BURSA MATBAA - REKLAM  

+90 543 213 12 29 

 burmatsan@gmail.com

BURSA MATBAA REKLAM HİZMETLERİ  Tıkla"   Tıkla      

  cepli dosya

Cepli Dosya Fiyatları

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA Parlak Selefon Mat Selefon
D01 A.Bristol 250 gr  1000 22X31 Tek Ön, Çok Renkli Cepli Dosya 6500 TL +KDV 6800 TL +KDV
D01 A.Bristol 300 gr 1000 22X31 Tek Ön, Çok Renkli Cepli Dosya  8000 TL +KDV 8300 TL +KDV
D02 A. Bristol 350 gr 1000 22X31 Tek Ön, Çok Renkli Cepli Dosya  9500 TL +KDV 9800 TL +KDV

CEPLİ DOSYA

Sunum  Dosyası özellikle işletmeler için kullanılmaktadır. Cepli Dosya şirketinize kurumsal kimliğe kavuşmasında onemli basamaklardan biridir.

Sunum Dosyası üzerinde neler bulunmalı ?

Sunum Dosya üstünde şirket logonuz veya işletme içinde ayrılan bölüm için bölüme özel baskılar yaptırabilirsiniz.Elimizde örneği bulunan dosyaları Bursa MATBAA OFSET olarak size gönderiyoruz size uygun olan dosya ve tasarımı seçip bizi bilgilendirdikten sonra üretim aşamasına başlıyoruz. isteğe bağlı özel kesim, varak yaldız, gofre , lak, kabartma lak, kumlu lak,gibi özellikler de kulanıla bilir

Dosya Siparişi

Dosya siparişinizi en kısa sürede hazırlıyoruz. Hazırlardığımız taslağı siz müşterilerimize onaylattıktan sonra üretime başlıyoruz. Termin süresinde Bursa Matbaa olarak size ulaştırıyoruz.

Sunum Dosyası ve Cepli Dosya Basımı ve Cepli Dosya Yapımı ;
Firmanızın müessesesel tasarımının mühim bir parçası da Cepli Dosyadır. Sunum Dosyalarına sektörel olarak tabirimizde cepli dosya denir. Grafik Dizayn ekibimiz aracılığıyla firmanızın müessesesel yapısına yönelik tasarlaanan Sunum Dosyası ve Cepli Dosyalar firmanızın profosyonel olarak ihtiyaçlarına yanıt verebilecek seviye de üretimleri yapılmaktadır. Cepli Dosya bir bir sürü amaç ta kullanılabilmektedir. Kağıt gramajları, renkler, selefon, özel kesim, lak, gofre, istenilen seviyede üretim gerçekleştirebilir.
Cepli Dosya tasarımlarıda tane, ebad, kağıt özelliği, nitelik ,ek iççilik istekleriniz belirtilip bizimle kontakt kurunuz.
2020 Cepli Dosya (Sunum Dosya) Fiyatlarımızı İncelediniz mi ?

CEPLİ DOSYA BASKI

Sunum dosyaları, cepli dosyalar firmaların müşterilerine öneri verirken ya da bizzat kendilerini anlatırken önce tanışmada verdikleri, içerisinde öneri durumda olan antetli kağıtların ve şirket ile ilgili CD’lerin, verilerin olduğu dosyalara sunum dosyası ya da cepli dosya diyoruz. İç kapakta CD, kartvizit ilave eden, içerisine konulan evrakları, Bursa cepli dosya baskı ve kağıtları düşürmeyecek bir gsm yer almaktadır. Genel olarak kalın kağıtlardan ve evrak çantalarına sığacak boyutlarda basılmaktadır. Genelde sunum dosyalarında, cepli dosyalarda ön yüzlere stress istenilmektedir. Bursa Cepli Dosya Fiyatları ancak dosya içerisine ayrıyeten stress istenilirse fiyatları belli bir süre artmaktadır.

CEPLİ DOSYA MODELERİ

Sadece dış yüzey baskılı olursa fiyatı uygun fiyatı olmaktadır. Sunum dosyalarında, cepli dosyalarında çoğunlukla Kuşe kağıtlar ya da Amerikan Bristol kağıtlar kullanılmaktadır. Amerikan Bristol kağıtların arka yüzeyine stress yapılamadığından, çoğunlukla tek surat stress ifade edilecek durumda olan sunum dosyalarında, cepli dosyalarında kullanmak ek olarak sıkı netice vermektedir. Genellikle, 300-350 gr. düzeyinde kağıt kullanmak lazımdır. İçinde taşınacak durumda olan antetli kağıt ya da CD’lerin korunması tarafından kalın kağıt seçmekte yarar vardır. Kalın kağıtlar katliam uygulamasıyla ek olarak harika durmaktadırlar. Kağıt kartelalarından ek olarak çeşitli kağıtlar da seçilerek stress yapılabilmektedir. Sunum dosyaları, cepli dosyaları amaçlı, Lak, Selefon, Bursa cepli dosya baskı varak stress ya da gofre istenilebilmektedir. Bu stil uygulamalar sunum dosyalarını, cepli dosyalarını ek olarak dekoratif ve kalifiye işaret etmektedir. Çoğunlukla, sunum dosyalarının içerisinde yer alan kapaklarda ve dosyanın görselliğinde çeşitli kesim de istenilebilmektedir. Grafik tasarımda yapılmış durumda olan, çeşitli tarzlarda çalışmalar ile inanılmaz tasarımlar meydana çıkabilmektedir. Dosya üst kısmına temizleme nitelik atılarak dia ya da logo yerleştirilmesi, hologram stress ya da kabartma(gofre)sunum dosyalarının baskılarında bir sürü dekoratif etkiler yaratmaktadır. Grafik tasarımda, PC üstünde yapılmış durumda olan dosya yerleşmesinde olabildiğince az ve renklerin kullanıldığı tasarımlarda, logonuza en pek uyan rengi görebilir ve stress ardından dosyanızın ne türlü gözükeceği ile ilgili düşünce alabilirsiniz.

CEPLİ DOSYA BASKI

Böylelikle içiniz huzurlu bir biçimde sunum dosyanızı, cepli dosyalarınızı bastırabilirsiniz.
Firmanızın müessesesel kimliği içerisinde durumda olan sunum dosyaları, sizin kalitenizi ve tarzınızı belirlediğinden bir sürü mühim bir imtiyaz yaratmaktadır. Gelişen piyasa ekonomisinin bozukluğu ve iş koşullarının kilosu, bizleri öbür firmalar ile rekabete götürmektedir. Tüm müessesesel baskılı materyalleriniz, bu konularda sizlere öbür firmalardan ek olarak çeşitli bir idrak ve bakış açısı getirecektir. Sunum dosyalarında, kalifiye stress yapan ve nitelik kartelasının her tonunu başarıyla uygulayan Bursa Matbaa olarak hep yanınızdayız.

CEPLİ DOSYA BASKI

Cepli Dosya Üretiminden ekstra işçilikler
Sunum dosyalarınıza stress dışarısında çeşitli uygulamalar da yapabilmekteyiz. Bu Uygulamalar;
Laminasyon (Parlak, Mat)
Lak
Gofre
Varak

Cepli Dosya Siparişleriniz amaçlı Gereken Bilgiler:
Boyut
Adet
Kağıt Gramajı
Kaç Nitelik Stress olduğu
Laminasyon olup olmadığı

Cepli Dosya Basımı Fiyatları

Cepli dosyalar iş dünyasının vazgeçilmez ofis malzemeleri arasındadır. Firmanızın tüm tanıtım unsurlarını bir arada toplayabileceğiniz, pratik ve kullanımı çok kolay olan cepli dosyalar, farklı tasarım ve renklerde karşımıza çıkmaktadır. Cepli dosya fiyatları genelde firmanın yaptırmak istediği ebata, renge ve tasarıma göre değişmektedir.
Cepli dosya baskılarında birçok yöntem kullanılmaktadır. Eğer belirli bir bütçe ayırdıysanız ve sade bir tasarıma sahip olmak istiyorsanız tek renk kullanmanızı önerir, ayrıca firmanızın adres, isim , logo gibi bilgilerini sadece ön ve arka kapağa bastırmanızı tavsiye ederiz. Fakat cepli dosyaların içerisine yaptıracağınız ekstra baskılar kesinlikle sizin pazarlama anlamında daha çok işinize yarayacak, ayrıca müşterilerin gözünde daha güçlü ve tarz sahibi bir firma olarak hatırlanacaksınız. Tabiki ceplerin üstüne , dosyanın içine yaptıracağınız özel baskılarda, Cepli dosya baskı fiyatları yükseltecektir.

Bursa Cepli dosya Fiyatları piyasada firmadan firmaya değişebilmekte olup, kaliteli bir firma seçmeden önce örneklerini incelemenizi ve kararınızı sonra vermenizi öneririz. Ayrıca cepli dosyalarınızın kimler ve ne için kullanılacağını iyi belirlemeniz gerekmektedir. Zira cepli dosya içinde taşınacak belgeler için yeterince büyük olmalıdır. Standart olarak 22 cm ye 32 cm olan cepli dosya basımı talep edilir. Bu ölçülerde bir dosyanın ayrıca iş çantasına girmeside düşünülmüştür. Ayrıca cepli dosya baskısında kullanılacak kağıt çok ince olursa , taşınacakları kaldıramayabilir. Genelde dış yüzeye selefon uygulanmakta ve cepli dosyanın kolayca zarar görmesini engellemektedir.
Cepli dosya basımı sipariş etmeden önce , dosyanın içine neler konacağını iyi düşünmeniz lazım. Tüm materyalleri almalı ve ayrıca dosyanın tüm baskılarıda rahatça gözükmelidir. Doğru tasarıma karar verildikten sonra da, en az 1000 tane olmak üzere sipariş verilir.Seri üretim yapıldığı için cepli dosya fiyatları da minimum bir adet üstünden verilmektedir. https://www.ceplidosya.com.tr/

cepli dosya, karton cepli dosya, cepli dosya sipariş, cepli dosya fiyatları, cepli dosya fiyat, kurumsal cepli dosya, baskılı cepli dosya

Design by: www.bursalimatbaa.com