MATBAA - REKLAM  

+90542 216 54 67 

BURSA MATBAA REKLAM HİZMETLERİ  Tıkla"   Tıkla      

 

İnegöl’deki Matbaanız

 

Matbaa Hizmetleri

 

Yazının ortaya çıktığı gün matbaacılık da ortaya çıkmıştır. Yazı insan hayatının vazgeçilmez bir unsurudur. Medeniyetin gelişmesi yine aynı şekilde yazı sayesinde olmuştur. Günümüzde de her türlü bilgiye ulaşım kolaylığının olması matbaacılık sektörünün genişleyip büyümesi sayesinde olmuştur. Günümüzde de matbaa sektörünün vazgeçilemeyecek derecede önemli hizmetleri mevcuttur. Her yerde kolayca matbaa hizmetlerine ulaşılabilmektedir. Özellikle İnegöl’da matbaa hizmetlerine ulaşmak oldukça kolaydır. Matbaa İnegöl ilinde çok sık karşılaşılabilecek hizmet türlerinden biridir.

 

matbaa fiyatları

İnegöl’de Matbaa Hizmetleri

 

           Matbaa İnegöl ilinde çeşitli türde hizmetler vermektedir. Bunlara örnek olarak; grafik tasarımı, katalog oluşturma, broşür yapımı, antetli kağıt üretimi, zarf üretimi, bloknot üretimi, dergi tasarımı ve basımı, defter üretimi, dosya üretimi, kişiye özel kartvizit üretimi ve kurumsal kimlik üretimi gibi çeşitli ürünler verilebilir. Matbaa İnegöl önemli işler için de isteğe göre ürün basımı yapabilmektedir. Örneğin grafik tasarımı alanında görsel bir iletişim aracı olarak grafikler kullanılmaktadır. İstenilen duruma göre değişik ve farklı şekillerde grafikler tasarlanıp basılmaktadır.

 

Katalog ürünleri ise genellikle tanıtım ürünleri olarak kullanılır ve firmaların sıkça tercih ettiği bir yöntemdir. Katalog sayesinde firmanın daha kolay ve hızlı bir şekilde tanıtılması sağlanır. İstenilen konsepte göre üretilen katalogların özellikleri de değişmektedir. Kimi kataloglar geniş boyutta olabilirken kimisi de daha küçük çaplı ve kapsamlı olmaktadır. Firmaların istediği özelliklere göre uygun formatta katalog üretimi yapılmaktadır. Bazı kataloglar için özel bir uğraş ve tasarım gerekmektedir. Örneğin bir firma kendini tanıtmak amacıyla ilgi çekici bir katalog siparişi verebilmektedir. Bunun için tasarımcılar özel bir çaba ile firmaların isteği doğrultusunda özel kataloglar üretebilmektedir.

 

Kitlelere ulaşmanın bir diğer yolu da broşürlerdir. Matbaa İnegöl broşür üretimini de gerçekleştirmektedir. Yine firmaların ihtiyaçlarına göre değişik çeşitlerde broşür üretimi yapılmaktadır. Broşürler kitle iletişim araçları arasında önemli bir yere sahiptir. Sosyal bir mesaj verilmek istendiğinde ve kitlelere hitap edildiği zaman broşürler kullanılmaktadır. Matbaa İnegöl her türlü broşür üretimini gerçekleştirmektedir. Broşürler istenilen ebatta, renkte ve şekilde olabilmektedir.

 

Kurumsal veya bireysel yazışmalarda kullanılan zarflar da yine bir matbaa ürünüdür. Özellikle yazışma gerektiren alanlarda zarflar sıkça kullanılmaktadır. Matbaa İnegöl her türlü zarf üretimini de gerçekleştirmektedir. Dergiler sosyal hayatın vazgeçilmezlerinden biridir. Her kitleye seslenen başka türlerde dergiler mevcuttur. Matbaalarda dergi basımı da yapılmaktadır. Bu dergi basımları firmaların istediği boyutta, renkte ve şekilde olabilmektedir. Dergiler ulaşması kolay olan haberleşme ve iletişim araçlarından biridir. Dergiler haftalık, aylık veya daha uzun süreli olabilmektedir. Dergilerde kullanılacak kâğıt firma tarafından seçilebilmektedir. Dergilerde genellikle matbaalar tarafından kuşe kâğıt kullanılmaktadır fakat bu firma isteğine göre değişken olabilmektedir. Matbaacılık önemli ve vazgeçilmez bir sektördür. Okul ve eğitim için de materyal basımı gerçekleştiren matbaa eğitimde de önemli bir yere sahiptir.

 

İnegöl Matbaacılık İle Kendinizi Belli Edin

 

Kendinizi belli etmek, yaptığınız işi en iyi şekilde insanlara göstermek ve işinize gösterdiğiniz ciddiyeti, kullandığınız gereçlerle teşhir etmek günümüzde çok önemli. Yaşadığımız zamandaki küresellik, kendinizi ve yaptığınız işi tüm iyi yönleriyle belli etmeyi zorunlu kılıyor. Ayrıca insanların belli bir hizmet arayışında güven ve kaliteyi hissedebilmeleri için firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz her açıdan yapmalısınız. İnegöl Matbaa size işte bu yolda yardımcı olmak için var.

 

 HİZMETLERİMİZ

 

           İnegöl Matbaa, bahsettiğimiz tanıtım alanında size baskı ile gerçekleştirebileceğiniz kartvizit, antetli kağıt ve broşür gibi birçok seçenek sunar. Ayrıca kurumsal kimlik oluşumu ile sektörde belli olmanızı, farkınızı yansıtmanızı, işinize profesyonelce yaklaştığınızı göstermenizi sağlar.

 

 1 – Katalog

 

Kullanıcıların, şirketinizin sağladığı ya da son dönemde üzerinde durduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi almaları için bir katalog yaptırabilirsiniz. İnegöl matbaa, kataloğun oluşturulan alan ile ilgili olması, yaratıcı ve kullanışlı olması için çalışır.

 

 2 – Broşür

Yüksek insan sayısına ulaşması için broşür ideal bir tanıtım ve iletim yoludur. İnegöl Matbaa, tanıtım yapılacak şeyle uyumlu, dikkat çekici ve yaratıcı broşür seçeneklerine ulaşmanızı sağlar.

 

 3 – Antetli Kağıt

 

Firmanızın yazışmalarına resmiyet katacak, firmanıza ve işinize değer verdiğinizi gösteren önemli bir öge antetli kağıttır. Kurumsal kimlik sağlanmasında önemlidir. Titizlikle ve iyi bir işçilikle hazırlanması için İnegöl Matbaa ‘ya güvenebilirsiniz.

 

 4 – Zarf

 

Kurumsal kimlik için önemli olan bir diğer öge de antetli zarftır. Resmi yazışmalarınızın vazgeçilmez bir parçası.

 

 5 – Bloknot

 

Firmanızın tanıtımı için çok önemli bir araçtır. Bloknot kağıtlarınızın kullanımda yaygınlaşması, size büyük avantaj sağlayacaktır nitekim firmanızın adı kullanıcıların aklında kalacaktır. Böylece güvenilir ve sağlam bir poz çizmiş olacaksınız. Bloknot boyutları ve üzerindeki yazı miktarı belli bir orana uymalıdır. İnegöl Matbaa bu oranlamalar konusunda ve daha birçok konuda uzman kadrosuyla size yardımcı olacaktır.

 

 6 – Dergi

 

Tasarımı, ulaştırmak istediğiniz izlenim ve beklentilerinizdeki görünüm için İnegöl Matbaa ‘ya başvurduğunuzda birlikte çalışarak aklınızdaki dergiyi yaratabilirsiniz

 

 7 – Defter

 

Boyutları, kapağı ve yapılacak insan kitlesine göre uygun defterler oluşturuyoruz. İşletmeler, okullar, kreşler ya da kişiye göre ayrı tasarımlar.

 

 8 – Dosya

 

Kurumsal kimlik için şirketinizin logosunu üstünde bulunduran cepli dosyalar önemli bir ögedir. İnegöl Matbaanın size gönderdiği örnek dosyalarda uygun olanını seçtiğinizde üretime başlıyor ve şirketinize uygun dosyalar üretiyoruz.

 

 9 – Kartvizit

 

Yaşadığımız dijital çağa rağmen önemli bir yere sahip kartvizitleri sizi ve şirketinizi yansıtacak şekilde üretmeye özen gösteriyoruz.

 

İnegöl Bursa Matbaa Basım - Baskı ve Tasarım Hizmetleri

  • Katalog, broşür, el ilanı, föy vb. tanıtım ve reklam dökümanlarının matbaa basımı ve tasarımı
  • Etiket, karton kutu, karton çanta, ambalaj kağıdı vb. ambalaj ürünlerinin matbaa basımı ve tasarımı
  • Ajanda, takvim, bloknot, küp blok vb. promosyon ürünlerinin matbaa basımı ve tasarımı
  • Fatura, sevk irsaliyesi, gider pusulası, adisyon, serbest meslek makbuzu vb. maliye anlaşmalı işlerin matbaa basımı ve tasarımı (İnegöl için)
  • Kartvizit, dosya, klasör, diplomat zarf, buklet zarf, vb. kurumsal dökümanların matbaa basımı ve tasarımı
  • Düğün, nişan, nikah, açılış ve kokteyl davetiyerinin matbaa basımı ve tasarımı
  • Afiş, poster, dön kart vb. reklam ve tanıtım ürünlerinin matbaa basımı ve tasarımı
  • Kitap, dergi, gazete, yıllık, andıç, vb. süreli ve süresiz yayınların matbaa basımı ve tasarımı
  • Kısacası kağıt üzerinde görmek istediğiniz herşeyi, tasarlıyor ve matbaa basımını yapıyoruz.
  • Ayrıca reklam ajansımızca web tasarım, fuar stand, araç giydirme, tanıtım filmi vb. reklam konularında hizmet verilmektedir.

İnegöl reklam ajansları, Bursa reklam ajansları, Bursa matbaa, reklam ajansı Bursa, reklam ajansı İnegöl, matbaalar Bursa, matbaalar ankar

Design by: www.bursalimatbaa.com