MATBAA - REKLAM  

+90542 216 54 67 

BURSA MATBAA REKLAM HİZMETLERİ  Tıkla"   Tıkla      

Kitap Basımı

Yazılarınızı çok cüzi bir bedel karşılığında kitaba dönüştürebilirsiniz. Üstelik binlerce adet basılmasına gerek yok. Siz ne kadar isterseniz, o kadar basılıyor. Artık matbaalar basım ile ilgili pek çok hizmet veriyor. Sadece bir adet dahi kitap basımı yapmaları da bu hizmetlerden biri… Dilerseniz sadece bir adet bastırıp, çok daha sağlıklı bir şekilde eserlerinizi, araştırmalarınızı veya çalışmalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Tüm bunlardan yararlanmak için yapmanız gereken sadece bu hizmeti veren bir matbaa ile iletişime geçmek olacaktır. Böylece uzun zamandır planladığınız ancak maliyetli veya çok sayıda bastırma zorunluluğu gibi nedenlerle vazgeçtiğiniz bu hayalinizi artık gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Son derece teknolojik cihazların kullanıldığı bu uygulama sayesinde binlerce kişi hayaline kavuştu. Şimdi sıra sizde! Artık çalışmalarınızın, yazılarınızın veya şiirlerinizin çalışma masanızda atıl durumda kalmasına izin vermeyin. Onlara hak ettikleri değeri görmeleri; kitaba dönüşmeleri fırsatını tanıyın. İsterseniz bir adet, isterseniz bin adet basılmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz çevrenizdeki yakınlarınıza kitabınızdan birer adet hediye edebilir ve sizden çok hoş bir hatıra kalmasını sağlayabilirsiniz. Ya da sizin için son derece özel olan biri için yazdığınız şiirleri kitaplaştırabilir ve o özel kişiye hediye edebilirsiniz. Hem etkileyici hem de gayet kalıcı bir armağan sizi sürekli hatırlamasını sağlayacaktır.

kitap baskıBu alternatifleri çoğaltmak mümkün… Belki de etkilemeniz gereken kişi akademisyenlerdir. Hazırladığınız makaleleri veya tezleri bir kitapta toplamak onlara dosya halinde sunmaktan çok daha etkileyici olacaktır. Bu nedenle siz de bir an önce çalışmalarınıza el atmalı, aralarından seçtiklerinizi kitap basımı uygulaması için bir matbaaya götürmelisiniz. Böylece daha saygın ve daha pozitif bir imaj çizeceğinizden emin olabilirsiniz. Çok yüksek adetlerde sipariş vermediğiniz takdirde aynı gün kitapları teslim alabildiğinizi biliyor musunuz? Heyecanlı bekleyişiniz çok uzun sürmüyor. Sıcağı sıcağına kitabınıza kavuşmanızın sevincini yaşayabiliyorsunuz.

Matbaa şirketlerinin çoğu kapak hazırlanması konusunda da kendi ekibini devreye sokabiliyor. Kitabın içeriğini yansıtan son derece şık bir tasarım ile kitabınızın kapağı matbaa şirketi tarafından da oluşturulabiliyor. Sizin onay vermeniz halinde hemen kitap basımı uygulamasına geçiliyor.

kitap baskı, Kitap basım ücretler, Kitap basımı, Kitap basmak, Kitap bastırmak ne kadar, Kitap baskı fiyatları, Kitap baskı sayfa sayısı, Kitap baskı fiyatları, Kitap Basım evleri, Kitap Bastırmak istiyorum, Kitap Bastırmak kac para, Kitap bastırmak fiyatı, Kitap bastırmak icin yapılması gerekenler, Az adet kitap Basımı, Kitap yazdim Bastırmak istiyorum, Kisisel kitap Basımı, Amator yazar, Bülten bastir, Hobi kitabi Bastırmak istiyorum, Hediye kitap Bastırmak, Hediye kitap bastimak istiyorum, Sevgiliye hediye kitap Bastırmak, Hediye kitap Bastırmak ne kadar,Kitap Basım Fiyatı, Kitap Basım ücretleri, Yayin evleri kitap Basım fiyatları, Kitap Basım Fiyatı hesaplama, Kitap baskı fiyat hesaplama,Kitap Fiyatı,Kitap bastırmak,Kitap bastimak ne kadar,Siir kitabi Bastırmak istiyorum,Kitabimi Bastırmak istiyorum,1 adet kitap Bastırmak istiyorum,Bir kitap Bastırmak ne kadar, Ozel kitap Basımı, Dijital kitap Basımı,Kitap Basım maliyeti,Kitap cikarma maliyeti,Kitap çıkarmak istiyorum

Design by: www.bursalimatbaa.com