BURSA MATBAA - REKLAM  

+90 543 213 12 29 

 burmatsan@gmail.com

BURSA MATBAA REKLAM HİZMETLERİ  Tıkla"   Tıkla      

Bursa Matbaa FirmalarıBURSA MATBAA REKLAM HİZMETLERİ

+90 532 44 769 22

 

ajanda fiyatları

           AJANDA FİYATLARI

Afiş Fiyatları

           AFİŞ FİYATLARI

Amerikan Servis Fiyatları

   AMERİKAN SERVİS FİYATLARI

Antetli Kağıt Fiyatları

ANTETLİ KAĞIT  FİYATLARI

Bloknot Fiyatları

BLOKNOT FİYATLARI

Fantazi Gofreli Kartvizit Fiyatları

 KARTVİZİT FİYATLARI

Diplomat Zarf Fiyatları

    DİPLOMAT ZARF FİYATLARI

Magnet Fiyatları

          MAGNET FİYATLARI

El İlanı Broşür Fiyatları

  EL İLANI  - BROŞÜR FİYATLARI

Fantazi Kartvizit Fiyatları

           KARTVİZİT FİYATLARI

Fantazi Kartvizit Modelleri

          KARTVİZİT FİYATLARI

Kabartma Laklı Kartvizit Fiyatları

            KARTVİZİT FİYATLARI

Çift Taraflı Parlak Selefonlu Kartvizit Fiyatları

            KARTVİZİT FİYATLARI

Parlak Selefonlu Kartvizit Fiyatları

             KARTVİZİT FİYATLARI

Mat selefonlu Kısmi Lakli Kartvizit Fiyatları

          KARTVİZİT FİYATLARI

Çıkartma Etiket Fiyatları

ÇIKARTMA ETİKET FİYATLARI

Tek Yönlü Kabartma Laklı Kartvizit Fiyatları

 KARTVİZİT FİYATLARI

Çift Taraflı Laklı Kartvizit Fiyatları

  KARTVİZİT FİYATLARI

Ucuz Kartviizt, Parlak Selefonlu Kartvizit, Fiyatları             KARTVİZİT FİYATLARI

Çift yönlü Mat Selefonlu Kartvizit Fiyatları

          KARTVİZİT FİYATLARI

Gofreli Yaldızlı Kartvizit fiyatları

           KARTVİZİT FİYATLARI

İnsert Baskı Fiyatları

                        İNSERT FİYATLARI

Islak Mendil Fiyatları

                        ISLAK MENDİL  FİYATLARI

Karton Çanta Fiyatları

                   KARTON ÇANTA FİYATLARI

Branda Afiş Baskı Fiyatları

        BRANDA VİNİL BASKI FİYATLARI

Rollbanner Fiyatları

                    ROLL BANNER FİYATLARI

Duba Fiyatları

                        DUBA FİYATLARI

Olta Bayrak Fiyatları

OLTA BAYRAK FİYATLARI

Flog Baskı Kartvizit Fiyatları

  KARTVİZİT FİYATLARI

Makbuz, Adisyon, Baskı Fiyatları

    MAKBUZ ADİSYON FİYATLARI

Küp Bloknot Fiyatları

            KÜP BLOKNOT FİYATLAR

Katalog Baskı Fiyatları

              KATALOG DERGİ FİYATLARI

Takvim Fiyatları

                         TAKVİM FİYATLARI

Sürekli Form Fatura Baskı Fiyatları

                 SÜREKLİ FORM FİYATLARI

Oto Paspas Fiyatları

                      OTO PASPAS FİYATLARI

Fatura Baskı Fiyatları

                  FATURA İRSALİYE FİYATLARI

 

 

 
 
 
 

BURSA KARTVİZİT BASKI, KARTVİZİT BASKI BURSA

BURSA Kartvizit Baskı, Kartvizit Baskı BURSA Günümüzde insanları kurumsal olarak gösteren bir nevi kişi bilgisini yansıtan bir araçtır firmanın tüm imajıda olabilir, baskılı evraklarından biri de. ama genel olarak ilk izlenimi oluşturur.

BURSA KARTVİZİT

Kartvizit Tasarımlarında Genel olarak 8 x 5 cm ebatlarında kullanılır. çünkü cüzdan, dosya içi, kartvizitlik gibi objelerde ayrılan alan budur. 350 gr kuşe kağıt, 240 gr fantazi kağıt, basılacak kağıda göre bazı sınırlamalar mevcuttur. kuşe kağıda ön-arka trigromi baskı mümkündür. ve üzeri selefon laminasyon kaplama ve özel kesim olarak ta uygulanır Bursa Matbaa olarak Fantazi kağıtta trigromi baskı kağıt yüzeyindeki girintiler çıkıntılar sebebiyle yapılmaz. genelde fantazi kağıda pantone baskı yapılır. Bursa Matbaa fantazi kağıt üzerindeki girinti çıkıntılar sebebiyle yoğun zemin kullanılmaz. yoğun zemin kullanımında boya zemini doldurmayacağı için forse arttırılabilir yada boya daha bir iki tur fazla verilebilir. Bursa Matbaa fantazi kağıtların ön ve arka yüzeyi farklılık gösterir. arka yüzey ön yüzeye göre daha düz bir satıh oluşturur. 

Bursa Matbaa Amerikan bristol kağıt ön yüzey düz bir satıh iken arka yüzey pütürlü bir yüzeye sahiptir. kartvizit baskısında arka yüzeye tek renk baskı daha uygundur.

Bursa Matbaa Firmaları Masaüstü yayıncılıkta yoğun olarak basılan materyal olan BURSA Kartvizit Baskı oparant yönleri olsada kurumsal kimliğindeğişmez bir parçasıdır.

Genel olarak sahibinin ismi ve soyismi, ilişkili bulunduğu kurum, unvanı ve kontakt bilgilerinin bulunduğu tasarımlardır.

Çoğunlukla BURSA Kartvizit Baskı baskıları bristol kartona yapılmaktadır. BURSA Kartvizit Baskı amaçlı sık sık kullanılan ebatlar: eni amaçlı 5 -5,5 cm,boyu amaçlı 8-9 cm dir.

BURSA Kartvizit Baskı, müessesesel kimliğin bölünmez tek parçası meydana geldiği amaçlı bu doğrultuda hazırlanması gerekiyor. Firma logoları amaçlı belirlenmiş renklerin pantone numaraları matbaa ile paylaşılmalıdır. Kartvizitler, profesyonelliğin kısa tek ifadesidir. İş müzakerelerine başlamadan öncesinde kartvizitlerin değişimi nihai derece mühimdir.

KARTVİZİT BASKI BURSA

Renkli BURSA Kartvizit, Temel gorunusunun yaninda görüntü bakimindan gösterişli tek reklamdir.gunumuzde firmalar tanitima ayirdiklari rakamlari kistikca farkinda olmadan piyasalarini rakip Bursa Matbaa firmaları kaptirmaktadirlar. Bursa Matbaa firmaları  Kriz donemlerinde reklamdan tasarrufa gitmek talep eden firmalara (ki öneri edilmiyor profesyonel goruslere gore) en azindan kartvizitlerindeki imajlarini duzeltmeleri ve en kucukte olsa kartvizitle reklam yapmalarini öneri ediyoruz. Bursa Matbaa Firması Renkli kartvizitin digerlerine gore ustunlugu, Rengarenk olmasi Kagidinin en guzel kalitede(350 gr kuse)olmasi Firmanizin urunlerinin fotoğraflarla gosterilmesi Temel kartvizitlerden ek olarak hesapli olmasi(toplu basildigi icin) Arka Baskisin olmasi islanmamasi icin Selefon kaplama olmasi
Neden BURSA Kartvizit Baskı?
Günümüzde stress, kağıt, film giderleri her geçtiğimiz gün artarken, e-kartvizit`i dilediğiniz sayıda bastırarak hem tek verilerin her an güncel olmasını sağlarsınız hem tek de düşük maaliyetle kuvvetli tanıtımın keyfini yaşarsınız. e-kartvizit içerdiği kapsam durumundan karşılaştırıldığında onlarca sayfa katalog büyüklüğünde tek içerikle müşterilerinize bilgiyi en çabuk biçimde ulaştırırken, yalnızca pratik taşınabilen tek CD boyutundadır. Hatta kullanıcı kolaylığıyla gerçek bilgiye kısa sürede alaka cazip tek formülle ulaşımı sağlayıp. minik tek Cdnin içinde barındırdığınız geniş bilgi yardımıyla arşivlemede kocaman tek kolaylık olanağı sağlar. İnteraktif yapısıyla neşeli tanıtımı ön tasarıya çıkatan İnteraktif Cdler, firma tanıtımlarında yepyeni tek boyut açtı.

KARTVİZİT BASKI BURSA

Firmamız dijital ortamda tanıtım gerçekleştirmenin en etkili yöntemlerinden biri meydana gelen Multimedya CD hazırlanmasında en yepyeni teknolojileri kullanmaktadır. Tanıtım projelerinde sanal görüntü imalatı ya da mimari görselleştirme benzeri canlandırma çalışmaları kullanılabilmektedir.

BURSA KARTVİZİT

Bursa Matbaa basit gorunusunun yaninda görüntü bakimindan gösterişli tek reklamdir.gunumuzde firmalar tanitima ayirdiklari rakamlari kistikca farkinda olmadan piyasalarini rakip firmalara kaptirmaktadirlar. Bursa Matbaa kriz donemlerinde reklamdan tasarrufa gitmek talep eden firmalara (ki öneri edilmiyor profesyonel goruslere gore) en azindan kartvizitlerindeki imajlarini duzeltmeleri ve en kucukte olsa kartvizitle reklam yapmalarini öneri ediyoruz.Renkli kartvizitin digerlerine gore ustunlugu, Bursa Matbaa Renkli olmasi Kagidinin en guzel kalitede(350 gr kuse)olmasi Firmanizin urunlerinin fotoğraflarla gosterilmesi Basit kartvizitlerden ek olarak hesapli olmasi(toplu basildigi icin) Arka Baskisin olmasi islanmamasi icin Selefon kaplama olmasi

BROŞÜR BASKI BURSABURSA BROŞÜR BASKI

BURSA broşür baskı ve broşür baskı BURSA bir firma açısından iletişimi en uygun reklam ürünüdür broşürlerde öncelikle grafik tasarım yapılırken firmanın öncelik ürünlerinin fotoğrafları çekilerek ve tanıtım yazıları yazılarak hazırlanmaktadır.

BURSA BROŞÜR

Bugün broşür tasarımlarındaki çeşitlilik; gerek ebatlarında, gerek malzemesinde, gerekse baskı adedinde diğer tanıtım materyallerine göre oldukça fazladır. Bursa Matbaa bu çeşitlilik broşürün ne için kullanıldığına bağlı olarak belirlenmektedir. Bursa Matbaa çok alışıldık bazı form, kâğıt ve baskı kullanıldığı gibi bazen broşür bir ürünün şekli ve malzemesi ile de üretilebilmektedir. Örneğin bir kumaş firmasına, kumaşa veya kumaş desenli bir kâğıda basılmış bir broşür yapılabildiği gibi bir gitar festivaline gitar şeklinde kesilmiş çok sayfalı bir broşür de hazırlanabilir. Dağıtım yollarının çeşitliliğine örnek olarak insört tasarımları da gösterilebilir.

BURSA BROŞÜR BASKI

Bursa Matbaa tüm bu çeşitlilik maliyeti de etkilediğinden yapılacak çalışmanın amaca uygunluğu çok titizlikle düşünülmelidir.  Bütün olarak değerlendirildiğinde broşür ve katalog tasarımları en başından itibaren şu kriterler düşünülerek hazırlanmalıdır. Bursa Matbaa uyuru ve reklamlarınız amaçlı en pahalı olmayan tanıtım aracıdır. Rengarenk veya çok rengarenk olarak kullanılabilir. Çoğunlukla ilan veya reklam vurgulanır. Ne civarı yalın olursa amacınıza o civarı pratik ulaşır. BURSA broşür baskı, çoğunlukla birinci hamur veya kuşe kağıda basılır ve isteğe yönelik ebatlandırılır. Bursa Matbaa en çok kullanılan ebatlar A5 ve A4’dür. El ilanının maksadı pekçok kişiye doğruca erişmek amaçlı kullanılır. Vurgulanacak fotoğraf veya yazılar alaka cazip olmalı ve pratik anlaşılmalıdır. Kullanacağımız renkler kullandığımız ürünler nesneler vs. ile bir tüm olmalıdır. Bursa Matbaa mübalağalı renklerden uzak durulmalıdır.İyi kurgulanmış el ilanı tasarımı; firmanız ve markanızı müşteriye gerçek yansıtacak,sektördeki öbür firmalardan ayrılmanızı sağlayacaktır. Amacını tam anlamıyla yansıtan el ilanı tasarımı ileriye yönelik sadık alıcı sağlayacaktır. Broşür baskı BURSA tasarımında müşterinin olumlu duygusu ve kabullenişi tasarım ile gerçek orantılıdır. BURSA broşür baskı tasarım akılda kalmasını imkanı sunan basit faktör kurgudur. Kurgunun nitelik, şekil ve tasarım bütünlüğünün dökümü uzmanlıktır.El ilanı tasarımında uyarı edilmesi gerekli olan hususlar şunlardır:

BROŞÜR BASKI BURSA

1- El ilanı hazırlarken çalışmalarımızdan hep kenarlardan bir cm hisse vermeliyiz. Bu bölgeler işaretlenmeli ve tüm tasarım bu kısıtlar dâhilin de kalacak biçimde yapılmalıdır. Hep baskıda kesim hissesi bırakılmalıdır.
2- El ilanlarımızda en boy oranları standart olmalıdır.
3- Tasarımlar en az 300 dpi çözünürlükte yapılmalı.
4- Renkler CMYK olarak çalışılmalı ve basım esnasındaki nitelik farklılıkları göz önünde bulundurulmalı. Gerekiyorsa nitelik düzeltmeleri yapılmalıdır.
5- Kullandığımız ürünler ön tasarıda olmalıdır, nedeni ise bir BURSA Broşür Baskı duyurusunda etki ürünü ön tasarıya çıkarmaktır. Yazılarımıza pek kontur (stroke) vermemeliyiz.
6- Kullandığımız içerik karakterlerimizi kişilerin zorlanmadan okuyabileceği içerik karakterlerinden seçmeliyiz. Tersi halde eline alınca okumadan kaldırıp atabilir.
7- Broşür Baskı BURSA hazırlarken emelimiz reklamdır. O yüzden kullandığımız slogan ve kullanılan ürünsloganla uygun olmakla birlikte anında hemen benzer boyutlarda olmalı göz yormamalıdır.Anlattığımız kriterler de bir el ilanı tasarımı şu biçimde olabilir:

cepli dosya fiyatları

 

BURSA CEPLİ DOSYA – BURSA CEPLİ DOSYA BASKI – CEPLİ DOSYA BASKI BURSA

BURSA Cepli Dosya – BURSA Cepli Dosya Baskı – Cepli Dosya Baskı BURSA Sunum dosyası nedir ve Nasıl Hazırlanır

BURSA CEPLİ DOSYA

BURSA Cepli Dosya Baskı

Sunum  Dosya özellikle işletmeler için kullanılmaktadır. Cepli dosya şirketinize kurumsal kimliğe kavuşmasında onemli basamaklardan biridir.

Sunum Dosya üzerinde neler bulunmalı ?

Sunum Dosya üstünde şirket logonuz veya işletme içinde ayrılan bölüm için bölüme özel baskılar yaptırabilirsiniz.Elimizde örneği bulunan dosyaları BURSA MATBAA olarak size gönderiyoruz size uygun olan dosya ve tasarımı seçip bizi bilgilendirdikten sonra üretim aşamasına başlıyoruz. isteğe bağlı özel kesim, varak yaldız, gofre , lak, kabartma lak, kumlu lak,gibi özellikler de kulanıla bilir

Dosya Siparişi

Dosya siparişinizi en kısa sürede hazırlıyoruz. Hazırlardığımız taslağı siz müşterilerimize onaylattıktan sonra üretime başlıyoruz. Termin süresinde BURSA Matbaa olarak size ulaştırıyoruz.

Bursa Matbaa sunum Dosyası ve Cepli Dosya Basımı ve Cepli Dosya Yapımı ;
Firmanızın müessesesel tasarımının mühim bir parçası da Cepli Dosyadır.
Sunum Dosyalarına sektörel olarak tabirimizde cepli dosya denir.
Grafik Dizayn ekibimiz aracılığıyla firmanızın müessesesel yapısına yönelik tasarlaanan Sunum Dosyaları ve Cepli Dosyalar firmanızın profosyonel olarak ihtiyaçlarına yanıt verebilecek seviye de üretimleri yapılmaktadır. Cepli Dosya bir bir sürü amaç ta kullanılabilmektedir. Kağıt gramajları, renkler, selefon, özel kesim, lak, gofre, istenilen seviyede üretim gerçekleştirebilir.
Cepli Dosya tasarımlarıda tane, ebad, kağıt özelliği, nitelik ,ek iççilik istekleriniz belirtilip bizimle kontakt kurunuz.
2016 Cepli Dosya (Sunum Dosya) Fiyatlarımızı İncelediniz mi ?

BURSA CEPLİ DOSYA BASKI

Bursa Matbaa Firmları Sunum dosyaları, cepli dosyalar
Firmaların müşterilerine öneri verirken ya da bizzat kendilerini anlatırken önce tanışmada verdikleri, içerisinde öneri durumda olan antetli kağıtların ve şirket ile ilgili CD’lerin, verilerin olduğu dosyalara sunum dosyası ya da cepli dosya diyoruz. İç kapakta CD, kartvizit ilave eden, içerisine konulan evrakları, BURSA cepli dosya baskı ve kağıtları düşürmeyecek bir gsm yer almaktadır. Genel olarak kalın kağıtlardan ve evrak çantalarına sığacak boyutlarda basılmaktadır.
Genelde sunum dosyalarında, cepli dosyalarda ön yüzlere stress istenilmektedir. BURSA cepli dosya baskı ancak dosya içerisine ayrıyeten stress istenilirse fiyatları belli bir süre artmaktadır.

CEPLİ DOSYA BASKI BURSA

Sadece dış yüzey baskılı olursa fiyatı uygun fiyatı olmaktadır. Sunum dosyalarında, cepli dosyalarında çoğunlukla Kuşe kağıtlar ya da Amerikan Bristol kağıtlar kullanılmaktadır. Amerikan Bristol kağıtların arka yüzeyine stress yapılamadığından, çoğunlukla tek surat stress ifade edilecek durumda olan sunum dosyalarında, cepli dosyalarında kullanmak ek olarak sıkı netice vermektedir. Genellikle, 300-350 gr. düzeyinde kağıt kullanmak lazımdır. İçinde taşınacak durumda olan antetli kağıt ya da CD’lerin korunması tarafından kalın kağıt seçmekte yarar vardır. Kalın kağıtlar katliam uygulamasıyla ek olarak harika durmaktadırlar. Kağıt kartelalarından ek olarak çeşitli kağıtlar da seçilerek stress yapılabilmektedir. Sunum dosyaları, cepli dosyaları amaçlı, Lak, Selefon, BURSA cepli dosya baskı varak stress ya da gofre istenilebilmektedir. Bu stil uygulamalar sunum dosyalarını, cepli dosyalarını ek olarak dekoratif ve kalifiye işaret etmektedir. Çoğunlukla, sunum dosyalarının içerisinde yer alan kapaklarda ve dosyanın görselliğinde çeşitli kesim de istenilebilmektedir. Grafik tasarımda yapılmış durumda olan, çeşitli tarzlarda çalışmalar ile inanılmaz tasarımlar meydana çıkabilmektedir. Dosya üst kısmına temizleme nitelik atılarak dia ya da logo yerleştirilmesi, hologram stress ya da kabartma(gofre)sunum dosyalarının baskılarında bir sürü dekoratif etkiler yaratmaktadır. Grafik tasarımda, PC üstünde yapılmış durumda olan dosya yerleşmesinde olabildiğince az ve renklerin kullanıldığı tasarımlarda, logonuza en pek uyan rengi görebilir ve stress ardından dosyanızın ne türlü gözükeceği ile ilgili düşünce alabilirsiniz.

CEPLİ DOSYA BASKI

Böylelikle içiniz huzurlu bir biçimde sunum dosyanızı, cepli dosyalarınızı bastırabilirsiniz.
Firmanızın müessesesel kimliği içerisinde durumda olan sunum dosyaları, sizin kalitenizi ve tarzınızı belirlediğinden bir sürü mühim bir imtiyaz yaratmaktadır. Gelişen piyasa ekonomisinin bozukluğu ve iş koşullarının kilosu, bizleri öbür firmalar ile rekabete götürmektedir. Tüm müessesesel baskılı materyalleriniz, bu konularda sizlere öbür firmalardan ek olarak çeşitli bir idrak ve bakış açısı getirecektir. Sunum dosyalarında, kalifiye stress yapan ve nitelik kartelasının her tonunu başarıyla uygulayan İstanbul Ofset olarak hep yanınızdayız.

CEPLİ DOSYA BASKI BURSA

Cepli Dosya Üretiminden ekstra işçilikler
Sunum dosyalarınıza stress dışarısında çeşitli uygulamalar da yapabilmekteyiz. Bu Uygulamalar;
Laminasyon (Parlak, Mat)
Lak
Gofre
Varak
– Gsm Bölümüne Baskı
Cepli Dosya Siparişleriniz amaçlı Gereken Bilgiler
– Boyut
Adet
Kağıt Gramajı
Kaç Nitelik Stress olduğu
Laminasyon olup olmadığı

BURSA KATALOG BASKI, KATALOG BASKI BURSA

BURSA Katalog Baskı, Katalog Baskı BURSA Tanıtım materyallerinden en çok kullanılanlarından biri de kataloglardır. Kataloglar tanıtımın da ötesinde kullanıcının işini kolaylaştırma görevini de üstlenir.

BURSA Katalog Grafik tasarımı firmanın Genel anlamda kendini ve firma bilgilerini veya hizmetleri içeren Kataloglar içerdiği konuya, amaçlanan hizmete ve kullanılacağı yere göre çeşitlilik gösterir. Kimi katalog tasarımları kitap şeklinde hazırlanırken, kimi tasarımlar kartela şeklinde veya fişler şeklinde yapılabilir.

Kullanıcı açısından katalog tasarımı uygunluk göstermelidir. Örneğin bir kumaş firmasının kataloğunu kullanan kişinin kumaşın kalınlığını, yumuşaklığını anlayabilmesi için elinde kumaş örneklerini içeren bir katalog olması daha uygun olacaktır. Bir başka örnek vermek gerekirse bir boya firmasının kataloğu eğer kartela formatında hazırlanırsa, kullanıcı, boya örneklerini -kullanılacağı ortama göre- başka renklerle daha rahat karşılaştırabilir.

BURSA KATALOG BASKI

Tüm bu özelliklerinden dolayı katalog baskı tasarımları en kapsamlı uygulamaları gerektirir. Bazen ofset baskı teknikleri, bazen tipo veya serigrafi baskı tekniklerine göre hazırlanması gerekir. Baskı tekniklerinin yanı sıra çeşitli uygulamalar da (selofan, sıvama, özel kesim, katlama, yapıştırma, zımba, dikiş gibi mücellit işleri) beraberinde kullanılabilir.

Bütün bu çalışmayı gerçekleştirmek ise uzman bir ekip gerektirir. BURSA Matbaa ekibi, hem yaratıcı çözümler üretmek hem de kapsamlı uygulamalar gerçekleştirmek için deneyim ve becerilerine güvenmektedir.

Firmanızın mahsulleri veya hizmet verdiğiniz sahalar ile ilgili detaylı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en çabuk karayolu prof bir katalog sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne ortaya çıkarmak istediklerinizi detaylı bir şekilde analiz imkanı sunan katalog stress, hem bir kendinizi tam olarak bir şekilde anlatma, müessesesel kimliğinizi öne emisyon işlevi görür hem bir de müşterinizin gereksinim duyduğu verileri az ve öz bir şekilde sunar. Katalog stress sahibi olmanız firmanız amaçlı mühimdir nedeni ise, sebep alıcı ziyaretlerinde, gerekse ofisinize iştirak eden ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu basılı yayınlar, firmanızın ön yüzüdür.

KATALOG BASKI BURSA

Bidolubaski.com, örgütlü matbaa profesyonelliği ile hizmet verirken, müessesesel ihtiyaçlarınızı çabuk ve pratik bir şekilde giderebilmenize imkân imkanı sunan kalifiye ve çabuk online matbaa hizmetini de aynı zamanda sunar. İstediğiniz sayfa sayısına yönelik katalog seçiminizi yaptıktan ve adedi tespit ettikten hemen ardından Bidolubaski.com üzerinden baskıya hazırlıklı olan katalog tasarımınızı bize iletmeniz yeteri civarı. Online katalog siparişinizi oluşturmanız bu civarı pratik.

Katalog Bastırmadan Öncesinde Nelere Uyarı Etmeli?

BURSA Katalog Baskı dizayn mertebesine geldiğinizde yabancı şirketlerin kataloglarını inceleyerek misal tasarımlar ile ilgili düşünce sahibi olabilirsiniz. Bilhassa rakip firmalarınızın kataloglarını incelemek, öne çıkarmanız veya farklılaşmanız gerekli olan noktaları fark etmenize imkân imkanı sağlar.
BURSA Katalog Baskı tasarımlarınızı yaparken müessesesel kimliğinizle uyumlu bir çizgide ilerlemeye çaba edin.
BURSA Katalog Baskı ürün gamınızı tam anlamıyla yansıtıp yansıtmadığından güvenilir olun.
Müşterilerinizin öncelikli olarak gereksinim duyduğu verileri öne çıkarın.
Müşterilerinizin belli dönemlerde başka gereksinimleri meydana geldiğini göz önünde tutarak sezon trendlerine uyumlu bir BURSA Katalog Baskı hazırlayın. Tüm ürün ve hizmetleriniz amaçlı tek bir katalog hazırlamak mahaline, her sezona özel kataloglar hazırlayarak daha detaylı bilgiye yer verebilirsiniz.
BURSA Katalog Baskı fotoğraf ve grafiklerle desteklemeniz, daha doyurucu bir bilgi akışı sağlamanıza ve ürünlerinizin alıcılar aracılığıyla daha huzurlu anlaşılmasına destekçi olabilir.
BURSA Katalog Baskı matbaaların grafik dizayn departmanları veya profosyonel reklam ajanslarının yapacağı grafik dizayn çalışmaları ardından kataloğun teknik özelliklerine yönelik seçilecek en uyumlu matbaa makinalarınca yapılmalıdır. Katalog Baskı BURSA akıbete gerçek ulaşabilmek yerine seçimlerin inşa edilmesi esnasında ivedî etmeden, araştırarak davranmakta yarar görülmektedir. Son senelere civarı katalog basım durumu bir materyal olarak revaçtaydı. Teknolojinin ilerlemesiyle beraber son zamanlarda web ortamında veya farklı medyalar vasıtasıyla da sunumu olası duruma geldiğinden basılı haline olan talepte bir azalma meydana gelmiştir. Katalog Baskı BURSA fakat tekrardan de en pek tercih biçimi olmaya aynı ritimde devam ediyor. Katalog baskı esnasında kullanılacak basım renklerinin sayısına yönelik tek rengarenk makinalar veya iki rengarenk makinalarca yapılabildiği benzeri tamamıyla rengarenk bir katalog basımı amaçlı 4 rengarenk matbaa makinaları tercih edilmelidir. Evrensel olarak fotoğraf veya türünden rengarenk görseller içerir bir tanıtım ürünü olması nedeni ile katalog baskısı daha bir sürü 4 rengarenk makinalar faydalanılarak yapılmaktadır. Imaj bakımından tam olarak ve dekoratif bir katalog basımı amaçlı önce güzel bir grafik dizayn çalışmasının inşa edilmesi konusu üstünde durulmalıdır. Bu çalışmalardan sonraki adımlar ise gerçek makine seçimi ve gerçek katalog stress tekniklerinin kullanımıyla alakalıdır. Katalog baskısı kalifiye, işçiliği dikkatli, grafik çalışması üst seviye olan bir iş ile fakat oldukça başarılı bir akıbete erişmek olası olabilmektedir. Hiç şüphesiz bütünün parçalarını yaratan adımlar olması nedeni ile bahsedilen bu aşamaların tümünde aynı hassasiyetin gösterilmesi ile kataloğun toplamında kalitesi meydana çıkmaktadır.

Katalog Baskı BURSA bitirdikten hemen ardından ki aşama katalog ciltleme aşamasıdır.

-Tel Dikişli
-Omega Dikişli

-İplik Dikişli

-Spiralli

Amerikan

Katalog Baskı BURSA hemen ardından kaliteyi, şıklığı ve profosyonel görünümü seven müşterilerimiz amaçlı extra katalog işçilikleri;

-Laminasyon
– Evrensel veya lokal lak

Gofre (kabartma)

Varak stress (altın, gümüş )

-Vernik

Özel Kesimi

 

MATBAA FİRMALARI

Matbaa firmaları ebeveynler şu sözü çok duymuştur: ‘Geldik mi?’. Yanıtını da çok iyi bilirler: ‘birazdan’. Yaşamımı stress teknolojileriyle geçirdim ve bunu seneler boyu çok duydum. İnkjet dair ise bu bir çok kez tekrarlanan bir olay. Ve artık oraya varmamış olsak bile, çok yaklaştık.

BURSA’DA MATBAA FİRMALARI

Bursa da matbaa en gelişmiş baskı teknikleri ve pazarlama-promosyon ürünleri ile sizlere hizmet vermektedir. Yenilenen ve gelişen baskı tekniklerini takip ederek çalışan dinamik ekibi ile Bursa matbaa’dan kurumsal kimliği yansıtan tüm ofis ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Geniş hizmet yelpazesi ile ürün kalitesi konularında taviz vermeden çalışmalarını sürdüren Bursa matbaa merkezimizde fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu ve kartvizit gibi temel ihtiyaçlarınızı kolaylıkla edinebilirsiniz.

Her geçen gün pazarlama ve promosyon sektörünün hizmet ağı genişlemektedir. Çalışma alanlarının çeşitlenmesi pazarlama ve promosyon ürünlerinin rağbet görmesini sağlamıştır. Çünkü bu ürünler müşteri bazlı değerlendirme yapıldığında marka algısı yaratan ve bilinirlik oluşturan ürünlerdir. Firmanız adına üretilmesini istediğiniz tüm ürünler Bursa matbaa merkezi üzerinden tasarım ekibi ile düzenlenir ve basıma-üretime hazırlanır. Profesyonel şekilde çalışan ve yaratıcı promosyon- pazarlama ürünleriyle sektöründe öncü olan Pacci Reklam ile ürünleriniz 1. kalite baskı malzemeleri ile hazırlanır. Üretimi sağlanan tüm ürünler sizlere katılacağınız toplantı, seminer ya da fuar etkinliklerinde markanızı tanıtmanızı ve bir algı oluşturmanızı sağlayacaktır.

Çalışma hayatında yapılan işin süreci ve bunun sonucunda ortaya çıkan ürünün kalitesi oldukça önemlidir. Pacci Reklam olarak hayata geçirmek istediğiniz pazarlama ve promosyon ürünlerinizi en hızlı ve kaliteli şekilde üretmekteyiz. Bursa matbaa Firmaları ile tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılamak adına özenle çalışıyoruz. Baskı teknolojilerini takip ederek sizleri yenilikler ile buluşturuyoruz.

Bursa matbaa merkezimiz sizlere anlaşmalı matbaa hizmeti de sunuyor. Bu sayede işleriniz sizi tamamen tanıyan profesyonel bir ekip tarafından tasarlanmış oluyor. Pazarlama ve promosyon ürünleri hakkındaki sorularınız ve bilgilendirme süreci ile ilgili bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

MATBAA BURSA bursalimatbaa.com

 

MATBAA FİRMALARI

Bursa Matbaa

Bursa Matbaa olarak sizlere gelişen zaman ve ilerleyen teknoloji ile birlikte en gelişmiş baskı yöntemlerini sunmaktayız. Sektörel farklılıkları ve yaratılmak istenen marka algısının çağımızdaki gelişimini gözlemlediğimizde, pazarlama ve promosyon ürünlerinin önemini artık daha iyi kavrıyoruz.
Tüm firmalar ürünlerini ya da hizmetlerini pazarlamak ve müşteri üzerinde etkin bir bilinirlik oluşturmak adına baskılı pazarlama ve promosyon ürünlerini kullanıyorlar. Bursa matbaa merkezimiz bu konuda sizlere yardımcı olarak gelişmiş teknolojik ürünleri ve birinci kalite baskı malzemeleri ile firmanızın kurumsal varlığına en uygun pazarlama ve promosyon ürünlerinin üretimini sağlamaktadır.

Baskılı ürün gruplarında görünüm ve tasarım dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır. Ürün müşteriye gönderileceği için tasarım ve baskı alanı dikkat çekecek kaliteli baskı malzemeleri ile üretilmelidir. Oluşturmak istediğiniz baskılı üretim neticesinde Bursa matbaa grafik ekibi sizlere yardımcı olacaktır.  Bu sayede tasarımlarınız ve oluşturacağınız baskılı ürün gruplarınız daha profesyonel ve kaliteli bir görünüm ile sizlere ulaşacaktır. Ayrıca Bursa matbaa, tüm ürün grupları, baskı teknikleri ve diğer tüm önemli noktalar hakkında sizlere bilgilendirme sağlamaktadır.

Tasarımlarınızda kurumsal kimliğinizi yansıtacak, yaratıcı slogan ve etkili kullanım alanı ile ofisinizde ya da promosyon ürünlerinizde müşterilerinizin dikkatini çekecek tüm ürün kategorileri için Bursa matbaa merkezimize başvurabilirsiniz. Bursa matbaa olarak anlaşmalı matbaa hizmeti de sunmaktayız. Anlaşmalı matbaa hizmeti ile hem firmalar kendi kurumsal yapısını bilen ve buna göre hareket eden bir matbaa ile çalışmalarını sürdürmüş oluyor hem de matbaa merkezleri kurumsal kimliğini hakkında detaylı bilgi sahibi bir firma için daha etkin şekilde çalışma sağlayabiliyor.

Pacci Reklam ile yapmış olduğunuz anlaşmalı matbaa sözleşmesi ile ihtiyaçlarınız hızlı ve kaliteli şekilde kısa sürede sizlere ulaşır. Sizler de fatura, sevk irsaliyesi, gider pusulası, giriş bileti, adisyon, serbest meslek makbuzu, reçete ve irsaliyeli fatura gibi ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabilirsiniz. Bursa matbaa ile kaliteli pazarlama ve promosyon ürünleri temin etmek ve etkin baskı tekniklerini tasarımlarınıza uygulamak için iletişime geçebilirsiniz.

https://bursaofsetmatbaa.net/ tasar çizim denli pres konusunda da oldukça kudretli mahsulat vermektedir. BURSA Matbaa’nın baskı konusundaki bu başarısı kullandığı birleşmiş ve kağıt kabilinden malzemelerin birinci sınıf olarak kullanılması ve öbür yandan da edisyon kalitesi yüce son teknoloji makinelerle çalışmasından kaynaklanmaktadır. Verdiği tüm hizmetlerde standardını ortaya koyan ve kalburüstü edisyon işlerinin BURSA’daki hiç adresi olmayı başaran BURSA Matbaa, sizlerle alay malay fikir alışverişinde bulunarak oluşturduğu tasarımları birinci sınıf bir şekilde uygulamaya geçimektedir. İhtiyacınız olan bütün matbaa, promosyon, tasavvur ve reklamcılık işleri için https://bursaofsetmatbaa.net/ adresinden ve bu adreste mevcut bildirişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

BLOKNOT BURSA

Firmaların vazgeçilmezlerinden olan Bloknot Bursa çok bir reklam aracıdır. Firmanızın her zaman kaynak önünde olmasını sağlar.

Ebat, amaç ve yararlanma özellikleriyle değişik standartlarda üretilebilen Bloknot Bursa, firma reklam – lansman – promosyon ürünü olarak önemli bir nokta tutmaktadır. Bloknot Bursa ister reklam amaçlı olsun, ister ise firma içi kullanıma yönelik olsun, şirket tanıtımına ve mesele düzenine avane bir unsurdur.

Bloknot Bursa tatbikî ve makul maliyetinin yani rabıta amacına en hızlı vasıl basılı reklam ürünleridir. firma unvan ve iletişim bilgileri basılı Bloknot Bursa sayesinde yeni potansiyel müşteriler ile dikme kontak kurulması kaçınılmazdır.

Bloknot Bursa üretiminde sonsuz renk basım imkanı mevcuttur. bütün sayfalarda şirket logo, san ve muhabere bilgilerinin kullanılması sebebi ile Bloknot Bursa tüm sayfaları birer kart olarakta son devir sağlayacaktır.

Bloknot Bursa Çeşitleri;

KÜP BLOKNOT BURSA

Adını, en + kamet + faikiyet eşitliğinden alır. murabba ebatlarda, 8 x 8 santimetre – 9 x 9 cm. ve 10 x 10 cm. 1. öz kağıda ofset baskılı olarak üretilir. öte taraftan elastiki tutkal kullanılarak, birarada durması sağlanır. abaşo gerektiğinde karton yahut değişik bir gereç kullanılabilir. firma logosu, tanıtım spotu bulunak ve telefonlar basılarak müşterinizin her an sızı hatırlaması sağlanarak, rakiplerinizden bir hamle önde olmanızı sağlar. (Bakınız Küpnot)

SPİRALLİ BLOKNOT BURSA

Talep edilen ebatlarda ve konu sayısına bakarak ofset edisyon ile şekillendirilen Bloknot Bursa şirket tanıtımı baskılı zir ve yüzey karton kapak, tasar çizim ve basımıda yapıldıktan sonra, spiral ciltleme yöntemiyle, defter şeklinde ciltlenerek istihsal sonuçlandırılır. Kapaklar; 250 – 350 gr bristol, kuşe karton üzerine 1-2-3-4 nitelik ofset baskılı, laminasyonlu, local laklı, gümüş varak yaldızlı yapılabilmektedir.

Mukavva Kapaklı Spiral Cilt;

İhtiyaca ve amaca müteveccih olarak, 170 gr kuşe kâğıdı kağıda 4 renk baskılı olarak üretilen ve donuk – balkı laminasyon kaplanan Bloknot Bursa kapağı, huşunet derecesine bakarak demir rengi mukavvaya taslanarak ast ve giyecek kap olarak kullanılır. kalıcı yıpranmayan, prestijli bir özendirme ürünü olarak spiral kaplı defter şeklinde üretilebilir.

Etiketler:Bursa bloknot, Bloknot Bursa, fiyatları, firmları,

ANTETLİ KAĞIT BURSA

Tüm yazışmalarınızı yapacağınız ve tekliflerinizi yazacağınız, firmanızın profilini müşterileriniz huzurunda yükselten bir evraktır başlıklı kağıt.

Küçük ya da mehabetli yalnız her işletmenin ihtiyacını karşılayan, her güneş en az bir iki sefer kullanılan Antetli Kağıt Bursa şirketlerin kurumsal kimliklerinin ciddi unsurlarındandır. Firmanızın yazışmaları, paha teklifi üzere gönderilerini daha metodik ve hedefe müteveccih iletebilmesi açısından tasarlanmış bir çözümdür.

Antetli Kağıt Bursa standart olarak 21×29.7 cm ölçülerinde, virajsız ve evet zatî kesimli olabilirler. Firmanızın konseptine elverişli olarak altın varak yaldız, lak tahakküm kabil teknikler kullanılabilir.

Vatan basmacılık sizin için kurumsal gereksinimler arasındaki bu elzem ihtiyacınız olan şeyi karşılayacak çözümleri orantılı fiyatlara sunmaktadır.

ANTETLİ KAĞIT BURSA

Kelime anlamı olarak antet bap demektir. Antetli Kağıt Bursa da başlıklı kağıt olarak tanımlanabilir. umumiyetle her çapta şirketlerin poz ve kuruluşların üzerlerinde kendi kurumsal kimliklerini barındıran, varsa belirtke yahut imlek içeren ve haberleşme adreslerinin belli olduğu kağıtlardır. Bir nevi kurumsal hüviyet ya da kart olarak da adlandırılabilirler.

Şirketler büyüklenme kimliklerini, müşterilerine en ruhlu halde ulaştırabilecek Antetli Kağıt Bursaı oluşturup kullanırlar. Amaç; iletilmek istenen mesajın etkinliğini arttırmaktır.

Etiketler:Bursa antetli kağıt, antetli kağıt Bursa

AJANDA BURSA

Kullanımı açısından mebzul koca bir kesime seslenme eden Ajanda Bursa, türleri ile bile her yerde karşılaşılan bir üründür.

Ajanda Bursa, bir hayli kesif güzeşte teamül dünyasında organizasyonu sağlayıcı anayasa taşıdır. Toplantılar, ödemeler, notlar, geziler vb bir yoğun planlamanın sistemli şekilde işlemesi Ajanda Bursa ile şunca daha pratik olacaktır.
Kurumsal üzeri öğesi olarak ise firmanızın logo, belirtke ve iletişim bilgilerinin bulunan olduğu stratejik bir özendirme unsurudur.
Ajanda Bursaın dâhil sayfaları günlük, haftalık, mahiye evet da spesiyal isteklere gereğince basılabilir. spesiyal siparişlerde Ajanda Bursa sayfalarına ilişik olarak reklam muhtevalı sayfalar eklenebilir.
Kağıt kapaklı (mukavva dair sıvama) Ajanda Bursa doyumsuz nitelik ağırlık imkanına sahiptir. başkaca gofre, kısmi lak, selefon ve gümüş varak yaldız uygulamaları ile hücre hitap fail cerrar Ajanda Bursa üretmekte mümkündür.
Deri şümul kapaklı Ajanda Bursa için tekrar serigrafi print ya da yaprak yaldız print teknikleri uygulanabilir.
Ajanda Bursa ihtiyaçlara yönelik ebat, gereç ve şekillerde üretilip sınıflandırılırlar. En kötü bilinen çeşitleri olarak Ajanda Bursa, klasik Ajanda Bursa, spiralli Ajanda Bursa, cep akıl defteri ve mahrem spiralli Ajanda Bursa şeklindedir.

Etiketler: ajanda Bursa, ajanda promosyon, Bursa ajanda, promosyon ajanda

POSTER – AFİŞ BURSA

Reklam ya da propaganda yapmak, bir anons dağıtmak amacıyla halka engelsiz bölgelere asılan ekseri musavver cidar ilanı olarak kullanılan matbu ve baskılı afiş Bursa materyallerdir.

Büyük boyutlu dünya belde afişleri, engel yüzeylerine ve ilan panolarına asılır. bağırsak ev afişleri ise lobi, dükkân ve koridorlarda kullanılmak gibi tasarlanan daha önemsiz boyutlu afişlerdir. dünya uzay afişlerinin izlenme süresi kısadır. Buna karşın, kucak yurt afişleri daha uzun süre incelenebilir. Afişin izlenme süresi, tasar çizim aşamasında dikkate alınması gereken bir kriterdir.

Afiş Bursa üç temel gruba ayrılır:

1) Reklam Afişleri: Bir ürün evet da hizmeti tanıtan afişlerdir. ilkokul sektörde münteşir olarak kullanılırlar: a) Moda, b) Endüstri, C) Kurumsal reklamcılık, d) Basın-Yayın, e) Turizm.

2) Kültürel Afişler: Festival, seminer, sempozyum, balo, konser, sinema, tiyatro, kilim ve spor gibi kültürel etkinlikleri tanıtıcı afişler bu gruba girer.

3) içtimai Afişler: Sağlık, ulaşım, çıplak savunma, trafik, kontekst üzere mevzularda eğitici ve uyarıcı nitelikteki afişlerin yanısıra, politik bir düşünceyi ya da siyasal bir partiyi tanıtıcı afişler ise içtimai afişler grubunda taraf alır.

Etiketler : afiş Bursa, Bursa afiş, dijital matbaa, matbaa Bursa

 

“Gelenekçi bir uğraş olan matbaacılığın, sayısal ortama uyarlanmış edilmesi en rahatsızlık sektörlerden biri olmasına karşın, önümüzdeki 10 sene ortamında oylumlu oranda online sisteme dönüşeceğini öngörüyoruz”
“Yaklaşık 2 senevi AR-GE emek vermesi sonrası hayata geçirdiğimiz bursaofsetmatbaa.net ile faça yüze yürüyen matba Bursa internet ortamına taşıyarak, henüz acul ve konuşu çözümlerle özen veriyoruz”
dijital matbaa

Teknolojik gelişmelerle kendini baştan sona restorasyon sürecine giren matba Bursa sektörünün, bayrağı dijitale devretme uğrunda çabucak ilerlediğini kaydeden bursaofsetmatbaa.net CEO’su Serdar Bey, “Gelenekçi bir iş olan matbaacılığın, dijitalortama adapte edilmesi en zor sektörlerden biri olmasına karşın, önümüzdeki 10 sene içre baştan sona online sisteme dönüşeceğini öngörüyoruz” dedi.

Serdar Bey, Türkiye’de web to çıktı sisteminin yaygınlaşmasında önder olarak takribî 4 yıldan bu yana genel ağ üzerinden görev veren bursaofsetmatbaa.net nın hem kullanıcı hem de sektörden oldukça eke rabıta gördüğünü belirtti. Bu ilgi ile matbaa Bursa sektörünün geleceğine üstüne bilgileri tetkik olanağı bulduklarını söyleyiş eden matba Bursa kadar uygun görüşmelerle planlı bir mesleğin, doğru geçmişe kadar sayısal ortama taşınmasının imkansız kabilinden göründüğünü bildirdi.

Web toPrint (W2P) sisteminin tüketici ve üretici için avantajların altını çizen bursaofsetmatbaa.net, “Bir kartvizit için da olsa kullanıcı istediği ürüne erişebilmek için matbaa ya tüketilmek zorunda kalabiliyor. bilhassa Anadolu’da canlı insanlar için bu gereksinimlerini kolaylıkla karşılayabilmek rahatsızlık oluyor. Büyükşehirlere ve uzun yollara razı başlamak yerinde kalabiliyorlar. Bu konum sırf bitiren için değil tıpkısı zamanda talep edilen ürüne pürüzsüz ulaşma çabasında olan bir matbaacı zarfında bildirişim açısından hayli dayanıklı bir süreç. Klasik matbaa anlayışı güvenilir bir masraf ve hengâm kaybı olsa da işler yakın zamana derece bu şekilde yürüyordu. çabucak değişen teknoloji bilgisayar kullanımındaki artım ile matbaa sektörü bile kendini yenilemeye başladı” dedi.

Avrupa ve ABD’de matbaa dijitale dönüştüğünü Türkiye’de de önümüzdeki 5 yıl süresince dönüşümün hızlanacağını söylem eden bursaofsetmatbaa.net, 10 senenin nihayetinde da yetişkin oranda online sisteme dönüşeceğini öngördüklerini belirtti.

“Binde 5 kusur oranı ile ilerliyoruz”

W2P sisteminin muhabere ve erişim rahatlığı sağlamasının doğrusu keşik zamandan da kar ettirdiğini vurgulayan Serdar Beybursaofsetmatbaa.net için 2 yıla benzeyen sürdürülen AR-GE emekleri yardımıyla henüz hovarda ve kısaltarak periyodik çözümler ürettiklerini belirtti.

Serdar Bey, şunları söyledi:

Online matbaa kurgumuz sayesinde klasik matbaalardan 3’te 1 oranında kısaca sürede işleri çözüyoruz. uygun matbaa bir işi 10 günde doğrulama ediyorsa, tığ bursaofsetmatbaa.net’ da 3 günde doğrulama ediyoruz. Süreyi kısaltırken mümkün tüm kusur ihtimallerini bile minimuma kapamak için çalışıyoruz. Kullanıcılarımızın verdiği siparişin teltiksiz teslim edilebilmesi için farklı kontrolör departmanları kurduk. Birinin gözden kaçırdığı hatayı, ötekisi yakalıyor. Siparişe müstenit bir istihsal bandına malik olmamıza karşın, binde 5 suç payıyla yolumuza devam ediyoruz.”

bursaofsetmatbaa.net, içinde mevcut bütün ürünlere tasar çizimci ve grafikerlerimiz yeni yüzler kazandırarak kendi ürünleri haline getirebiliyor. sutaş anda 140 grafikerimizin içinde kendi tasarımlarını sattığı sayfamız var. Sistemimizde planladığımız yeniliklerle bu kişiye zatî sayfalar mağazalar haline dönüştürülüp satışa açılacak. yalnızca grafikerler değil dernek, kulüp kadar topluluklar kendi ürünlerini matbuu.com üzerinden mağazalarında sergileyip satabilecekler.”

PROMOSYON BURSA NEDİR?

Firmaların tanıtımlarını ika etmek ve adlarını carlamak için uyguladıkları mütenevvi yöntemler var. Bunlardan biri de kuvvetli reklam araçları kullanarak reklam yapmak. Firmaların kendi reklamlarını üretmek için önceden dağıttığı ürünlerin özendirme bulunduğunu biliriz. şirket olarak dağıttığınız özendirme ürünü hakkınızda azca da olsa bir mütalaa oluşturur ve bu sayede reklamınız meful olur. Promosyon Bursa Nedir; Promosyon Bursa ürünleri dağıtarak meydana getirilen reklam ise, mahsusen müşterilerin hoşuna giden reklam şekillerinden biridir zira Promosyon Bursa üzere verilen önemsiz ebatlardaki hamiş defterleri, bitmeyen kalemler birlikte insanların işlerine yaradığı için firmaların dağıttığı Promosyon Bursa severek kullanılan yüksek reklam araçlarından biridir.

PROMOSYON BURSA ÜRÜNLERİYLE REKLAMINIZI YAPIN

Birçok firma, billboardlarda herkesin görebileceği şekilde markasının adını yazarak duyurmaya ve ayrım edilmeye çalışır. fakat firmanın adının durum almış olduğu kalem, çanta, tişört üzere mahsulat üstüne firma bayağı yazılarak dağıtılan Promosyon Bursa  insanoğlu gezen birere reklam araçlarına dönüşür ve elan patetik bir tanıtım gerçekleştirilmiş olur. insanlar alış alışveriş yaparken seçim yapmalarında en önemli olan aktif kredi duygusudur. marka olarak insanların size itimat duymasını sağlamanız gerekir. marka olarakdağıtacağınız özendirme ürünlerini kullanan insanlarda firmanızın adını milimi milimine öğür olurlar ve bu da kişilerde emniyet duygusunun oluşmasına niye olur. kısaca özendirme nedir, ürünleri dağıtarak insanların size cesaret duymasını algısal olarak büyük oranda sağlayabilirsiniz. Bu da sizin daha mebzul yeğleme edilmenize münasebet olur.

PROMOSYON BURSA NE OLMALI?

Promosyon Bursa amacının markanızın adını duyurmak ve akılda kalmasını tedarik etmek olduğu için ne tur bir Promosyon Bursa olacağına markanızın gaye kitlesini düşünerek karar vermelisiniz. Örneğin, en bir hayli öğrencilere ve okuryazar ve çalışan insanlara özen veriyorsanız özendirme olarak tür veya önemsiz ebatlara sahip hamiş defterleri verebilir ve Promosyon Bursa amacına kolayca ulaşabilir ve bu sayede de markanızın reklamınızı keskin bir şekilde yapabilirsiniz. evet da elan hayli bayanların nispet göstereceği mahsulat pazarlıyorsanız, pazar çantası kadar ürünleri bile Promosyon Bursa olarak düşünebilirsiniz. Promosyon Bursaun hatırlı bir reklam vasıta olduğundan ötürü bayağı pıtrak ve tercih edilebilir özendirme ürünlerini yeğleme etmeniz, markanız yerine yapacağınız iyi bir reklam adımı olacaktır. Nedir Promosyon Bursa

 

BURSA FATURA BASKI – FATURA BASKI BURSA

Bursa fatura Baskı ve Fatura Baskı Bursa için Bursa’da Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Matba Bursa Fatura basımı isteğe bağlı olarak istenilen ölçülerde yapılabilir.Matba Bursa Çoğu zaman, Büyük boy satmaca ebatı 20×28 santimetre, küçük boy Fatura ebatı 20×14 santimetre dir kopya sayısı satın alan isteğine nazaran 2*3*4 olabilir.

BURSA FATURA BASKI

Fatura’da Maliye Bakanlığının belirttiği bazı şartlar haricinde renkler ve yerleşimde taleplerinize göre değişimler yapılabilir.

Fatura Bursa maliye anlaşmalı matba Bursa da Fatura, sevk irsaliyesi, gider makbuzu, adisyon, vb ürünlerde matba Bursa olarak hizmet vermektedir.

BURSA FATURA BASKI

Maliye, Bursa Matbaa ile anlaşmalı yapması ve Resmi evrakların basımına izin vermesi için ilk olarak müraacatta bulunan Basımevi’nın Makina teşkilatının kafi bulunması, özgeçmişinde sabıka bulunmaması benzer biçimde özellikler istemekle birlikte Matbaalar dan belli bir oranda güvence mektubu, yada nakit para blokesi alır ve kriterlere uyması halinde her ilin Matbaacılar odası tarafınca verilen Yeterlilik Belgesi ile beraber anlaşmalı evrak basımına izin verir.

Antak kalma meydana getirilen Matbaa yada Matbaalar belirli bir Sıra / Seri Numaralarını takip ederek resmi evrak basımını gerçekleştirebilir ve yalnız bulunmuş olduğu il ve ilçelerine resmi evrak basabilir. 

Basılı evraklar üstünde bulunmuş olduğu il kodu olan 06 yer verilmiştir. Bu il kodunun haricinde Anlaşmalı Belge basımı yapması 

imkansız, çoğaltamaz. Maliye anlaşmalı Matbaa haricinde kalan Matbaalar Maliye ile anlaşmalı evrak basamaz.
Günümüzde firmaların ve bir bir sürü resmi müesseselerin ihitiyaç duyduğu resmi evrakların üretildiği yerler yalnızca maliye ile anlaşmalı meydana gelen görevli levha matbaalarca yapılmaktadır.Levhanın bulunamadığı matbaalar aracılığıyla çıkarılan evraklar yasalarca zor hüküm sorumluluğu yüklemektedir bununla beraber alıcı tarafından da bir sürü tehlikesi bulunmaktadır.Güvenliğinize hakikaten ehemmiyet veriyorsanız resmi evraklarınızın basımını tanıtım matbaacılık benzeri maliye ile anlaşmalı matbaalarda yaptırmanız yarar vardır.

Maliye, Fatura Bursa ile protokol yapması ve resmi evrakların basımına müsaade vermesi amaçlı öncelikle müraacatta yer alan matbaa’nın makina örgütünün yeteri kadar yer alması, özgeçmişinde sabıka bulunmaması benzeri özellikler istemekle beraber matbaalar’dan belli bir miktarda güvence mektubu, ya da nakit ücret blokesi alır.Kriterlere uyması şeklinde her ilin matbaacılar odası aracılığıyla verilen yeterlilik vesikası ile beraber maliye anlaşmalı matbaaya evrak basımına müsaade verir. 

BURSA KURUMSAL KİMLİK VE KURUMSAL KİMLİK BURSA

Bursa Kurumsal kimlik Bursa firmanın ollazsa olmazları arasındadır ve kurumsal çalışmalar arasında önd,celikle logo tasarımı gelmektedir müşteri logo onayı verdikten sonra firmaya ayit kartvizit antetli kağıt zarf sunum dosyası vb ürünler hazırlanmaktadır sektörel varlığını oluşturmak, güçlendirmek ve rakiplerinden ayrılmasını sağlamak için en önemli unsurdur.

BURSA KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik  çalışması, bir firmanın öncelikle adının belleklere yerleşmesini ve firmanın imajını en kısa yoldan hedef kitlesine ulaşmasını sağlar. Rakiplerinden ayrıldığı pozitif yönlerini ortaya çıkarırken; kalite, güven ve sağlamlık gibi olumlu özelliklerinin ilk izlenimlerini verir.

Kurumsal kimliğin en önemli yapı taşı logo tasarımıdır. Bu nedenle logo (amblem, logo veya logotype) tasarlanırken uygulama alanları çok iyi düşünülmeli, teknik olanaklar göz önünde bulundurulup her alanda tutarlı bir şekilde uygulanabilirliği hesaplanmış olmalıdır. 

Tutarlılık kurumsal kimlik çalışması için en önemli unsurlardan biridir. Kurumsal kimlik; uygulanacağı tüm alanlar, bu alanların teknik koşulları ve olanakları göz önüne alınarak tasarlanmalıdır. Farklı alanlarda farklı özellikler gösterecek renk, form veya malzeme seçimleri kurumsal kimliğin tutarlılığına zarar verir.

Bursa Matbaacılık uzman tasarım ekibi, teknik kadrosu ve deneyimleriyle bir çok saygın firmaya kurumsal kimlik çalışması yaptı ve yapmaya devam ediyor.

Kurumsal kimlik için gerekli en önemli unsurların başında renk kullanımı gelir. Renk için gerekli bazı kısa bilgiler Tüketicinin algısal örgütlemelerine yardımcı olmak üzere kullanılan renk tercihleri; uzun bir geçmişten günümüze uzanan süreçte farklı özellikler, durumlar ve hareketlerle özdeş hale gelmiştir.

Kırmızı: Kırmızı iştah açıcı bir renktir. O yüzden dünyadaki gıda firmalarının çoğu logosunda kırmızıyı kullanır. Bu renk, tansiyonu yükseltir, kan akışını hızlandırır, sıcaklık, sevgi, tehlike, dikkat, erkeklik gibi kavramlarla bağdaştırılır.

Yeşil: Dinlendirici, huzur, denge ve güven verici bir renktir. Bu nedenle bankalar logolarında genelde bu rengi kullanırlar. Hastanelerde ameliyat giysilerinin yeşil renkte olması rahatlatıcı özelliğinden dolayıdır!.. Yeşil, yaratıcılığı körükler. Sürekli bakıldığı zaman gözü yormaz ve çalışma kolaylığı sağlar. Yeşil alanda insanların daha az mide rahatsızlığı çektiği saptanmıştır, Açık yeşil tondaki renkler doğuş ve hayatiyet hissini uyandırır; tabiat, barış, tazelik, gençlik, hayat, dinlendirme, büyümeyle ilişkilidir.

Siyah: Gücü, lüksü ve tutkuyu temsil eder. Türkiye’de ve batıda matem, Japonya’da ise mutluluk rengidir. Fonda kullanılırsa karamsarlığı çağrıştırır. Işığı yokeder. Konsantrasyonu en fazla sağlayan renktir. Einstein konsantre olabilmek için perdeleri siyah, gün ışığı olmayan odaları tercih ederdi.

Mavi: Enginlik ve derinliğin rengidir. Sessizlik ve rahatlık telkin etmesi nedeniyle dinlendirici ve aynı zamanda da lider bir renktir. Düşünmeye, karar vermeye, yaratıcı fikirlerin doğmasına yardımcı olur. Açık tonları sınırsız ve sonsuzluk duygusunu uyandırır. Duvarları mavi olan okullarda çocukların daha az yaramazlık yaptığı saptanmıştır. Hastanelerin, koridor ve odalarının açık maviye boyanması bu sebeple doğrudan ilişkilidir. Gökyüzü, sonsuzluk, soğukluk, gece, pasiflik, dişilik gibi çağrışımları vardır.

Lacivert: Kozmik renk olarak kabul edilir. Sonsuzluğu, otoriteyi, verimliliği simgeler. O yüzden dünyadaki firmaların yarıdan fazlası logolarında lacivert! kullanır. Hilton logosunu laciverte çevirirken insanların kafasında büyük kuruluş imaji yaratmak istemiştir.

Mor: Asaletin, imparatorluğun rengidir. Nevrotik duyguları açığa çıkardığı için insanların bilinçaltını korkuttuğu saptanmıştır.

Sarı: Dikkat çekiciliğin sembolü bir renktir. Trafik ışıklarında, ikaz levhalarının zeminlerinde bu renk kullanılır. Aynı zamanda tehlikenin de simgesidir. Doğada sarı/siyah olan bütün hayvan ve bitki türleri istisnalar da olsa zehirli ve saldırgandır. Geçiciliği temsil eder, o yüzden dünyada taksi renkleri sarıdır, geçici olduğu bilinsin diye. Araba kiralama şirketleri de sarıyı kullanır, çünkü müşterilerine aldığınız şey geçicidir, lütfen geri getirin demek isterler. Sarı rengi bu özelliğinden dolayı bankalar kullanmak istemez, çünkü paranın geçici değil kalıcı olmasını isterler. Bunun istisnası olarak Vakıfbank’ı görebiliyoruz. Aynı zamanda da güneş, olgunluk, ışık, tatille ilişkilidir.

Beyaz: Beyaz, gelinlik rengi olmasından da görüleceği gibi, saflığın rengidir, istikrari, devamlılığı, temizliği simgeler. Politikacılar temiz, dürüst izlenimi vermek istediklerinden dolayı beyazı pek severler.

Kahverengi: İnsanın hareketlerini hızlandırır. Bu yüzden fastfood restoranları iç mekanlarında kahverengi kullanılır. Yapılan bilimsel araştırmalarda kahverenginin insanlar üzerinde negatif bir etkisi olduğu kanıtlanmıştır. Bu renkte tasarlanmış mağaza ve işyerlerinde insanlar çok fazla kalmak istemezken, beyaz tonlarıyla tefriş edilmiş mağaza ve işyerlerinde daha fazla vakit geçirmek istedikleri, daha rahat ettikleri bilinmektedir. Bu nedenle işgörüşmelerine giden kişilerin kahverengi giymemeleri tavsiye edilir.

Koyu Kırmızı: Esrarengiz, egzotik, ciddiyet ifade eder.

Açık Mavi, Pembe, Soluk kırmızı ve diğer pastel tonların, annelik, dişilik, çocuk maması ve şefkat duygusunu çağrıştırdığı saptanmıştır.

BURSA ZARF BASKI VE ZARF BASKI BURSA

Bursa Zarf Baskı, Zarf Baskı Bursa, Diplomat Zarf, Buklet Zarf, Pencereli Zarf, Torba Zarf, olarak da anılan , resmi ve kurumsal yazışmalara yönelik kullanılan, kurumsal kimliğin vazgeçilmez öğesidir

Günümüz teknolojilerine rağmen gerek ihaleler gerek ise şirket içerisinde yazışmalar gibi kulanılan Bursa Zarf kurumsallaşma yolunda ilerliyen firmaların vaz geçilmezidir bu zarflar davetiye sektöründede kulanılmaktadır standart zarf ve özel kesimli Bursa Zarf Baskı olarak üretimi mevcuttur.

BURSA ZARF BASKI

Dış ilişkiler uzmanı zarflar ve evet poşet zarflar üzerinde firmanızın logosunu taşıyarak markanıza yer katar.
Posta yada kargo ile göndereceğiniz bütün dökümanları bu zarflar ile gönderebilir üzerlerine istediğiniz baskıyı yapabilirsiniz.
Yapıştırma konusunda turfa yöntem tutkallı Bursa Zarf Baskı değildir, silikonlu modellerde kağıtı soyar düver yapıştırırsınız.
Fatura irsaliye kabilinden matbaa Bursa materyallerin günümüz şartlarında bundan sonra baskılı diplomat belirteç yahut baskılı torba belirteç ile gittiğini biliyorsunuz.

Bursa Zarf Baskı kap direk şirket haricinde orjinal renklerinizde, . hesaplı olması açısından uslu nitelik yağız edisyon tavsiye ederiz.

ZARF BASKI BURSA

Kullanılan Kağıt Cinsleri; (Detaylar için >>)
Standart I maya 80 gr – 90 gr – 110 gr ve 120 gr yeğleme edilmektedir.

Fantazi Kağıtların (düz, üstü dokulu yahut desenli kağıt) görüntüsü ve kalitesi daha yüksektir. ancak maliyeti koca olduğundan içli ve ciddi yazışmalarda yönetmek için tercih edilebilir.

Zarf Baskılarında kullanılan extra işcilikler özellikleri;

Varak pres (altın-gümş yaldız)
Bölgesel şaşaa spesiyal Kesim

Özel Tasarımlı kap üretimimiz mevcuttur.

ZARF BASKI BURSA

Birçok şirketin kurumsallık yarışına girdiği iş dünyasında, firmalar olabilecek her bölgede bizzat isimlerinin duyulması ve bizzat varlıklarının hatırlanması gayretine girdiler. Bu çabaların sonucu olarak da bizzat kendilerini bilhassa dış yazışmalarında ve firma dışı işlerinde kullandıkları her çeşitli materyale bizzat kendilerini temsil edecek bir tür imzasını atmakta buldular.

İlk olarak antetli kağıtlar, hem bir posta hem bir de eposta yöntemiyle yapılmış olan her çeşitli iletişimde firma içi ve dışarısında kullanılmaya başlandı. Fakat şirketin logosu, ismi ve yol tarifi bilgilerini üstlerinde bulunduran antetli kağıtlar gittikleri zarf içinden çıkarılana civarı istenen tesiri veremiyordu. Bunun çözümü olarak firmalar Bursa Zarf Baskı dediğimiz zarfları kullanmaya başladılar.

Bursa Zarf Baskı şirketlerin firma içi veya dışı resmi yazışmalarında kullandıkları zarf versiyonu olmaya başlismi. Aynı antetli kağıtlarda meydana geldiği benzeri firmalar diplomat zarfların üzerlerine de bizzat logolarını veya yol tarifi bilgilerini üstelik şayet var ise sloganlarını bastırabiliyorlar. Bu da şirketlerin yaptığı yazışmaların ayrı bir resmiyet ve kurumsallık kazanmasına ne sebeple oluyor.

BURSA ZARF BASKI

Diplomat zarflar firmalar aracılığıyla 4 çeşitli model biçimde seçim edilebiliyorlar. Bu modellerden ilki düz model. Düz model diplomat zarflar klasik bir Bursa Zarf Baskı halinde olup üstünde şirketin bilgilerinin ve logosunun yer aldığı modellerdir. Kullanıldığında, müşterilerin gözünde hem bir klasikliğinden ödün vermeyen hem bir de kullanımıyla yepyeni trendlere ayak uyduran bir firma izlenimi çizebilir. Öbür bir model ise pencereli model olarak geçer. Bu tip Bursa Zarf Baskı ise çoğalış evlerimiz önünde görmeye alışık olduğumuz ve çoğunlukla bankalar aracılığıyla seçim edilen Bursa Zarf Baskıdır.. Bu zarflar, içerisindeki evrakın kime ilişkin meydana geldiği bilgisinin görünmesine müsaade verdiği amaçlı kullanışlıdırlar. Bununla Birlikte bu modellere ayrıyeten tercihe yönelik diplomat zarflar normal tutkallı veya silikon bantlı halinde 2 yarısı modelde kullanılabilirler.

ZARF BASKI BURSA

Firmaların yazışmalarında bu tip diplomat zarfları seçmesi firma tarafından da sıkı olacaktır. Bunun nedenlerinden ilki, yazışmalarda diplomat zarflar kullanıldığında, bu yazışmalara ek olarak resmi bir gökyüzü vererek müşteriye bizzat amaçlı özenildiği izlenimi verecektir. Bu vaziyette şirketin alıcı gözünde prestijinin artmasını sağlar.

Bir öbür konu ise, müesseseler arası resmi yazışmalarda bu zarfların kullanılması firmalara çok ek olarak müessesesel bir gökyüzü katacaktır. Bu da karşılıklı olarak hürmet ve saygınlığın artmasına ne sebeple olacaktır ki şuanki iş dünyasında saygınlığın tartışılmaz yeri ve ehemmiyeti düşünüldüğünde çok minik birer detay benzeri görünseler de diplomat zarfların kullanılması çok avantajlı olacaktır

Aynı sürede diplomat zarflar üstlerinde şirketlerin kendilerince tasarladıkları bizzat logo ve yol tarifi bilgilerini bulundurduklarından her firma amaçlı farklıdır. Bu nedenle bu tür zarfların tüketimi firmalara çeşitlilik kazandırmış olur.

Farklı tasarımlarla zenginleştirilmiş Bursa Zarf Baskı müşterilerin firmalara bakış açılarını da çok etkilemektedirler. Alıcılar farkında olsun veya olmasınlar kendilerine özel olarak sevk edilen bu zarfları artık açmadan nereden geldiklerini hatırlayabileceklerdir. Bu da rastgele bir gereksinim hemen şirketlerin müşterilerin aklına gelmesinde kolaylık sağlayacaktır.

Sonuç olarak diplomat zarflar hem bir şirketlerin kurumsallığının bir simgesi olarak görülmekte hem bir de şirketlerin resmi müessesesel yapılarına bir katkı sağlamaktalar. Bununla Birlikte hitap ettikleri bireylerin bizzat kendilerini özel hissetmelerine ne sebeple olarak, şirketlerin çok ek olarak akılda daimi olmasını da kolaylaştırırlar.

BURSA KATALOG BASKI, KATALOG BASKI BURSA

Bursa Katalog Baskı, Katalog Baskı Bursa Tanıtım materyallerinden en çok kullanılanlarından biri de kataloglardır. Kataloglar tanıtımın da ötesinde kullanıcının işini kolaylaştırma görevini de üstlenir.

Bursa Katalog Grafik tasarımı firmanın Genel anlamda kendini ve firma bilgilerini veya hizmetleri içeren Kataloglar içerdiği konuya, amaçlanan hizmete ve kullanılacağı yere göre çeşitlilik gösterir. Kimi katalog tasarımları kitap şeklinde hazırlanırken, kimi tasarımlar kartela şeklinde veya fişler şeklinde yapılabilir.

Kullanıcı açısından katalog tasarımı uygunluk göstermelidir. Örneğin bir kumaş firmasının kataloğunu kullanan kişinin kumaşın kalınlığını, yumuşaklığını anlayabilmesi için elinde kumaş örneklerini içeren bir katalog olması daha uygun olacaktır. Bir başka örnek vermek gerekirse bir boya firmasının kataloğu eğer kartela formatında hazırlanırsa, kullanıcı, boya örneklerini -kullanılacağı ortama göre- başka renklerle daha rahat karşılaştırabilir.

BURSA KATALOG BASKI

Tüm bu özelliklerinden dolayı katalog baskı tasarımları en kapsamlı uygulamaları gerektirir. Bazen Bursa ofset baskı teknikleri, bazen tipo veya serigrafi baskı tekniklerine göre hazırlanması gerekir. Baskı tekniklerinin yanı sıra çeşitli uygulamalar da (selofan, sıvama, özel kesim, katlama, yapıştırma, zımba, dikiş gibi mücellit işleri) beraberinde kullanılabilir.

Bütün bu çalışmayı gerçekleştirmek ise uzman bir ekip gerektirir. Bursa Matbaa ekibi, hem yaratıcı çözümler üretmek hem de kapsamlı uygulamalar gerçekleştirmek için deneyim ve becerilerine güvenmektedir.

Firmanızın mahsulleri veya hizmet verdiğiniz sahalar ile ilgili detaylı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en çabuk karayolu prof bir katalog sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne ortaya çıkarmak istediklerinizi detaylı bir şekilde analiz imkanı sunan katalog stress, hem bir kendinizi tam olarak bir şekilde anlatma, müessesesel kimliğinizi öne emisyon işlevi görür hem bir de müşterinizin gereksinim duyduğu verileri az ve öz bir şekilde sunar. Katalog stress sahibi olmanız firmanız amaçlı mühimdir nedeni ise, sebep alıcı ziyaretlerinde, gerekse ofisinize iştirak eden ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu basılı yayınlar, firmanızın ön yüzüdür.

KATALOG BASKI BURSA

Bidolubaski.com, örgütlü matbaa profesyonelliği ile hizmet verirken, müessesesel ihtiyaçlarınızı çabuk ve pratik bir şekilde giderebilmenize imkân imkanı sunan kalifiye ve çabuk online matbaa hizmetini de aynı zamanda sunar. İstediğiniz sayfa sayısına yönelik katalog seçiminizi yaptıktan ve adedi tespit ettikten hemen ardından Bidolubaski.com üzerinden baskıya hazırlıklı olan katalog tasarımınızı bize iletmeniz yeteri civarı. Online katalog siparişinizi oluşturmanız bu civarı pratik.

Katalog Bastırmadan Öncesinde Nelere Uyarı Etmeli?

Bursa Katalog Baskı dizayn mertebesine geldiğinizde yabancı şirketlerin kataloglarını inceleyerek misal tasarımlar ile ilgili düşünce sahibi olabilirsiniz. Bilhassa rakip firmalarınızın kataloglarını incelemek, öne çıkarmanız veya farklılaşmanız gerekli olan noktaları fark etmenize imkân imkanı sağlar.
Bursa Katalog Baskı tasarımlarınızı yaparken müessesesel kimliğinizle uyumlu bir çizgide ilerlemeye çaba edin.
Bursa Katalog Baskı ürün gamınızı tam anlamıyla yansıtıp yansıtmadığından güvenilir olun.
Müşterilerinizin öncelikli olarak gereksinim duyduğu verileri öne çıkarın.
Müşterilerinizin belli dönemlerde başka gereksinimleri meydana geldiğini göz önünde tutarak sezon trendlerine uyumlu bir Bursa Katalog Baskı hazırlayın. Tüm ürün ve hizmetleriniz amaçlı tek bir katalog hazırlamak mahaline, her sezona özel kataloglar hazırlayarak daha detaylı bilgiye yer verebilirsiniz.
Bursa Katalog Baskı fotoğraf ve grafiklerle desteklemeniz, daha doyurucu bir bilgi akışı sağlamanıza ve ürünlerinizin alıcılar aracılığıyla daha huzurlu anlaşılmasına destekçi olabilir.
Bursa Katalog Baskı matbaaların grafik dizayn departmanları veya profosyonel reklam ajanslarının yapacağı grafik dizayn çalışmaları ardından kataloğun teknik özelliklerine yönelik seçilecek en uyumlu matbaa makinalarınca yapılmalıdır. Katalog Baskı Bursa akıbete gerçek ulaşabilmek yerine seçimlerin inşa edilmesi esnasında ivedî etmeden, araştırarak davranmakta yarar görülmektedir. Son senelere civarı katalog basım durumu bir materyal olarak revaçtaydı. Teknolojinin ilerlemesiyle beraber son zamanlarda web ortamında veya farklı medyalar vasıtasıyla da sunumu olası duruma geldiğinden basılı haline olan talepte bir azalma meydana gelmiştir. Katalog Baskı Bursa fakat tekrardan de en pek tercih biçimi olmaya aynı ritimde devam ediyor. Katalog baskı esnasında kullanılacak basım renklerinin sayısına yönelik tek rengarenk makinalar veya iki rengarenk makinalarca yapılabildiği benzeri tamamıyla rengarenk bir katalog basımı amaçlı 4 rengarenk matbaa makinaları tercih edilmelidir. Evrensel olarak fotoğraf veya türünden rengarenk görseller içerir bir tanıtım ürünü olması nedeni ile katalog baskısı daha bir sürü 4 rengarenk makinalar faydalanılarak yapılmaktadır. Imaj bakımından tam olarak ve dekoratif bir katalog basımı amaçlı önce güzel bir grafik dizayn çalışmasının inşa edilmesi konusu üstünde durulmalıdır. Bu çalışmalardan sonraki adımlar ise gerçek makine seçimi ve gerçek katalog stress tekniklerinin kullanımıyla alakalıdır. Katalog baskısı kalifiye, işçiliği dikkatli, grafik çalışması üst seviye olan bir iş ile fakat oldukça başarılı bir akıbete erişmek olası olabilmektedir. Hiç şüphesiz bütünün parçalarını yaratan adımlar olması nedeni ile bahsedilen bu aşamaların tümünde aynı hassasiyetin gösterilmesi ile kataloğun toplamında kalitesi meydana çıkmaktadır.

Katalog Baskı Bursa bitirdikten hemen ardından ki aşama katalog ciltleme aşamasıdır.

-Tel Dikişli
-Omega Dikişli

-İplik Dikişli

-Spiralli

Amerikan

Katalog Baskı Bursa hemen ardından kaliteyi, şıklığı ve profosyonel görünümü seven müşterilerimiz amaçlı extra katalog işçilikleri;

-Laminasyon
– Evrensel veya lokal lak

Gofre (kabartma)

Varak stress (altın, gümüş )

-Vernik

Özel Kesimi

Neden Bursa Matbaa ?

1-Yapılacak tasarımda Bursa grafik tasarımı yer almasını istediğiniz bilgileri (isim adres, logo ..) e- mail ile bize gönderiyorsunuz.

2-Size birkaç alternatifli tasarımı hazırlayıp seçiminiz için size dönüyoruz.

3-Beğendiğiniz bir tasarımı Bursa matbaa olarak onaylıyor veya tekrar düzeltmeler talep ediyorsunuz.

4-Onayladığınız işin ödemesini yapıyorsunuz. Ödeme dahil buraya kadar bütün işlemler söylemeye gerek yok çağın kolaylığı internet üzerinden.

5-Onayladığınız ve ödemesini yaptığınız işiniz, işin türüne göre sitemizde belirtilen sürede, basılıp hazır ediliyor.

6-İşiniz kargo Bursa katolog, Bursa broşür, Bursa kartvizit vb. ile adresinize gönderiliyor.

Yukarda belirtilenler genel iş akışıdır. E-mail yazışmaları yerine MSN'e eklenip anında karşılıklı yazışarak tasarım yaptırmak veya büromuza uğrayıp tasarımı yüz yüze hazırlamak da mümkündür.

Sizin Sorumluluğunuz: Yaptırdığınız işteki bilgilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Lütfen bu noktaya iyi dikkat ediniz. Bize telefon numaralarınızı doğru verdiniz, fakat biz tasarım yaparken yanlışlık oluştu. Telefonun doğrusunu bilmediğimiz için yanlışlık oluştuğunu fark edemiyoruz. Veya, gönderdiğiniz bilgileri kopyala yapıştır yöntemi ile aynen alıyoruz. Siz belirgin bir yanlışlık yaptınız diyelim. Tasarım yaparken içeriğe dikkat edemediğimizden yazdığınız yanlışlık tasarıma aynen yansıyacaktır. Yapılan tasarımlar, baskıya verilmeden önce onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerekir. Onay alınıp iş basıldıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilemez. Yeniden bastırmak için işin tam ücretini yeniden ödemeniz gerekir.

Bilgisayar monitörlerinin renk ölçümleme farklılıkları nedeni ile oluşabilecek kalite kayıpları www.bursaofsetmatbaa.net 'un sorumluluğunda değildir. Gönderilecek dosyaların baskıya uygun biçimde CMYK renk formatında hazırlanması ve uygun Grafik Dosya Formatında kayıt edilmiş olması, müşterilerimizin sorumluluğundadır. BURSA MATBAA gönderilen dosyaların müşteriye ait olduğunu kabul eder ve sadece müşterinin isteği doğrultusunda baskıda kullanılmasını sağlar.

Ahlak dışı, müstehcen işler basılmaz. Bizim bilip bilemediğimiz yasa dışı, isim, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. Basılan işlerin içeriğinden dolayı www.bursaofsetmatbaa.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. BURSA MATBAA uygun görmediği işleri basmama hakkını saklı tutmaktadır.

Bizim sorumluluğumuz: Baskı hatalarından veya bozuk baskıdan BURSA MATBAA sorumludur. Böyle durumlarda, her hangi bir ek ücret ödemeniz söz konusu olmadan işiniz yeniden basılır.

Bursa Matbaa

 

Bursa matbaa hizmetlerimizden online olarak hizmet alabilirsiniz. Eğer grafik çalışmanız hazır ise adresine gönderim yapabilirsiniz. Matbaa Bursa kelimesi ile kaliteyi yan yana getiriyor cebinizi yakmıyoruz.  Bursa matbaa hizmetleri alanında kendini kanıtlamış firmamız sizleri bekliyor.

Bursa matbaa en gelişmiş baskı teknikleri ve pazarlama-promosyon ürünleri ile sizlere hizmet vermektedir. Yenilenen ve gelişen baskı tekniklerini takip ederek çalışan dinamik ekibi ile Bursa matbaa’dan kurumsal kimliği yansıtan tüm ofis ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Geniş hizmet yelpazesi ile ürün kalitesi konularında taviz vermeden çalışmalarını sürdüren Bursa matbaa merkezimizde fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu ve kartvizit gibi temel ihtiyaçlarınızı kolaylıkla edinebilirsiniz.

Her geçen gün pazarlama ve promosyon sektörünün hizmet ağı genişlemektedir. Çalışma alanlarının çeşitlenmesi pazarlama ve promosyon ürünlerinin rağbet görmesini sağlamıştır. Çünkü bu ürünler müşteri bazlı değerlendirme yapıldığında marka algısı yaratan ve bilinirlik oluşturan ürünlerdir. Firmanız adına üretilmesini istediğiniz tüm ürünler Bursa matbaa merkezi üzerinden tasarım ekibi ile düzenlenir ve basıma-üretime hazırlanır. Profesyonel şekilde çalışan ve yaratıcı promosyon- pazarlama ürünleriyle sektöründe öncü olan Pacci Reklam ile ürünleriniz 1. kalite baskı malzemeleri ile hazırlanır. Üretimi sağlanan tüm ürünler sizlere katılacağınız toplantı, seminer ya da fuar etkinliklerinde markanızı tanıtmanızı ve bir algı oluşturmanızı sağlayacaktır.

Çalışma hayatında yapılan işin süreci ve bunun sonucunda ortaya çıkan ürünün kalitesi oldukça önemlidir. Pacci Reklam olarak hayata geçirmek istediğiniz pazarlama ve promosyon ürünlerinizi en hızlı ve kaliteli şekilde üretmekteyiz. Bursa matbaa merkezimiz ile tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılamak adına özenle çalışıyoruz. Baskı teknolojilerini takip ederek sizleri yenilikler ile buluşturuyoruz.

Bursa matbaa merkezimiz sizlere anlaşmalı matbaa hizmeti de sunuyor. Bu sayede işleriniz sizi tamamen tanıyan profesyonel bir ekip tarafından tasarlanmış oluyor. Pazarlama ve promosyon ürünleri hakkındaki sorularınız ve bilgilendirme süreci ile ilgili bizlerle iletişime geçebilirsiniz

 

Bursa Matbaa

Bursa Matbaa, günümüzün en önemli teknolojik gelişimi arasında yer alan baskı yöntemlerini profesyonel şekilde sunmaktadır. Bir çok baskılı ürün grubunda en kaliteli malzemeler ile farkını ortaya koyan Bursa matbaa teknolojik gelişmelere karşı kendini yenilemektedir. Bursa matbaa merkezimiz baskılı ürün gruplarında 1. Kalite malzemeye sahip olmak için baskı teknolojisini her an ilerlemekte ve yeniliklerle buluşmaktadır.

Hizmet dalları altında bir çok baskılı üretim yapabilme imkanına sahip olan merkezimizde firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan bir çok ofis malzemelerini temin edebilirsiniz. Baskılı ürün siparişlerinizde, grafik tasarım ekibimiz tarafından destek verilmektedir. Bu sayede daha profesyonel ve koordineli ilerleme ile proje daha hızlı ilerlemektedir. Ayrıca tüm anlamıyla istenilen ürün hakkında, gerekli tüm bilgilendirmeleri yaparak danışmanlık hizmetide sunmaktadır. Bursa matbaaları arasında kaliteli üretim hizmeti ile farkını ortaya koyan matbaa merkezimiz promosyon ürünleri ve hediyelik setlerde çözüm ortağınız olmaktadır.

Bursa Matbaa ile anlaşma sağlayarak firmanızın tüm gerekli ofis malzemeleri, fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu ve kartvizit gibi temel ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Tüm bu projeler esnasında kaliteli iş ve zaman faktörü her firma için büyük önem teşkil etmektedir. Bunun bilincinde yürütülen tüm çalışmalar, kaliteli işlerin en hızlı süre içerisinde çıkartılması için planlamalar yapılarak işleme başlanmaktadır. A’dan Z’ye firmanızın kurumsal kimliğini yansıtacak kalem, defter, usb, bloknot ve yaka kartı gibi ihtiyaçlarınız Pacci reklam ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Hizmetlerimiz altında yer alan baskılı ürün gruplarında, kurumsal kimliğinizi yansıtan logo ve sloganları yayınlayabilirsiniz. Ayrıca bu tür ürünlerde fuar, tanıtım, toplantı ve seminer gibi alanlarda yeni kişiler veya firmalar ile çözüm ortaklığı sağlayabilmek için kendinizi akılda kalıcı bırakacak araç olarak kullanabilirsiniz. Başlıca bir firmanın baskılı ofis ihtiyaçlarında aklınıza gelebilecek tüm ürün yelpazesine sahip olan Bursa Matbaa ile hızlı, keyifli ve profesyonel çözümlere ulaşırsınız. Gerekli bilgilendirme ve destek için hemen bizimle iletişime geçebilir, sorularınıza hızlı ve açık cevaplar alabilirsiniz. Önderler çok garip varlıklardır.

urumsal kimlik çalışmalarımız da sizleri tasarımlarımızla matbaa Bursa alanında markalaştırıyoruz. Bursa Matbaa merkezli firmamız Türkiye’nin her yerine kargo lojistik ağı ile hizmetimizi ulaştırıyoruz. 40 sayfaya kadargrafik tasarım ücreti almıyoruz. Kreatif ve özgün çalışmalar ile farkınızı ortaya koyun ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla alın. Farkınızı tüm müşterileriniz görsün ve markalaşmak yoluna ilk adımınızı bizimle atın. Kartvizit, broşür, katalog gibi basım hizmetlerimiz için lütfen fiyat teklifi isteyin. Limitsiz Ajans Matbaa Bursa kurumsal bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Bursa Matbaa alanında bir çok web sitesi açarak google’da üst sıralarda rast gelebileceğiniz Limitsiz Ajanstamamen kendisine ait dijital baskı makinaları ile diğer ajanslardan farklı olarak fiyatları daha aşağıda tutmaktadır.Matba Bursa alanında mutlaka fiyat teklifi almadan geçmeyin.

1-Yapılacak tasarımda Bursa grafik tasarımı yer almasını dilediğiniz verileri (ad yol tarifi, logo..) e- mail ile bize gönderiyorsunuz.

2-Size birden çok alternatifli tasarımı hazırlayıp seçiminiz amaçlı sizlere dönüyoruz.

3-Beğendiğiniz bir tasarımı Bursa matbaa olarak onaylıyor ya da bir daha düzeltmeler istek ediyorsunuz.

4-Onayladığınız işin ödemesini yapıyorsunuz. Tediye dahil olmak üzere buraya civarı tüm işlemler söylemeye sebep yok dönemin kolaylığı web üzerinden.

5-Onayladığınız ve ödemesini yaptığınız işiniz, işin türüne yönelik sitemizde anlatılan zamanda, basılıp hazırlıklı ediliyor.

6-İşiniz kargo Bursa katolog, Bursa broşür, Bursa kartvizit vb. ile adresinize gönderiliyor.

Yukarda belirtilenler evrensel iş akışıdır. E-mail yazışmaları mahaline SKYPE eklenip hemen karşılıklı yazışarak dizayn yaptırmak ya da büromuza uğrayıp tasarımı surat yüze hazırlamak da mümkündür.

 

ETİKETLER

 

Design by: www.bursalimatbaa.com