kitap, gazete, broşür, roman vb. tüm yazılı ürünlerin basımları matbaalar tarafından yapılmaktadır. Ancak matbaa firmalarının işleri bunlar ile sınırlı değildir. Basım işlerinin yanı sıra Bursa matbaa firmaları tasarım işleri de yapmaktadır. Bu tasarım işi ise oldukça zahmetlidir. Öyle ki bir dergi veya bir kitabın tüm sayfalarının ayrı ayrı tasarlanması gerekmektedir. İşte oldukça zahmetli olan bu iş de matbaa firmaları tarafından yapılmaktadır.

Tasarım işlemlerinden sonra tasarımı yapılan metinler bilgisayarlara aktarılarak bilgisayar da birleştirme işlemleri yapılır. Birleştirme işlemi tasarımı yapılan tüm metinleri bir araya getirilmesi ve baskıya hazır hale getirilmesidir. Baskıya hazır hale getirilen metinlerden bir örnek hazırlanarak baskıyı yaptıracak kişi ya da kuruma gönderilir. Böylelikle son değişiklik ve düzenlemeler yapılarak ürün baskıya tam olarak hazırlanır. Tüm bu işlemler bittikten sonra da ürünün baskısı yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Bursa Matbaa firmalarının yaptığı işler arasında yukarıda saydığımız unsurlar yer almakta iken bunların yanı sıra baskı çeşitleri de bulunmaktadır. Bu baskı çeşitlerini ikiye ayırabilmek mümkündür. bunlardan Tasarımdan Baskıya baskı olurken ikincisi de serigrafi baskıdır. Bu baskıların ayrıntılarını sizler için derledik ve sizlere aktarmaktayız.

Ofset Bası

Ofset baskı tanımlamalarını birçok yerde görmüşsünüzdür. Özellikle büyük kırtasiye ve fotokopicilerde genelde ofset yazmaktadır. Ofset baskı aynı zamanda düz baskı adı ile de anılmaktadır. Serigrafi ile kıyaslandığında daha basit bir teknik olduğunu söylemek mümkündür. Zira bu yöntem bildiğimiz kitap, dergi, broşür, ambalaj kağıdı vb. baskılarda sıkça kullanılmaktadır. Ancak bu baskı çeşidi o kadar da kolay bir şekilde yapılmamaktadır. Bu baskı yönteminde su ve mürekkepler kullanılır. Bu maddelerin ortak bir şekilde matbaa makinelerinde çalıştırılması ile yapılan bu yöntem oldukça teknik bir konudur. Dolayısıyla bu konuda iyi bir şekilde eğitim almış kişilerden oluşan ekiplerin matbaa işlerinde yer alması ve profesyonel bir şekilde bu işlemleri yerine getirmesi gerekmektedir.

BURSA’DA MATBAA FİRMALARI

Bursa'da matbaa basım hizmeti de sunan reklam ajansımız, grafik tasarım çalışmalarını hazırladığı tüm işlerin matbaa basımı konusunda da hizmet sunar. Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı tüm matbaa işlerinin üretimi  bilgisayarlı renk denetim sistemiyle çalışan Bursa matbaa baskı tesislerinde yapılır.
Matbaa işlerinin baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası üretim aşamalarında uzman matbaa personeli ile baskı sırasında oluşacak tüm sorunların önüne geçilir. 
Reklam ajansımız bünyesinde grafik tasarım çalışmaları hazırlanarak matbaa basımına alınan işleriniz özel renk kodları ve renk karışım yüzdelerine uygun bir biçimde basılır. Ayrıca Bursa maliye anlaşmalı olan matbaamızda fatura, sevk irsaliyesi, gider makbuzu, adisyon, serbest meslek makbuzu vb. maliye anlaşmalı matbaa evraklarının basımı hızlı bir biçimde gerçekleştirilir. Matbaamızın Bursa'da olması sebebiyle maliye anlaşmalı evrakların basımı için sadece Bursa vergi dairelerine bağlı firmalar için hizmet verilmektedir.
Tam sistem hizmet prensibiyle çalışan matbaamızda, işlerinizi için uygulanacak cilt, laminasyon, selofan, lokal lak, varak yaldız vb. baskı sonrası lokasyon işlemleri Bursa'da matbaamız bünyesinde gerçekleştirilir. Müşterilerine hızlı, ekonomik çözümler sunmak için çalışan Bursa Matbaa Reklam Bursa'da matbaa basım hizmetini de ajans bünyesinde sunar.

MATBAA BURSA

Tasarımları reklam ajansımızca hazırlanmış olan matbaa işlerinin dijital ortamdan nihai somut şeklini alması için  baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası üretim aşamalarını tamamlaması gerekmektedir. Bursa'daki matbaamızda tüm üretim aşamaları teknolojik makine parkı ve itinalı işçilik ile tarafımızdan titizlikle yürütülmektedir . Firmamız  matbaa ürünlerini ile ilgili Bursa'da A’dan Z’ye tüm üretim taleplerine cevap verebilecek bir üretim kapasitesiyle müşterine hizmet sunmaktadır.
 

 

 

MATBAA FİRMALARI

Matbaa Bursa merkezli firmamız kaliteyi size uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Broşür’den, kartvizite, multimedya baskı’dan, fatura/irsaliye’ye kadar tüm basım işleriniz için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Günümüz teknolojisine uygun baskı cihazlarımızla kaliteyi uygun fiyatlarda sunuyoruz. Baskı öncesinde basım için hazırlanan grafik tasarımlarına 3D Mock Up özelliğe ile göz atma fırsatı ile ürününüzü daha iyi görebileceksiniz.

 

 

Bursa Matbaa

Bursa matbaa hizmetlerimizden online olarak hizmet alabilirsiniz. Eğer grafik çalışmanız hazır ise This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine gönderim yapabilirsiniz. Matbaa Bursa kelimesi ile kaliteyi yan yana getiriyor cebinizi yakmıyoruz. Bursa matbaa hizmetleri alanında kendini kanıtlamış firmamız sizleri bekliyor.

Bursa matbaa en gelişmiş baskı teknikleri ve pazarlama-promosyon ürünleri ile sizlere hizmet vermektedir. Yenilenen ve gelişen baskı tekniklerini takip ederek çalışan dinamik ekibi ile Bursa matbaa’dan kurumsal kimliği yansıtan tüm ofis ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Geniş hizmet yelpazesi ile ürün kalitesi konularında taviz vermeden çalışmalarını sürdüren Bursa matbaa merkezimizde fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu ve kartvizit gibi temel ihtiyaçlarınızı kolaylıkla edinebilirsiniz.

Her geçen gün pazarlama ve promosyon sektörünün hizmet ağı genişlemektedir. Çalışma alanlarının çeşitlenmesi pazarlama ve promosyon ürünlerinin rağbet görmesini sağlamıştır. Çünkü bu ürünler müşteri bazlı değerlendirme yapıldığında marka algısı yaratan ve bilinirlik oluşturan ürünlerdir. Firmanız adına üretilmesini istediğiniz tüm ürünler Bursa matbaa merkezi üzerinden tasarım ekibi ile düzenlenir ve basıma-üretime hazırlanır. Profesyonel şekilde çalışan ve yaratıcı promosyon- pazarlama ürünleriyle sektöründe öncü olan Pacci Reklam ile ürünleriniz 1. kalite baskı malzemeleri ile hazırlanır. Üretimi sağlanan tüm ürünler sizlere katılacağınız toplantı, seminer ya da fuar etkinliklerinde markanızı tanıtmanızı ve bir algı oluşturmanızı sağlayacaktır.

Çalışma hayatında yapılan işin süreci ve bunun sonucunda ortaya çıkan ürünün kalitesi oldukça önemlidir. Pacci Reklam olarak hayata geçirmek istediğiniz pazarlama ve promosyon ürünlerinizi en hızlı ve kaliteli şekilde üretmekteyiz. Bursa matbaa merkezimiz ile tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılamak adına özenle çalışıyoruz. Baskı teknolojilerini takip ederek sizleri yenilikler ile buluşturuyoruz.

Bursa matbaa merkezimiz sizlere anlaşmalı matbaa hizmeti de sunuyor. Bu sayede işleriniz sizi tamamen tanıyan profesyonel bir ekip tarafından tasarlanmış oluyor. Pazarlama ve promosyon ürünleri hakkındaki sorularınız ve bilgilendirme süreci ile ilgili bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Matbaa

Bursa Matbaa, günümüzün en önemli teknolojik gelişimi arasında yer alan baskı yöntemlerini profesyonel şekilde sunmaktadır. Bir çok baskılı ürün grubunda en kaliteli malzemeler ile farkını ortaya koyan Bursa matbaa teknolojik gelişmelere karşı kendini yenilemektedir. Bursa matbaa merkezimiz baskılı ürün gruplarında 1. Kalite malzemeye sahip olmak için baskı teknolojisini her an ilerlemekte ve yeniliklerle buluşmaktadır.

Hizmet dalları altında bir çok baskılı üretim yapabilme imkanına sahip olan merkezimizde firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan bir çok ofis malzemelerini temin edebilirsiniz. Baskılı ürün siparişlerinizde, grafik tasarım ekibimiz tarafından destek verilmektedir. Bu sayede daha profesyonel ve koordineli ilerleme ile proje daha hızlı ilerlemektedir. Ayrıca tüm anlamıyla istenilen ürün hakkında, gerekli tüm bilgilendirmeleri yaparak danışmanlık hizmetide sunmaktadır. Bursa matbaaları arasında kaliteli üretim hizmeti ile farkını ortaya koyan matbaa merkezimiz promosyon ürünleri ve hediyelik setlerde çözüm ortağınız olmaktadır.

Bursa Matbaa ile anlaşma sağlayarak firmanızın tüm gerekli ofis malzemeleri, fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu ve kartvizit gibi temel ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Tüm bu projeler esnasında kaliteli iş ve zaman faktörü her firma için büyük önem teşkil etmektedir. Bunun bilincinde yürütülen tüm çalışmalar, kaliteli işlerin en hızlı süre içerisinde çıkartılması için planlamalar yapılarak işleme başlanmaktadır. A’dan Z’ye firmanızın kurumsal kimliğini yansıtacak kalem, defter, usb, bloknot ve yaka kartı gibi ihtiyaçlarınız Pacci reklam ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Hizmetlerimiz altında yer alan baskılı ürün gruplarında, kurumsal kimliğinizi yansıtan logo ve sloganları yayınlayabilirsiniz. Ayrıca bu tür ürünlerde fuar, tanıtım, toplantı ve seminer gibi alanlarda yeni kişiler veya firmalar ile çözüm ortaklığı sağlayabilmek için kendinizi akılda kalıcı bırakacak araç olarak kullanabilirsiniz. Başlıca bir firmanın baskılı ofis ihtiyaçlarında aklınıza gelebilecek tüm ürün yelpazesine sahip olan Bursa Matbaa ile hızlı, keyifli ve profesyonel çözümlere ulaşırsınız. Gerekli bilgilendirme ve destek için hemen bizimle iletişime geçebilir, sorularınıza hızlı ve açık cevaplar alabilirsiniz. Önderler çok garip varlıklardır.

urumsal kimlik çalışmalarımız da sizleri tasarımlarımızla matbaa Bursa alanında markalaştırıyoruz. Bursa Matbaa merkezli firmamız Türkiye’nin her yerine kargo lojistik ağı ile hizmetimizi ulaştırıyoruz. 40 sayfaya kadargrafik tasarım ücreti almıyoruz. Kreatif ve özgün çalışmalar ile farkınızı ortaya koyun ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla alın. Farkınızı tüm müşterileriniz görsün ve markalaşmak yoluna ilk adımınızı bizimle atın. Kartvizit, broşür, katalog gibi basım hizmetlerimiz için lütfen fiyat teklifi isteyin. Limitsiz Ajans Matbaa Bursa kurumsal bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Bursa Matbaa alanında bir çok web sitesi açarak google’da üst sıralarda rast gelebileceğiniz Limitsiz Ajanstamamen kendisine ait dijital baskı makinaları ile diğer ajanslardan farklı olarak fiyatları daha aşağıda tutmaktadır.Matbaa Bursa alanında mutlaka fiyat teklifi almadan geçmeyin.

1-Yapılacak tasarımda Bursa grafik tasarımı yer almasını dilediğiniz verileri (ad yol tarifi, logo..) e- mail ile bize gönderiyorsunuz.

2-Size birden çok alternatifli tasarımı hazırlayıp seçiminiz amaçlı sizlere dönüyoruz.

3-Beğendiğiniz bir tasarımı Bursa matbaa olarak onaylıyor ya da bir daha düzeltmeler istek ediyorsunuz.

4-Onayladığınız işin ödemesini yapıyorsunuz. Tediye dahil olmak üzere buraya civarı tüm işlemler söylemeye sebep yok dönemin kolaylığı web üzerinden.

5-Onayladığınız ve ödemesini yaptığınız işiniz, işin türüne yönelik sitemizde anlatılan zamanda, basılıp hazırlıklı ediliyor.

6-İşiniz kargo Bursa katolog, Bursa broşür, Bursa kartvizit vb. ile adresinize gönderiliyor.

Yukarda belirtilenler evrensel iş akışıdır. E-mail yazışmaları mahaline SKYPE eklenip hemen karşılıklı yazışarak dizayn yaptırmak ya da büromuza uğrayıp tasarımı surat yüze hazırlamak da mümkündür.

Sizin Sorumluluğunuz: Yaptırdığınız işteki verilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Lütfen bu noktaya sıkı uyarı ediniz. Bize telefon numaralarınızı gerçek verdiniz, ancak Matbaa Bursa dizayn yaparken hata meydana geldi. Telefonun doğrusunu bilmediğimiz amaçlı hata oluştuğunu fark edemiyoruz. Ya Da, gönderdiğiniz verileri kopyala yapıştır yolu ile aynen alıyoruz. Matbaa Bursa siz bariz bir hata yaptınız diyelim. Dizayn yaparken içeriğe uyarı edemediğimizden yazdığınız hata tasarıma aynen yansıyacaktır. Hazırlanan tasarımlar, baskıya verilmeden öncesinde onayınıza sunulmaktadır. Bursa Matbaa işe onay vermeden öncesinde tüm verileri muayene etmeniz gerekir. Onay alınıp iş basıldıktan ardından, içerik ile alakalı hiçbir sorumluluk onay edilemez. Tekrar bastırmak amaçlı işin tam ücretini tekrar ödemeniz gerekir.

Bilgisayar monitörlerinin nitelik ölçümleme farklılıkları sebebi ile oluşabilecek kalite kayıpları www.bursaofsetmatbaa.net ‘un sorumluluğunda değildir. Gönderilecek dosyaların baskıya uyumlu şekilde CMYK nitelik formatında hazırlanması ve uyumlu Grafik Dosya Formatında kayıt edilmiş olması, müşterilerimizin sorumluluğundadır. Bursa Matbaa sevk edilen dosyaların müşteriye ilişkin meydana geldiğini onay eder ve yalnızca müşterinin talebi doğrultusunda baskıda kullanılmasını sağlar.

Matbaa Bursa ahlak dışı, yakışıksız işler basılmaz. Bizim bilip bilemediğimiz kanun dışı, ad, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. Matbaa Bursa basılan işlerin içeriğinden ötürü www.bursaofsetmatbaa.net hiçbir şekilde sorumlulukları olan tutulamaz. Bursa Matbaa uyumlu görmediği işleri basmama hakkını gizli tutmaktadır.

Bizim sorumluluğumuz: Stres hatalarından ya da bozuk baskıdan Bursa Matbaa sorumludur. Bu Şekilde vaziyetlerde, her hangi bir ek para ödemeniz laf konusu olmadan işiniz tekrar basılır.

Bursa Matbaa

matbaa bursa

bursa matbaa firmaları

 

Design by: www.bursalimatbaa.com