BURSA MATBAA - REKLAM  

+90 543 213 12 29 

 burmatsan@gmail.com

BURSA MATBAA REKLAM HİZMETLERİ  Tıkla"   Tıkla      

KARTON ÇANTA FİYATLARI MODELERİ ÖRNEKLERİ

Bursa Karton Çanta Günümüz gelişen teknolojisi kolay üretim ve beraberinde hızlı tüketimi getirmektedir. Bursa Karton Çanta üretim ve hızlı tüketim ile doğru orantılı olarak da binlerce yeni ürün alıcılarına ulaşmak üzere piyasaya sunuluyor. Tüm bu döngü günümüz hızlı tüketim ağını oluşturuyor. Bu ağ içerisinde alıcıya en iyi şartlarda ulaşmak isteyen firmaların alıcıya nitelikli ürün ve doğru reklam yöntemlerini kullanması bir gereklilikten öte zorunluluk halini almıştır. Bu anlamda firmalar tarafından karton çanta hem etkili reklam hem de nitelikli ürün olarak üretilmekte alıcıya sunulmaktadır.

Özellikle son yıllarda Bursa karton çanta satıcı firmalar tarafından çok daha fazla tercih ediliyor. Öyle ki; Karton Çanta, Kağıt Çanta birçok sektörün ürettiği ürünün taşınması ve tanıtılmasında tüm ihtiyaçları üst seviyede karşılamaktadır. Satıcı firmanın ürün özelliğine göre istenilen ebat ve kağıt kalitesinde üretilerek kolay taşınabilirliği sağlarken, satıcı firmaya ait amblem ya da sloganın da üzerinde yer almasıyla potansiyel müşteri algısında anlık reklam yöntemiyle etkili bir tanıtım sağlamaktadır.  Ayrıca alternatif olarak poşet çanta kullanan firmaların yanında karton çanta kullanan satıcı firmanın özellikle şıklık ve kalite bakımından alıcı gözünde marka itibarı çok daha yüksektir. Bunların yanı sıra kansorejen madde içermemesi ve aynı zamanda geri dönüşüme uygun bir malzemeden üretiliyor olması hem çevre sağlığı hem de insan sağlığı açısından önemli özellikleri arasında yer alır.

Üretiminde kullanılan malzeme türlerine göre karton çanta çeşitleri nelerdir?

 • Amerikan Bristol Karton: Dayanıklılığı oldukça yüksektir. Bir tarafı mat bir tarafı parlaktır. Matbaalar tarafından sert olması, ön ve arka tarafının beyaz olmasıyla tercih edilir. Satıcı firmaların ise en sık tercih ettiği karton çanta malzeme türüdür.
 • Kuşe Karton: Mat ve parlak olmak üzere 2 çeşide sahip bir karton çanta malzeme türüdür.
 • Kroma Kartonlar: Baskı yüzeyi beyaz, iç yüzeyi ise gridir. Bu sebeple maliyeti düşük ve en hesaplı karton çanta malzeme çeşididir.
 • Geri Dönüşümlü Kraft Karton: Geri dönüşümle elde edilir. Gri renklidir. Maliyeti düşük bir karton çanta malzeme çeşididir.

 

Karton çanta imalatı Dikey ve yatay karton çantalarda elimizdeki çok çeşit ölçüler ile firmalara kalıp ücreti yansıtmadan gömlekçi, ayakkabıcı, konfeksiyon, dershane, okul, özel okullara, sürücü kursu ve eğitim kurumları, kuyumcu, gözlükçü, saatçi ve kozmetik ürünleri satan firmalara, Fuarlara katılan firmaların Bursa'da ki karton ambalaj firmamızda karton çanta, özel kurdeleli, el geçmeli , kordon örme ipli, kağıt poşet, takviyeli kağıt ve karton çanta - Poşet, üretiminde en hesaplı en ekonomik fiyata her çeşit ambalaj ihtiyaçlarını adet sınırlaması olmaksızın karşılamaktayız. Karton çantalarda Amerikan Bristol karton , geri dönüşümlü Kraft karton, kuşe, kroma kartonlar kullanılarak yapılır. Selefon dediğimiz yüzey kaplamalarda ister parlak ister mat Selefon olarak olarak müşterilerimizin tercihine bağlıdır. Karton çantada en ideal karton Amerikan Bristol' dür. Sertlik bakımından ve her iki yüzeyinin beyaz olmasından dolayı önerdiğimiz bir karton çeşididir. En hesaplı ve maliyeti düşük karton çanta kroma kartondan yapılır bu kartonun baskı yüzeyi beyaz, içe gelen kısmı ise gri olduğundan maliyeti oldukça düşürmektedir. Her kağıdın üzerine istenilen baskı uygulanır. Tüm kartonlarda baskı mükemmel sonuç verir. Yaldız ve hologram baskı renkli metalize üzerine yapılıp Ultraviyole Lak veya Gofre (kabartma) uygulaması yapılırsa görünüş bakımından eşsiz bir ürün olur. Ayrıca metalize veya renkli selefon kaplamalı ürünlere varak yaldızlı baskılar ve çok renkli (CMYK) baskılar ayrı bir güzellik ve hava  vermektedir. Ebatlar müşterinin isteği doğrultusunda yapılır. Karton çantanın ebadına, şekline ve kullanım alanına göre karton gramajı karton özelliği belirlenir. karton çanta yaptıracak müşterilerimize kendileri için en uygun ürünü öneririz . 

Karton çantalarımızda 230 gr – 250 gr A kalite Amerikan Bristol Karton dan üretilmektedir. Karton çanta üzerine talebinize göre parlak yada mat selefon kaplaması uygulanır. Kordon olarak, 32 cm. uzunluğunda, 5 mm. çaplı PP. malzeme kullanılır. Karton çanta tabanına takviye kartonu ayrıca konulur. Küçük boy karton çantalarda ön tarafına yapılan baskı, çantanın arka tarafına da aynı şekilde uygulanır. Arzu edilirse, ön ve arka taraf görselleri farklı olabilir. Her iki durumda da maliyete herhangi bir etkisi yoktur. Büyük boy karton çantalarda ön tarafına basılan görsel, arka tarafa da aynı şekilde uygulanır. Maliyete herhangi bir etkisi yoktur. Fiyatlarımızda %18 kdv ve nakliye hariçtir.

Karton Çanta Karton Çanta 1 Katon ÇantaKarton Çanta Karton Çanta

Fuar Çantası

Fuar Karton Çantaları genelde Fuar-Kongre-Festival-Seminer-Etkinlik düzenleyen firmalar tercih etmektedir. Fuar çantaları, firmaların kurumsal kimlikleri açısından önem arz ettiği gibi, çevreyi de koruyan önemli bir reklam materyalidir. Gelişen teknoloji ile birlikte hem ekonomik hem daha şık duran fuar çantaların kullanımı her geçen gün artmaktadır.

Optik Karton Çanta

Optik sektöründe kullanılan karton çanta modellerimizde, 210gr-230 gr. arası karton kullanılmaktadır. Üretim grubumuzda bulunan Amerikan Bristol Kartondan (ip saplı) modelimiz mevcuttur. Optik sektörü için ürettiğimiz örnekler aşağıda belirtilmiştir. Örnekler dışında müşteriden gelen talepler doğrultusunda farklı ebatlarda da üretim yapabilmekteyiz. Konusunda uzman tasarım ekibimizle, optik sektöründe faaliyet gösteren firmalara özel tasarım çalışmaları yaptığımız gibi, istenilen bir çalışmayıda uygulayarak üretim yapabilmekteyiz. Optik sektöründe kullanılan karton çantalarda yüksek kalite standartları ve en uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerine çözümler sunan Ekol Karton Çanta, tüm ülke geneline hizmet sunmaktadır...

Kraft Karton Çanta

Kraft Karton Çantaları genelde Giyim-optik-kozmetik-ayakkabı ve kurumsal firmalar tarafından tercih edilmektedir. Kraft çantalar, firmaların kurumsal kimlikleri açısından önem arz ettiği gibi, çevreyi de koruyan önemli bir reklam materyalidir. Kraft çantalar %100 geri dönüşümlü olduğu için doğa ve çevre kirliliğine karşı zarar yoktur.

Kadife Baskı Karton Çanta

Kadife baskı karton çantalar diğer adıyla flok baskı olarak ta bilinmektedir. Diğer karton çanta imalatından farklı olarak logonuz veya tasarımınız karton üzerine sıvanarak oluşturulmaktadır. Diğer çantalara göre daha şık ve kurumsal ürünlerdir. Kadife çantaları genellikle değerli ürün pazarlayan kurumsal firmalar tercih etmektedir.

Karton Hediye Paketi

Karton hediye paketi diğer adıyla mekik kutu olarakta bilinmektedir. kullanım açısından pratik olan ve çevreye duyarlı karton hediye paketlerimizi firmanızın reklam unsura dönüştürebilirsiniz. Hediyelik karton çanta modelleri amerikan bristol veya kraft karton seçenekleri ile üretim yapılabilmektedir.

Sektörlere göre karton çanta çeşitleri nelerdir?

 • Takım elbise
 • Abiye
 • Gelinlik
 • Spor giyim
 • Pastane
 • Cafe& restourant
 • Kuyumcu
 • Optik
 • Medikal
 • Ayakkabı

Karton çanta baskılarında uygulanan işlemler nelerdir?

Karton çanta baskıları satıcı firmanın isteğine bağlı olarak çeşitlenmektedir. Bunlar; gofre ( kabartma), varak baskı ( altın, gümüş, yaldız vs.), gren, selefon kaplama, vernik- termo lak ( mat ya da parlak) kısmi lak ( bölgesel parlaklık) gibi baskı çeşitleridir.

Karton çanta çeşitlerini incelemek için tıklayınız. Karton Çanta

Kraft poşetler ve karton çantalar son yıllarda hem çevre dostu olmaları sebebiyle hem de göz alıcı görünümleriyle çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Eğer sizde kraft poşet ve karton çanta satın almayı düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey bu ürünleri güvenilir bir şekilde satın alabileceğiniz, geniş bir ürün yelpazesine sahip bir web sitesini ziyaret etmek. Böyle bir siteyi ziyaret ederek naturel kraft poşetler, kağıt saplı kraft poşetler ve geniş körüklü kraft poşetleri ve karton çantaları dilediğiniz renk, desen ve ebatta satın almanız mümkün. Ziyaretçi memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen bir web sitesi sayesinde sizde gönül rahatlığı ile kraft poşet ve karton çanta ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Kaliteli bir web sitesi bulmak içinse internete bağlanarak arama motorlarında kraft poşet ve karton çanta yazmanız ve çıkan sonuçlar arasından öne çıkmayı başaran bir web sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

 

Çevre dostu kraft poşetleri ve karton çantaları tercih edenlerin sayısı son yıllarda hızlı bir şekilde artış gösteriyor. Sizde çevreye karşı duyarlıysanız, aynı zamanda elinizdeki çantanın şık durmasını istiyorsanız kraft poşet ya da karton çanta kullanmayı düşünmelisiniz. Eğer müşterilerinizin dikkatini çekmek ve beğenisini kazanmak istiyorsanız aynı şekilde Bursa kraft poşet ve karton çantaları tercih etmelisiniz. Çeşitli ebatlarda, birbirinden güzel renk ve desenlerde üretilen bu kraft poşet ve karton çantalar herkesin gözlerini kamaştırmayı başarıyor. Üstelik internet sayesinde karton çanta ve kraft poşetleri satın almanız da çok kolay. İnternete bağlanarak arama motorlarında karton çanta ve kraft poşet yazdığınız takdirde karşınıza çıkacak sonuçlar arasından ziyaretçi memnuniyeti ile kendini kanıtlamış, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen bir web sitesini tercih etmeniz, güvenilir bir şekilde karton çanta ve kraft poşet satın almanızı sağlayacaktır.

 

Son yıllarda bilgisayar ve internet kullanımının çok hızlı bir şekilde artış göstermesi pek çok konuda çeşitli web sitelerinin de kurulmasına yol açtı. Örneğin kraft poşet ve karton çanta konusunu göz önüne alalım. Firmanız için ya da bireysel olarak kendiniz kullanmak üzere kraft poşet ve karton çanta satın almayı düşünüyorsanız, bu konuda da fazlaca bilginiz yoksa yapmanız gereken tek şey internete giriş yaparak saygın bir web sitesini ziyaret etmek. Birbirinden güzel renk ve desenlere sahip naturel kraft poşetleri, kağıt saplı poşetleri ve geniş körüklü kraft poşetleri böyle bir web sitesinde bulabilir ve istediğiniz ebatlarda satın alabilirsiniz. Aynı şekilde karton çanta ihtiyacınızı da geniş bir ürün yelpazesine sahip bir web sitesinden güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz. Kraft poşet ve karton çanta konusunda kalitesi ile kendisini kanıtlamış bursaofsetmatbaa.net  size de aradığınız ürünü bulma ve güvenilir bir şekilde satın almanıza imkan sağlayacaktır. Karton çanta ve kraft poşet ihtiyacınızı evinizin rahat ortamından ayrılmaksızın gidermek için hala neyi bekliyorsunuz? bursaofsetmatbaa.net

 

İş yerleri için vazgeçilmez ürünler arasında karton çanta ve kraft poşetler başı çekiyor. Kişisel kullanımlar içinde aynı şeyin geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Sıradan bir plastik poşet yerine kraft poşet ve karton çanta kullanmayı tercih etmeyecek kişi yoktur sanırız. Üstelik kraft poşetleri ve karton çantaları farklı desen ve renklerde, değişik ebatlarda temin etmenizde mümkün. Eğer sizde kraft poşet ya da karton çanta almayı düşünüyorsanız ancak bunun için ayıracak fazla da zamanınız yoksa ya da uğraşmak istemiyorsanız internet en büyük yardımcınız olacaktır. İnternete giriş yaparak arama motorlarında kraft poşet ve karton çanta yazmanız ve çıkan sonuçlar arasından ziyaretçi memnuniyetini kendisine temel ilke edinmiş bir web sitesini ziyaret etmeniz ihtiyacınız olan ürünleri ekonomik ve güvenilir bir şekilde satın almanıza yardımcı olacaktır. İçeriğindeki yüzlerce ürün ile naturel kraft poşet, kağıt saplı kraft poşet, geniş körüklü kraft poşet ve karton çantaları gönül rahatlığıyla alabileceğiniz

 

Karton Çanta Tasarımları

Kullanılmaya başlandığı günden bu yana karton canta, markaların ürün satışıyla kullanıcıya taşıma kolaylığı sunmasından daha çok reklam ve tanıtımını gerçekleştirme amacını ön planda tuttuğu materyallerdir. Bu sebeple karton çanta nitelikleri içerisinde özellikle tasarımına dikkat edilmelidir. Tasarım özelliklerinde doğru çözüm üretilen karton çantalar kullanım amacına uygun olarak daha etkili olacaktır.

Etkili Karton Çanta tasarımı nasıl olmalıdır?

Kullanılacak sektörlere göre farklı olarak üretimi yapılan karton canta, bu doğrultuda farklı tasarımlara da sahip olmalıdır. Örneğin; bir ayakkabı markaları hitap ettiği müşteri kitlesi ile kozmetik markalarının hitap ettiği kitle özellikleri aynı olmadığı için tasarımda farklı renk, görsel, yazı ya da biçim kullanılması daha etkili dönüşler alınmasını sağlayacaktır.  Sonuçta ayakkabı markaları ayakkabı al, kozmetik markaları ise kozmetik al algısını yaratmayı amaçlamak gibi bir farklılığa sahiptir.

Aynı zamanda ürün farklılığı sebebiyle de tasarımda dikey karton çanta, yatay karton çanta, geniş körüklü karton çanta, battal boy karton çanta gibi çeşitleri içerisinden en, boy ve körük olarak ölçüleri de belirlenerek hizmet ya da ürününüze uygun karton çanta çeşidini seçerek doğru tasarımın uygulanması gerekir. Böylece mevcut müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarken, potansiyel müşteri potfoyünüzü etkileme oranınızda artış gösterecektir.

Dış mekanlarda anlık olarak reklamda etkili olan karton çanta tasarımlarında dikkat çekecek görsel ya da slogan nitelindeki yazılar kullanılmalıdır. Böylece amaca uygun olarak potansiyel müşteri algısında anlık etki oluşturulabilir. Bu anlamda karton çanta tasarımı profesyonel ellerden çıkmalıdır. Karton çantanın ana renginden üzerindeki görsel ve yazının rengi, aynı zamanda bu görsel ve yazıların çantanın ebatına uygun olarak büyüklüğünün seçimine kadar dikkat edilmesi gereken bir çok husus vardır. Bu özelliklerin profesyonel niteliklerde karton çantaya uygulanması anlık reklam ve tanıtım amacının etkili sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Yukarıdaki gerekliliklere dikkat edilerek hazırlanan karton çantalar genel itibariyle amacına uygun olarak üretilmiş etkili karton canta olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunların yanı sıra özellikle karton çantanın malzeme özelliklerinde kalitenin ön planda tutulması gerekmektedir. Malzeme kalitesiyle karton çantanın ilk görüşte etkili bir görünüşe sahip olmasını ve dayanıklı kullanımını sağlayan önemli unsurlar arasında yer alır. Karton çantaların kağıt çantalara oranla daha çok tercih edilmesinin sebebi kalitesindeki fark olduğu için bu kalitenin düşürülmemesinde fayda olacaktır. Son olarak eğer markanız farklı tasarımlara uygun bir marka kimliğine sahip ise; karton çanta ya da kutu tasarımında farklılığa gitmeniz markanızı rakiplerinizden bir adım öne çıkaracaktır. Karton çanta da farklı tasarımlar kullanmanız mevcut müşterilerinizin memnuniyetini, potansiyel müşterilerinizin ise dikkatini çekmek için çok daha etkili olacaktır. Etkili karton çanta tasarımına örnek olarak; vakko çanta, mango çanta, matmazel çanta, guess çanta, chanell çanta gibi markaların karton çanta çeşitlerini gösterebiliriz.

Kısacası; karton çanta kullanan markaların tasarıma özen göstermesi bir gereklilikten öte zorunluluk niteliğindedir, diyebiliriz. Öyle ki; markanızı yansıtan bir ürün olması sebebiyle reklam ve tanıtımınızın yanı sıra marka itibarınızı önemli ölçülerde etkilemektedir. İkra Karton Çanta olarak karton çanta üretiminin tüm aşamalarında profesyonel kadromuz, deneyimimiz ve kaliteli üretim ilkemizle tasarım aşamasında da doğru çözümün adresiyiz. Bu doğrultuda siz müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaktayız.

karton çanta,karton çanta yapan firmalar,karton çanta fiyatları,karton çata çeşitleri

 

NİLÜFER, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • GÖRÜKLE: GÖRÜKLE, NİLÜFER, 16285, Bursa, NİLÜFER -
 • ERTUĞRUL: ERTUĞRUL, NİLÜFER, 16120, Bursa, NİLÜFER -
 • İHSANİYE: İHSANİYE, NİLÜFER, 16130, Bursa, NİLÜFER -
 • FETHİYE: FETHİYE, NİLÜFER, 16140, Bursa, NİLÜFER -
 • BEŞEVLER: BEŞEVLER, NİLÜFER, 16110, Bursa, NİLÜFER -
 • KAYAPA: KAYAPA, NİLÜFER, 16315, Bursa, NİLÜFER -
 • ÇALI: ÇALI, NİLÜFER, 16159, Bursa, NİLÜFER -

BURSA'DAKİ DİGER Semtler

 • Yunusemre Mh. : Bursa -
 • Üçevler Mh. : Bursa -
 • Ahmet Yesevi Mh. : Bursa -
 • ödek mevki : Bursa -
 • Altınşehir Mh. : Bursa -
 • Küçük Kumla : Bursa -
 • çekmece sokak : Bursa -
 • Bursa Organize Sanayi Bölgesi (BOSB) : Bursa -
 • Ab-ı Hayat Yaylası : Bursa -
 • Tepederbent mevkii : Bursa -
 • Kadıyayla : Bursa -
 • Yeni Mh. : Bursa -
 • Gürsu Belediyesi : Bursa -
 • Balat Mh. : Bursa -
 • Ataevler Mh. : Bursa -
 • ihsaniye pazar yeri : Bursa -
 • Cumhuriyet Mh. : Bursa -
 • Erikli Yayla : Bursa -
 • Barış Mh. : Bursa -
 • KAPLIKAYA : Bursa -
 • Gemsaz : Bursa -
 • Esentepe Mh. : Bursa -
 • kucuk balikli postanesi ve muhtarligi : Bursa -
 • Fethiye Mh. : Bursa -
 • Karaman Mh. : Bursa -
 • Sigironu Meydani: Bursa -
 • Gürsu Meydanı : Bursa -
 • Ertuğrul Mh. : Bursa -
 • İhsaniye Mh. : Bursa -
 • Mahmudiye Mh. : Bursa -
 • GÜMÜŞDERE CADDESİ : Bursa -
 • narlı iskesi : Bursa -
 • Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) : Bursa -
 • HOSAB (Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi) : Bursa -

İNEGÖL, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • MERKEZKÖYLER: MERKEZKÖYLER, İNEGÖL, 16400, Bursa, İNEGÖL -
 • KURŞUNLU: KURŞUNLU, İNEGÖL, 16400, Bursa, İNEGÖL -
 • İNEGÖL: İNEGÖL, İNEGÖL, 16400, Bursa, İNEGÖL -
 • YENİCEKÖY: YENİCEKÖY, İNEGÖL, 16440, Bursa, İNEGÖL -
 • CERRAH: CERRAH, İNEGÖL, 16415, Bursa, İNEGÖL -
 • TAHTAKÖPRÜ: TAHTAKÖPRÜ, İNEGÖL, 16400, Bursa, İNEGÖL -

OSMANGAZİ, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • HAMİTLER: HAMİTLER, OSMANGAZİ, 16160, Bursa, OSMANGAZİ -
 • GEÇİT: GEÇİT, OSMANGAZİ, 16265, Bursa, OSMANGAZİ -
 • ÇARŞI: ÇARŞI, OSMANGAZİ, 16020, Bursa, OSMANGAZİ -
 • HÜDAVENDİGAR: HÜDAVENDİGAR, OSMANGAZİ, 16090, Bursa, OSMANGAZİ -
 • HİSAR: HİSAR, OSMANGAZİ, 16040, Bursa, OSMANGAZİ -
 • EMEK: EMEK, OSMANGAZİ, 16150, Bursa, OSMANGAZİ -
 • HÜRRİYET: HÜRRİYET, OSMANGAZİ, 16170, Bursa, OSMANGAZİ -
 • MAKSEM: MAKSEM, OSMANGAZİ, 16010, Bursa, OSMANGAZİ -
 • MURADİYE: MURADİYE, OSMANGAZİ, 16060, Bursa, OSMANGAZİ -
 • ULU: ULU, OSMANGAZİ, 16220, Bursa, OSMANGAZİ -
 • KÜKÜRTLÜ: KÜKÜRTLÜ, OSMANGAZİ, 16080, Bursa, OSMANGAZİ -
 • REYHAN: REYHAN, OSMANGAZİ, 16030, Bursa, OSMANGAZİ -
 • ALTIPARMAK: ALTIPARMAK, OSMANGAZİ, 16050, Bursa, OSMANGAZİ -
 • ÇEKİRGE: ÇEKİRGE, OSMANGAZİ, 16265, Bursa, OSMANGAZİ -
 • KÜPLÜPINAR: KÜPLÜPINAR, OSMANGAZİ, 16200, Bursa, OSMANGAZİ -
 • ZAFER: ZAFER, OSMANGAZİ, 16270, Bursa, OSMANGAZİ -
 • KAYHAN: KAYHAN, OSMANGAZİ, 16230, Bursa, OSMANGAZİ -
 • DEMİRTAŞ: DEMİRTAŞ, OSMANGAZİ, 16245, Bursa, OSMANGAZİ -
 • BAHAR: BAHAR, OSMANGAZİ, 16240, Bursa, OSMANGAZİ -
 • KÜÇÜKBALIKLI: KÜÇÜKBALIKLI, OSMANGAZİ, 16250, Bursa, OSMANGAZİ -
 • OVAAKÇA: OVAAKÇA, OSMANGAZİ, 16335, Bursa, OSMANGAZİ İ -
 • ALEMDAR: ALEMDAR, OSMANGAZİ, 16190, Bursa, OSMANGAZİ -

KARACABEY, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • KARACABEY: KARACABEY, KARACABEY, 16700, Bursa, KARACABEY -
 • KÖYLER: KÖYLER, KARACABEY, 16710, Bursa, KARACABEY -

İZNİK, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • ELBEYLİ: ELBEYLİ, İZNİK, 16890, Bursa, İZNİK -
 • BOYALICA: BOYALICA, İZNİK, 16870, Bursa, İZNİK -
 • İZNİK: İZNİK, İZNİK, 16860, Bursa, İZNİK -

ORHANELİ, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • ORHANELİ: ORHANELİ, ORHANELİ, 16980, Bursa, ORHANELİ -
 • GÖYNÜKBELEN: GÖYNÜKBELEN, ORHANELİ, 16980, Bursa, ORHANELİ -
 • KARINCALI: KARINCALI, ORHANELİ, 16980, Bursa, ORHANELİ -

YILDIRIM, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • SETBAŞI: SETBAŞI, YILDIRIM, 16360, Bursa, YILDIRIM -
 • YILDIRIM: YILDIRIM, YILDIRIM, 16350, Bursa, YILDIRIM -
 • ESENEVLER: ESENEVLER, YILDIRIM, 16300, Bursa, YILDIRIM -
 • ARABAYATAĞI: ARABAYATAĞI, YILDIRIM, 16290, Bursa, YILDIRIM -
 • ORTABAĞLAR: ORTABAĞLAR, YILDIRIM, 16310, Bursa, YILDIRIM -
 • DUAÇINAR: DUAÇINAR, YILDIRIM, 16270, Bursa, YILDIRIM -
 • DAVUTKADI: DAVUTKADI, YILDIRIM, 16340, Bursa, YILDIRIM -
 • BEYAZIT: BEYAZIT, YILDIRIM, 16320, Bursa, YILDIRIM -

GEMLİK, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • GEMLİK: GEMLİK, GEMLİK, 16600, Bursa, GEMLİK -
 • UMURBEY: UMURBEY, GEMLİK, 16630, Bursa, GEMLİK -
 • KÜÇÜKKUMLA: KÜÇÜKKUMLA, GEMLİK, 16650, Bursa, GEMLİK -

MUDANYA, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • ZEYTİNBAĞI: ZEYTİNBAĞI, MUDANYA, 16970, Bursa, MUDANYA -
 • GÜZELYALI: GÜZELYALI, MUDANYA, 16950, Bursa, MUDANYA -
 • MUDANYA: MUDANYA, MUDANYA, 16940, Bursa, MUDANYA -

BÜYÜKORHAN, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • KINIK: KINIK, BÜYÜKORHAN, 16990, Bursa, BÜYÜKORHAN -
 • BÜYÜKORHAN: BÜYÜKORHAN, BÜYÜKORHAN, 16990, Bursa, BÜYÜKORHAN -

GÜRSU, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • GÜRSU: GÜRSU, GÜRSU, 16580, Bursa, GÜRSU -

KESTEL, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • KESTEL: KESTEL, KESTEL, 16450, Bursa, KESTEL -
 • BARAKFAKİH: BARAKFAKİH, KESTEL, 16460, Bursa, KESTEL -

ORHANGAZİ, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • YENİSÖLÖZ: YENİSÖLÖZ, ORHANGAZİ, 16805, Bursa, ORHANGAZİ -
 • ORHANGAZİ: ORHANGAZİ, ORHANGAZİ, 16800, Bursa, ORHANGAZİ -
 • YENİKÖY: YENİKÖY, ORHANGAZİ, 16850, Bursa, ORHANGAZİ -
 • ÇAKIRLI: ÇAKIRLI, ORHANGAZİ, 16810, Bursa, ORHANGAZİ -
 • SÖLÖZ: SÖLÖZ, ORHANGAZİ, 16815, Bursa, ORHANGAZİ -
 • NARLICA: NARLICA, ORHANGAZİ, 16820, Bursa, ORHANGAZİ -

HARMANCIK, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • HARMANCIK: HARMANCIK, HARMANCIK, 16770, Bursa, HARMANCIK -

MUSTAFAKEMALPAŞA, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • TATKAVAKLI: TATKAVAKLI, MUSTAFAKEMALPAŞA, 16550, Bursa, MUSTAFAKEMALPAŞA -
 • YEŞİLOVA: YEŞİLOVA, MUSTAFAKEMALPAŞA, 16560, Bursa, MUSTAFAKEMALPAŞA -
 • TEPECİK: TEPECİK, MUSTAFAKEMALPAŞA, 16561, Bursa, MUSTAFAKEMALPAŞA -
 • YALINTAŞ: YALINTAŞ, MUSTAFAKEMALPAŞA, 16536, Bursa, MUSTAFAKEMALPAŞA -
 • MUSTAFAKEMALPAŞA: MUSTAFAKEMALPAŞA, MUSTAFAKEMALPAŞA, 16500, Bursa, MUSTAFAKEMALPAŞA -
 • ÇELTİKÇİ: ÇELTİKÇİ, MUSTAFAKEMALPAŞA, 16535, Bursa, MUSTAFAKEMALPAŞA -

KELES, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • KELES: KELES, KELES, 16740, Bursa, KELES -

YENİŞEHİR, Bursa Bölgesindeki Semtler

 • YENİŞEHİR: YENİŞEHİR, YENİŞEHİR, 16900, Bursa, YENİŞEHİR -

Bursa Semtler ETİKETLERİ

Design by: www.bursalimatbaa.com